Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

Помощ за RAC-35YH4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    18
    #16

    Re:Помощ за RAC-35YH4

    Цитат Първоначално публикувано от ewgeny
    Ако няма да го вземаш, ще ми дадеш ли номера на този който го продава?
    Едно време моята баба казваше-с питане до Цариград се стига.
    Намерих фирма,която продава и сервизира втора употреба климатици,ако утре мога да занеса машината при тях, до няколко дни ще има диагноза.Идеята ми беше да се монтира в стаята на дъщеря ми и ако може да е под 600лв.с монтаж.
    Евгени по-добре почакай,нека да видим какъв е проблема.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #17

    Re:Помощ за RAC-35YH4

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    Гледам че всички предлагат продават(= Aruba_men и Avast) из форума ама като става дума за сервиз нещо много тихи...

    ...Ако някой попита: какъв климатик до 1000лв-всички(= Aruba_men и Avast) скачат Хитачи....от техно...., а когато има проблем с тази марка пълна тишина
    Ъ-ъ-ъ ?!?!?!
    Кога бе, колега, съм се изявявал като дилър?! Творчеството ми във форума в раздела за климатици е съсредоточено основно в/у 2-та модела от различни марки, които притежавам и долу-горе познавам. Останалите модели на тези марки са ми, да речем, не дотам познати. И ако направиш ретроспекция на изявите ми тук ще се увериш, че постовете ми са канализирани основно в/у 35WX8 на Хитачи и Фуражомелката на Fujitsu.
    За ТМ и останалите Техно...за пореден път ми се налага да се самопредлагам, макар това дълбоко да противоречи на моето възпитание. Чети ми творчеството внимателно! Истината е някъде там. Препрочитай, ако трябва, преди да ме провокираш да ти отговарям!
    Относно технически проблеми с климатици Хитачи и тяхното сервизиране ми е много трудно да давам мнение. Работя в съвсем друга сфера и изразяването на каквото и да е мнение относно технически проблеми би било малоумие от моя страна, а извънгаранционното сервизиране, ако се наложи при мен, ще е от фирмата, която ми продаде климатика. За останалите хора не знам и няма как да знам.
    Аз лично не бих си взел втора употреба климатик, особено работил в БГ. Също и не бих се ангажирал да плащам ремонти на такъв ветеран, щото сега едно, после друго...но всеки сам си решава как да си харчи парите

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #18

    Re:Помощ за RAC-35YH4

    Цитат Първоначално публикувано от kitow
    Едно време моята баба казваше-с питане до Цариград се стига.
    Намерих фирма,която продава и сервизира втора употреба климатици,ако утре мога да занеса машината при тях, до няколко дни ще има диагноза.Идеята ми беше да се монтира в стаята на дъщеря ми и ако може да е под 600лв.с монтаж.
    Евгени по-добре почакай,нека да видим какъв е проблема.
    Аз не го правя, за да го продам после на някой, а за части.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    18
    #19

    Re:Помощ за RAC-35YH4

    Евгени имаш ЛС .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Продавам климатик HITACHI RAS/RAC-35YH4 с повреда
    От g0g0 във форум Приключили продажби
    Отговори: 7
    Последно: 17-12-12, 11:04
  2. Hitachi RAS-35YH4 - не спира да върти
    От klechoo във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 14-10-09, 14:03
  3. Hitachi RAS/RAC-35YH4 - мнения за модела
    От POPVN във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 6
    Последно: 03-06-09, 13:03
  4. Hitachi RAS/RAC-35YH4 - !!!RIP!!! (почивай в мир)
    От Vanquished във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 18
    Последно: 17-11-07, 16:10
  5. ИНФОРМАЦИЯ ЗА Климатик HITACHI RAS-35YH4
    От paris във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-05, 21:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе