Резултати от 1 до 14 от общо 14

Оферти за монтаж на Midea

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    5
    #1

    Оферти за монтаж на Midea

    Преди няколко дни пуснах тема за сранение между два климатика, но в последствие се отказах от тях. Стигнах до окончателно решение - искам да купя Midea MSG - 12HR.
    Моля тези от вас, които извършват доставка, монтаж и поддръжка на такъв вид климатик за София да ми пратят на лични или тук оферта цена+монтаж и след колко време евентуално правят монтажа?
    Имам и няколко въпроса:
    1. Из форума прочетох, че било по-добре климатика да е с решетка отпред, а не с цял панел. Защо? По-новия модел от тази серия ли е с плоския панел?
    2. Модела, който съм си избрала има ли йонизатор? И ако не - коя модификация има?
    3. Ефективен ли е йонизатора?


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #2

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    с решетъчен панел мисля, че вече не се предлагат.новия дизайн е с плътен преден панел и йонизатор.а какъв е ефекта на йонизатора е доста разтегливо понятие.по принцип той генерира отрицателни йони които правят въздуха в помещението по чист и по близък до планинския.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #3

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Цитат Първоначално публикувано от marto68
    генерира отрицателни йони които правят въздуха в помещението по чист и по близък до планинския.
    Нали не говориш сериозно..?

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #4

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Цитат Първоначално публикувано от marto68
    по принцип той генерира отрицателни йони които правят въздуха в помещението по чист и по близък до планинския.
    Както се казва, чакай от умрял писмо....С този мръсен въздух навсякъде, ще усетиш планински въздух, колкото аз усещам аромата на планински цветя...

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #5

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    имате интернет проверете как работят йонизаторите!то и електричеството не се вижда докато не бръкнеш в контаката. в нас съм с два йонизатора и смея да твърдя че се усеща разликата.така че който ще да вярва!

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #6

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Не казвам, че йонизаторите не вършат работа - конкретизирам в случая този на мидеята...И аз в нас имам тошиба с йонизатор и също съм доволен от него...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #7

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars
    Не казвам, че йонизаторите не вършат работа - конкретизирам в случая този на мидеята...И аз в нас имам тошиба с йонизатор и също съм доволен от него...
    Как ствате за смях. На тошибата вършел работа на мидеята не. Ами нали мидеята е копите на тошиба а и ионизатора работи на един и същ принцип.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Цитат Първоначално публикувано от marto68
    имате интернет проверете как работят йонизаторите!то и електричеството не се вижда докато не бръкнеш в контаката. в нас съм с два йонизатора и смея да твърдя че се усеща разликата.така че който ще да вярва!
    Потвърждавам Има дървен съветски / о пардон по новому руски / озонатор от 1991-1992г . Дървен ама работи да се чуди човек като се има в предвид, че е с руски полеваци .

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    5
    #9

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Благодаря за отговорите! За йонизатора ми се проясниха нещата, но сега и ако монтажист си намеря....

    Толкова ли не искате да ми вземете парите?

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #10

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Как ствате за смях. На тошибата вършел работа на мидеята не. Ами нали мидеята е копите на тошиба а и ионизатора работи на един и същ принцип.
    Изобщо не ме интересува,че е копие...Когато куцата мидеа направи такъв климатик като тошибата, тогава може да се каже че е същото..Защото, нали знаеш има и копия и копия....А като гледам тук копията се различават на светлинни години.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #11

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Цитат Първоначално публикувано от tinata
    , но сега и ако монтажист си намеря....

    Толкова ли не искате да ми вземете парите?
    Ти ще си купиш бахумбата и ти трябва някой да го монтира ли?
    Мога да опитам да намеря..

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #12

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Новите MSG ще са на R410a - чакаме ги.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #13

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Стават!
    Нищо ново под слънцето. Само забравено старо.

  17. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    5
    #14

    Re: Оферти за монтаж на Мидеа

    Цитат Първоначално публикувано от patra6kov
    Ти ще си купиш бахумбата и ти трябва някой да го монтира ли?
    Мога да опитам да намеря..
    По принцип искам да си го купя от специализиран сервиз, който предлага и монтаж!
    Но до колкото разбрах в момента няма внос точно на този модел и работата става сложна... Не ми се иска друг модел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за дограма (оферти)
    От Globe във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 16
    Последно: 16-03-13, 10:21
  2. Важни уточнения за форум Оферти
    От kod във форум Оферти
    Отговори: 0
    Последно: 28-09-12, 03:11
  3. Отговори: 0
    Последно: 10-09-12, 19:23
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-03-08, 17:42
  5. Събирам оферти за интернет
    От fori във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 02-06-03, 19:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе