Резултати от 1 до 5 от общо 5

Midea MSG-36HR - изгоряла платка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    7
    #1

    Midea MSG-36HR - изгоряла платка

    Платката на външното тяло като я свалиха маисторите от техноклима беше черна.Казаха ми,че била изгоряла.Взеха я и вече 20 дена ме мотат.Искам да попитам от къде мога да си купя платка.Климатика е монтиран във фризьорски салон и вътре става 35 градуса.И един друг въпрос - защо 24 ка Мидея няма платка на външното тяло,а 36 има.И евентуално някой да ми каже причината за моята повреда.Благодаря!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    7
    #2

    Re: MSG 36 HR - Изгоряла платка

    Моля някой ако може да ми помогне.Спешно е.

  4. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #3

    Re: MSG 36 HR - Изгоряла платка

    Инвертор ли е климатика ?

  5. py4
    py4 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    140
    #4

    Re: MSG 36 HR - Изгоряла платка

    като сте си купили евтин климатик от някоя техно верига така се чака по много време. а като е спешно отивате в магазин само за климатици и си купувате климатик и готово. сори ама така се получава като се купува стока от тези вериги, а после някои ти ги монтира и потдържа и друг им дава частите и т.н. и т.н.

  6. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #5

    Re: MSG 36 HR - Изгоряла платка

    Не мисля че проблема е толкова от къде си купуваш климатика а по-скоро какъв климатик си купуваш. Моето виждане е, че когато един климатик е важна част от процеса на работа в случая за комфорта на клиентите и служитилите в фризьорския салон, той трябва да е надежден и икономичен /ако ти му плащаш сметката/.

    Голям процент от климатиците монтирани на работни помещения са от евтините. Малко са тези хора които могат да разсъждават и правилно да оценят важността на факторите: надежност, комфорт и икономичност, за места където машините се ползват при интензивна експлоатация.

    Разсъждението което съм срещал е: "Аз в къщи нямам еди каква си скъпа марка че тук на работното място ли да слагам ?". Ако на това работно място си вадиш парите и климатика участва в работния процес и е важен за доброто му протичане, то извода какъв климатик трябва да се постави там е ясен, поне за мен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся вътрешна платка MIDEA MSG12HRI
    От NICE-M във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 04-12-13, 15:08
  2. Midea MSG 36HR компресор.
    От kriso.3206 във форум Климатици Midea
    Отговори: 10
    Последно: 10-03-13, 22:40
  3. Търся платка MIDEA
    От NICE-M във форум Климатици Midea
    Отговори: 0
    Последно: 07-02-13, 09:31
  4. Търся платка за Midea!
    От 3Mona във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-10, 17:47
  5. Midea MSR-30HR - търся вътрешна платка !
    От ceco.bojkov във форум Климатици Midea
    Отговори: 6
    Последно: 29-04-10, 13:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе