Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21
Like Tree1Одобрявам

Йонизатор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #16

    Отговор: Йонизатор

    Може купи си: Heaven Fresh HF 200 Ionic Air Purifier [Baby Product]: Amazon.co.uk: Baby
    Аз съм с такъв в хола и върши чудесна работа.Монтираш го на стената насочен към отворите от които вътрешното тяло на климатика засмуква, за да прекарва озона и през вътрешното тяло и така да го дезинфекцира.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #17

    Отговор: Йонизатор

    За йонизатор незнам дали са ме прекарали, защото като купувах за такава екстри не съм питал. Сега като търсех повече инфо срещнах този линк. Но за други екстри със сигурност може да са ме прекарали: всичко е на ероглифи. За сега се държи добре но ще видим за напред.

    - - - Обновено - - -

    Трябва да се замился за външен йонизатор тогава. Това Heaven Fresh HF 200 Ionic Air Purifier [Baby Product]: Amazon.co.uk: Baby без да се монтира на стена не върши ли работа...

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #18

    Отговор: Йонизатор

    Върши, моят съм го поставил върху подовото тяло на дайкина.Просто когато въздуха излизащ от йонизатора/озонатора преминава през климатика и той го издухва се повишава неговата ефективност, защото достига до всяка една точка на помещението за по-кратко време и не се натрупва само в една част на помещението-там където е йонизатора/озонатора.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #19

    Отговор: Йонизатор

    Благодаря за съвета. Ще се възползвам. Имам малко дете и тази зима много се разкашля. Затова се замилих дали Sanyo то има йонизатор, овлажнител или др. такива. Гледам че и доста се е запрашил.

  6. Junior Member Аватара на burkoff7
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    64
    #20

    Отговор: Йонизатор

    Виждам, че темата е стара, но имам един въпрос.

    Йонизатора на климатика изхабява ли се?
    Питам, защото го забравих цяла нощ и чак на сутринта го изключих.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #21

    Отговор: Йонизатор

    Нищо не му е.
    mystikalrs одобрява това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Монтиране на йонизатор (озонатор)
    От dodo_pv във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 6
    Последно: 13-06-13, 22:50
  2. Йонизатор или овлажнител?
    От grubi81 във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 9
    Последно: 14-02-10, 18:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе