Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Midea MSR5-9HRN1-QC2 - става ли за отопление?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #1

    Midea MSR5-9HRN1-QC2 - става ли за отопление?

    MIDEA MSR5-9HRN1-QC2
    Споделете впечетления за модела.Топли ли добре.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Този модел 9ки не сме слагали само 12ки топли добре няма оплаквания но тази 9ка е за малко помещение до 12м2 и то с една външна стена. Много е тих външното не се чува като работи. И най вече трябва да не го изключваш тоест до пролета за да подържа топлината.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    12
    #3

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    мерси за отговора.Монтирах на един приател този модел с оглед че е клас А.Но при температури под нулата според мен топли много по зле отмоделите MSR3.Външното тиало заскрежава една трета от горе и една трета от долу по средата не заскрежава.Когато влезе да обезкрежава маха циалата скреж.С фреона всичко е наред.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    67
    #4

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Във никакъв случай не си купувай този модел.Аз имам 12-ка и се счупих от студ тази зима.Истината е Fujitsy....Ако имаш някакви други въпроси,питай....

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #5

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Вероятно не е добре зареден имах подобна бройка след зареждане нямаше никава прилика с работата от преди това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    67
    #6

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Вероятно не е добре зареден имах подобна бройка след зареждане нямаше никава прилика с работата от преди това.
    виках ги и всичко е точно.проблема е че не топли паднат ли температурите под нулата.даже си пиши че работи до -7.истината е че човека трябва да се откаже завинаги от този модел.това е моето мнение....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #7

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    И как установиха че е точно? Лично аз изпуснах фреона и заредих с везната климатика после изобщо не прави скреж.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    67
    #8

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    климатикът си работи съвсем нормално.просто не може да топли.и на всичкото отгоре такъв модел няма.напиши го в тъсачката да видиш какво ще ти излезе...

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #9

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Какво да ти обяснявам ти имаш един аз съм монтирал от този модел поне 50бр. Кой има повече впечатления относно модела?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    67
    #10

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Какво да ти обяснявам ти имаш един аз съм монтирал от този модел поне 50бр. Кой има повече впечатления относно модела?
    ти направо ме кефиш.няма нищо общо едното с другото.друго е да ги монтираш,и друго е да ги ползваш.....прав ли съм?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #11

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Не,не си.Щото ползвателите на неговата глава ще се качат,ако има проблеми.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    25
    #12

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Е така е, ама нали се сещате, че продавачите и монтажниците не приемат оплаквания от типа "Не топли така както очаквах". Затова последната дума и най-точното мнение за даден модел трябва да е на клиента.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #13

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Нали се сещаш,че около 70-80% от оплакванията на клиента " не топли така,както очаквах" не почиват на никакви реални основи,и обикновено разкарването до клиента е на вятъра.Как да приемаш на сляпо дума на клиент,който до вчера не е чувал,че с климатик може да се топли?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    25
    #14

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Напълно си прав. Клиентите имат ОГРОМНИ очаквания от климатиците от ниския ценови клас. Плащат 600 лв, а се надяват да ги топли като инвертор за 2000 лв. Няма как да стане. Обаче продавачите много често пропускат да обяснят на клиента за реалните възможности на машината.
    Аз за себе си съм стигнал до извода, че ако искаш да се стоплиш с евтин климатик, е необходимо известно преоразмеряване.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #15

    Re:MIDEA MSR5-9HRN1-QC2

    Опитвам се да обяснявам на хората но почти винаги сме губещи просто човека заминава в друг магазин и кво става ние стоим без работа. Много добре помня как на едни познати им препоръчах 12ка вместо 9ка и ги загубих като клиенти. Затова който каквото пожелае това му монтирваме.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MSR5 12hrn1 или Midea MSG 09hr
    От арх. Пътко във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 09-10-13, 22:26
  2. Midea MSG-12HRN2/407/ или MSR5-12HRN1/410/
    От johny01 във форум Климатици Midea
    Отговори: 13
    Последно: 02-06-10, 14:09
  3. Midea MSR5-12HRN1 - впечатления
    От jav_1975 във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 22-12-09, 16:32
  4. Отговори: 2
    Последно: 04-11-09, 03:25
  5. Отговори: 16
    Последно: 03-10-09, 16:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе