Резултати от 1 до 5 от общо 5

Midea MSG-12HR - на охлаждане, така ли трябва да работи вътрешният вентилатор?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #1

    Midea MSG-12HR - на охлаждане, така ли трябва да работи вътрешният вентилатор?

    Здравейте.

    Имам един малък куешчън за този климатик който ми монтираха вчера и едва сега тествам.

    В момента е 6.20 вечерта температурата навън е около 18 градуса от Варна съм.

    Та към въпросът пуснал съм го на студено зададена Т 20 вече сигурно 30 мин изключва само компероса но не спира да върти вътрешното тяло.

    В стаята е вече доста студено (нямам термометър). Нормално ли е да върти нон-стоп вътрешното тяло???

    Поздрави!!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #2

    Re:Midea MSG-12HR леко запитване

    Нормално

  4. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #3

    Re:Midea MSG-12HR леко запитване

    а може ли да уточните защо е така?? защото на топло забелязах че спира!!!

    И още нещо компресора дранчи доста когато е на режим топло отколкото на студено само кмпресора вибрации и тем подобни няма външното тяло

    също така работи 5 мин и спира за около толкова на какво може да се дължи тоша


    Поздрави

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,760
    #4

    Re:Midea MSG-12HR леко запитване

    p0ckata, при режим охлаждане вентилатора се върти постоянно. Колкото до това "дрънчене", при режим отопление компресора получава по голямо натоварване и е съвсем нормално така да ти се струва по шумен... Времето за достигане на t°С която искаш да се достигне, зависи от разликата която се получава от търсена t, до тази в момента. Ако разликата е била малка, просто машината ти бързо е достигнала температура.

  6. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #5

    Re:Midea MSG-12HR леко запитване

    Много благодаря за бързият и компетентен отговор надявам се да нямама проблеми с него и да ми слуви дълго и верно.

    Поздрави!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 04-11-09, 02:25
  2. Отговори: 16
    Последно: 03-10-09, 15:06
  3. Отговори: 5
    Последно: 08-12-08, 09:16
  4. KFR-32 - не работи вътрешният вентилатор
    От batgrad във форум Други марки климатици
    Отговори: 1
    Последно: 29-08-08, 16:37
  5. Отговори: 3
    Последно: 27-05-08, 22:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе