Резултати от 1 до 2 от общо 2

Външното тяло изключва и повече не включва !?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1
    #1

    Външното тяло изключва и повече не включва !?

    имам от четири години мидеа която работи перфектно но ми създава ядове в жегите.пускам да охлажда и преди да стигне градусите /20/ външното тяло изключва и не се включва повече.не тече конденз,и духа само на вентилатор.мериха фреона,4 атмосфери,смениха датчика,и пак си не ще и кой майстор да викам да го оправи.ако може някой да го диагностицира ще му бъда задължен.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2

    Re:не охлажда

    ееееееееее хубаво де........как хем работи перфектно,хем ти създава ядове.имаш ли си представа,че ако нагласиш качествена машина на 20 градуса ще ти изпопадат пломбите от студ.аз не издържам на жега и кат направя дайкинчо на 23 и мъжката гордост се скрива.какви са тези майстори дето са дошли и не са открили нищо........аз знам един МАЙСТОР(не се сърди това е шега и истина) и той се казва сен сей МИТСУБИШИ ДАЙКИНОВ ФУДЖИТСЕВ.......викнеш ли го тоя -проблем ЙОК. иначе във форума има достатъчно кадърни САМУРАИ ,дет всеки ден се борят с бандита,който изяжда и последния ни лев и той е.......ОСАКЧО МИДЕЕВ НИПОНОВ-ЕЛИТОВ(има и други имена)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Osaka CH12-SLE сам се включва и изключва
    От knopp във форум Климатици Osaka
    Отговори: 16
    Последно: 24-08-14, 04:37
  2. Хладилник Мраз 140 - постоянно включва и изключва
    От todor_pr във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 19
    Последно: 22-07-11, 21:59
  3. Отговори: 5
    Последно: 25-11-10, 10:28
  4. Midea MSF1-12HR - вентилатора на външното тяло изключва
    От suicidal във форум Климатици Midea
    Отговори: 10
    Последно: 18-10-10, 17:35
  5. Отговори: 15
    Последно: 23-03-10, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе