Резултати от 1 до 4 от общо 4

Midea MSG-12HRDN1 - проблем с филтрите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    14
    #1

    Midea MSG-12HRDN1 - проблем с филтрите

    И така колеги скоро се сдобихме с въпросния климатик, днес реших да направя една суха тренировка и да видя как стоят нещата с ваденето на филтрите и тяхонто почистване, отворих предния панел на вътр. тяло и от там ме посрешнаха двата филтара този, които стоеше в ляво извадих с детска лекота, но този в дясно не подаде на каквито и да е движения бутъх дърпах (в границите на разума разбира се),поклащах и какво ли още не, но неще и неще накрая ме достраша да предприемам каквито и да било крайни мерки и оставих нещата така.
    Някакви идеи или съвети нещо, което би могло да помогне. Благодаря предварително!!!

    П.П. Нормално ли е да се чува едно църкане по тръбния пит при включване и изкючване на системата(и от мен с дистанционното, и при работен режим включване и изключване, при положение че от около 2.5м, 1.5м е от вътрешото тяло до стената а останалото се пада от вън.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #2

    Re:Проблем с филтрите на MSG 12HRDN1

    За филтъра:
    1-во хвани с лявата ръка над климатика пластмасовата решетка и дърпай в посока тавана като едновременно с дясната ръка дърпаш филтъра надолу в посока пода.

    2-ро нормално е да се чува "църкане" при тръгване и спиране на компресора.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    14
    #3

    Re:Midea MSG-12HRDN1 - проблем с филтрите

    и още един въпрос свързан с филтрите в левия прахоабсорбиращ филтър имам един по-малък той за какво служи,и как се почиства може ли да се мие,а на десния имам място за тъкъв но няма това нормално ли е или някои от фирмата която ми го е слогжила си го присвоил.Продават ли се такива филтри отделно.
    Мерси!!!

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4

    Re:Midea MSG-12HRDN1 - проблем с филтрите

    Малкия филтър е анти-бактерилален и е само 1бр. не се мие и се подменя след година.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Midea MSRU-12HRDN1 R20 колко харчи.
    От valerko във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 07-08-13, 09:05
  2. Midea MSY-12hrdn1
    От Ivan981 във форум Климатици Midea
    Отговори: 19
    Последно: 03-02-12, 19:58
  3. Мнение за MIDEA MS9V-12HRDN1
    От vaniosl във форум Климатици Midea
    Отговори: 13
    Последно: 03-07-11, 18:41
  4. Midea MSR-12HRDN1 - става ли за 24m³ ?
    От stefors във форум Климатици Midea
    Отговори: 35
    Последно: 08-12-10, 15:47
  5. Midea MS9V-12HRDN1
    От ivanpetelov във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-10, 22:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе