Резултати от 1 до 10 от общо 10
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By VeleV.Klima

Мнения за MSP2-09HRFN1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    6
    #1

    Мнения за MSP2-09HRFN1

    Здравейте, интересува ме какви са вашите мнения и впечатления за MSP2-09HRFN1. Препоръчаха ми го в една от фирмите, които посещавах наскоро. По описание изглежда много добре. Въпросът е как изглеждат нещата на практика?

    Искам да отоплявам помещение 18 кв.м, височина 2.4м., панел, източно изложение с PVC дограма и само една външна стена, на която има остъклен балкон. Съседните помещения се отопляват. Първи етаж, подът е с естествен паркет.
    Дали би била достатъчна тази машинка или е по-добре по-мощна? Консултантът във фирмата ми каза, че инверторите не било добре да се преоразмеряват??

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2

    Re:Мнения за MSP2-09HRFN1

    Ще дойде малък 9-ката, вземи си 12-цата.Във форума не знам някой да има MSP, но доста хора монтират МИДЕЯ, може да имат събрани впечатления.На хартия е добра машина.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #3

    Re:Мнения за MSP2-09HRFN1

    Имам клиент на който монтирвах Fuji 12LGC и Мидея MSP2-09HRFN1 на баща му в стята. Преди седмица се чухме с него и е изключително доволен от мидеята дори съжалява че взел 12LGC защото има разни шумове. Та скоро ще слагаме и на другата стая и пак този модел на Мидея. Мащината е доста по голяма и тежка както външното е като на 18ка така и вътрешното тяло. Само един кусур има, металната планка за стената е слаба(гъне се) и със зор се окачва вътрешното.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    6
    #4

    Re:Мнения за MSP2-09HRFN1

    Това, че е по-голямо външното тяло, значи ли, че ще продължи да поддържа добри характеристики и при ниски температури?

    Питам, защото продължавам да се чудя, въпреки че консултантът във фирмата подчерта, че за моето помещение девятката е по-добрият вариант, дали няма да все пак да е малка?

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #5

    Re:Мнения за MSP2-09HRFN1

    Прав си - по-голямо външно тяло предполага и по-голям топлообменник и по-висока мощност при ниски темперутари, но 9-ката според мен е малка.Иначе, като гледам има и двойна клапа вътрешното, това донякъде подобрява потока въздух според мен.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    6
    #6

    Отговор: Мнения за MSP2-09HRFN1

    Някой знае ли защо този модел вече не се предлага?

    Не мога да намеря в гамата на Мидея дори подобен на него, който да го заменя. Някой има ли идея защо?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #7

    Отговор: Мнения за MSP2-09HRFN1

    Цитат Първоначално публикувано от dmilkov Виж публикацията
    Някой знае ли защо този модел вече не се предлага?

    Не мога да намеря в гамата на Мидея дори подобен на него, който да го заменя. Някой има ли идея защо?
    Не си струва този клиент със мидеята дето съм поснал снимката като паднаха температурите по миналата зима ми изрева че на сина му фуджито топли а тази духала хладно.
    Aleksandars одобрява това.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    6
    #8

    Отговор: Мнения за MSP2-09HRFN1

    При мен пък при -20 външна поддържаше +20 в стаята. Нямам от какво да съм недоволен. Ако се продаваше още, още един щях да взема. Не знам на такава цена кое Фуджи ще топли по-добре.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #9

    Отговор: Мнения за MSP2-09HRFN1

    И сигурно без климатик температурата не пада по 18*С в тази стая.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    6
    #10

    Отговор: Мнения за MSP2-09HRFN1

    Зададох конкретен въпрос, на който моля някой да отговори, ако знае отговора.

    Нямам никакво намерение да защитавам марки и да споря с някого коя е хубава и коя не. Имам климатик, от който съм доволен. Ако някой може да каже защо е спрян и дали може да се намери някъде, или поне има ли някакъв аналог, да каже.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения !!
    От Миряна във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 30-10-14, 22:18
  2. мнения GPS
    От berbatov_86 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 05-06-12, 01:54
  3. MSP2-09HRFN1--струва ли си?
    От sparco442 във форум Климатици Midea
    Отговори: 26
    Последно: 16-04-11, 22:43
  4. SIS 748 - мнения
    От Siol En във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 19-12-03, 10:57
  5. Мнения за BTC
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-03, 16:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе