Резултати от 1 до 2 от общо 2

датчик за температура на мидея msr hrn 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    21
    #1

    датчик за температура на мидея msr hrn 2

    Здравейте къде трябва да е датчика за температура на този модел климатик.
    Струва ми се че,климатика не отчита реална температура във помещението как да наглася датчика за температурата.
    Настроен на 23гр. в стаята е студено работи 1-2 минути настройвам го на 26- 27гр. тогава топли. Правена е профилактика и ми се струва ,че датчика е преместен на неподходящо място интересува ме във коя част на питата на вътрешното тяло по долната или по горна трябва да е разположен долепен до питата или леко да стърчи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #2

    Отговор: датчик за температура на мидея msr hrn 2

    Моя климатик същата работа на 1 месец е Finlux FEY-12A410W WHITE на 23 като го сложа не ми е добре само нощем го държа на 23 денем е на 25 или 26 дори като стана сутрин го държа 1 час на 27 за да стопли имам 2 термометъра на бюрото на компютъра ми и показват 21-22 градуса кога съм му задал 26 а тои си е спрял според него си е направил градусите и си стои тръгва през 5-10 минути и духа по 3-4 минути държи 22 на височината на бюрото ми а съм му задал 26 знам че нависоко е по топло на като натисна копчето да покаже колко градуса е горе при него тои винаги тръгва да топли и показва че е 24 странна работа ама му хванах цаката на боклука държа го на толкова че да ми е добре

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Изходяща температура при Мидея
    От stareca във форум Климатици Midea
    Отговори: 15
    Последно: 21-01-12, 20:16
  2. Предложете 12-ка Мидея
    От joro_tt във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 27-12-11, 00:03
  3. Препоръчайте ми Мидея до 750-800 лв.
    От petz във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 27-10-11, 23:02
  4. Дистанционно на Мидея
    От ops5 във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 23-07-11, 22:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе