Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By VeleV.Klima
  • 1 Post By Alexi

Елеронът на Мидеа CS-18HHAA не се завърта надолу

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    6
    #1

    Елеронът на Мидеа CS-18HHAA не се завърта надолу

    Колеги,
    бях отварял преди няколко месеца тема за елерона на моята Мидеа CS-18HHAA, който се беше повредил - "при изключване на климатика тръгва да се затваря и успява да се затвори, но после се отпуска и клюмва надолу отворен". Тогава се оказа че има счупено парченце къ моторчето на елерона, което с помоща на съфорумците успях да поправя.
    https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...cs-18hhaa.html

    Отново съм опрял до вас!
    Вчера след масирана атака от страна на ЧЕЗ - спиране и пускане на тока, елерона вече не може да бъде насочен да духа вертикално към земята и стои в момента в средно положение. Когато се опитам ръчно да наклоня да духа надолу, не оказва съпротивление на ръката ми, но в момента, в който го пусна пак си се "отплясва" и се връща в средата, което за него сега е максималното "надолу" положение. Настроил съм го с дистанционното да духа надолу, но не би...
    Дайте съвет, как да го оправя!?

    На отзовалите се благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Отговор: Елеронът на Мидеа CS-18HHAA не се завърта надолу

    Не е виновен чез я виж пак дали не се есчупила пак. Друго може да са се изронили зъбите в редуктора в мотора.
    Aleksandars одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #3

    Отговор: Елеронът на Мидеа CS-18HHAA не се завърта надолу

    оф и аз имам един Голф 1 на 1430 г ,ама нещо едното му ел.стъкло не работи .. инак си бачка машината нищо че е стара и евтина ама от какво може да е сън не ме лови ..

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    6
    #4

    Отговор: Елеронът на Мидеа CS-18HHAA не се завърта надолу

    Velev, благодаря ти ще се разглобява пак . Свързвам го с ЧЕЗ, зашото не за първи път клапата се прецаква точно след спиране на тока. Може и случайност да е, но за трети път.
    Alexi, ти ако не искаш да помагаш и ти се струват нелепи въпросите ми относто оборудване на 5-6 години (което в очите изглежда еднакво на възраст с 35 годишен голф 1чка, ама не е), можеш просто да не отговаряш, нали. Ако не съм ти разбрал коментара правилно извини ме! Можеш да се обърнеш към форума за фолксваген - Volkswagen | Клуб на привържениците на Фолксваген в България.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #5

    Отговор: Елеронът на Мидеа CS-18HHAA не се завърта надолу

    мда .. смятам ,че претенциите ти са неоснователно големи за техниката която си си купил .. правилно си ме разбрал и не е въпроса до годините .. тая машина е била 500 лв преди 6г ,служила ти е вярно и още работи - няма какво повече да се иска .. накъде гледали жалузите ама не се движели ...
    Asen Ikonomov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с елерон-а на Мидеа CS-18HHAA
    От goroton във форум Климатици Midea
    Отговори: 8
    Последно: 21-10-13, 14:49
  2. Съвет Мидеа 9-ка...
    От marqn във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 28-04-12, 06:07
  3. Мидеа MSG-12HRN1 или Мидеа MSV1-12HRN1.
    От valerko във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-10, 01:26
  4. Отговори: 7
    Последно: 27-02-10, 10:41
  5. Лятна промоция ;) - цените още надолу...
    От FearMe във форум Продава
    Отговори: 16
    Последно: 14-07-08, 12:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе