дайкина е нормално да е доста по ефективна машина ,но и цената му е съвсем друга ..
Преглед за печат
дайкина е нормално да е доста по ефективна машина ,но и цената му е съвсем друга ..
солстиса го разцъках малко и на охлаждане .. 10Хз компресор(реално слиза и на 9) ,турбината на -41 ( минималната ) ,макс херци 50 ( в малка стая е няма смисъл да се напъва .. така работи доста комфортно и напълно незабележимо в малката стая в която е сложенhttps://forum.setcombg.com/attachmen...id=43668&stc=1