Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Mitsubishi MSZ-RXV22T - умря тотално и не топли

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    20
    #1

    Mitsubishi MSZ-RXV22T - умря тотално и не топли

    Така днеска ми мотираха Mitsubishi MSZ-RXV22T и техниците ми казаха че си идва зареден
    след вакумирането го пуснаха и това беше та въпроса ми е имали заредени клими дето не
    се нуждаят от дозареждане???
    Сега духа топло но според мен далеч не е /споменаваните от някой 50-60+ градуси/
    утре ще намеря точен термометър и ще дам инфо колко е но при положение че вън е
    8-10 градуса вътре не може да достигне 25-26 гр.????
    Във турбо режима духа 40 градуса и май това му е силичката.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #2

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    Ако си решил непременно да взимаш от тези марки климатици, цените са красноречиви.
    Не забравяй , че най-омразните думи в този форум са "Техномаркет" и "Панасоник", очаквай подобаващите подигравки.
    На твое място бих взел скъпите панасоници, но не е за пренебрегване и Фуджитата , които си видял в Пловдив. Те са едни от най-подходящите на нашия пазар и се пазаруват много, заради малко дефекти и ниска цена./LCC и LD моделите/.
    Разгледай темата за Фуджицу, там ще научиш полезни неща и впечатления на собственици на такива машини
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,33657.0.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    20
    #3

    Re: Климатик в Пловдив от къде???


  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    69
    #4

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    За мен го махни маркета виж и се интересувай във фирма ТЕМПЕКС.малко като реклама извинявяйте.незнам дали може да се споменават фирми.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    69
    #5

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    За мен го махни маркета виж и се интересувай във фирма ТЕМПЕКС.малко като реклама извинявяйте.незнам дали може да се споменават фирми.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    20
    #6

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    Мерси много .
    Не знам дали е реклама но ми помогна защото си намерих Mitsubishi MSZ-RXV22T .
    което се надявам да ми върши много работа най вече с отоплението.
    Да е чувал някой негативни отзиви за него ?

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #7

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    Wish.Master, ти тръгна от евтиното и после направи обрат към Mitsubishi Поздравления!
    Кажи за каква стая ще го вземаш този MSZ-RXV22T? Нали знаеш, че е японец на 100 В? Нов ли ти го дават? Негативни отзиви - едва ли.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #8

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    Wish.Master климатика които си избрал е значително по-добър от моделите предлагани за нашият пазар, точно защото е за японският. Аз категорично бих те посъветвал да си купиш японски нов климатик независимо, че е на 100 волта и дистанционно с йероглифи. Важно е и откъде го купуваш защото в Пловдив избор има , но един е магазина в който е на най-ниска цена. Обърни внимание, че този модел фирмата го препоръчва за помещения до 15 кв.м. Това отдолу са най-общите му параметри.

    MSZ-RXV22T
    отопление 3.2(0.7~5.0)квч.
    консумация при отопление 630(120~1280)квч.
    охлаждане 2.2(0.7~3.1)квч.
    консумация при охлаждане 400(150~880)квч.
    СОР- 5,29

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    20
    #9

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    Ами аз трягнах за 4 но ще се откажа от единият а и не бех много на ясно най вече с фирмите в ПД къде какво се предлага и цени
    да ще са нови за стаи топли 59-60 кубика а единият е дефакто за 2 стаи по 13 кв. също с моного добра изолация и дограма но той
    май ще ми влезе в употреба след 2 месеца но ще го слагам.
    Последният беше за детска 12 кв. пак топла и съм се ориентирал да издирвам 2 ръка пък ще видим кога и как сега е важно до сряда
    да монтират тези трите новите.
    blue1 не знам дали съм ги намерил точно от тази фирма с най ниските цени но определено съм доволен че ги намерих

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #10

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    Wish Master - движейки се в посока митница, от дясната страна, малко след разклона ( светофара ) за НАП има едно фирме за японци втора ръка. Моите са от там и от поставянето си не знаят що е сервиз, мисля 4 години вече. Нямам идея за цените сега, но когато ги взимах, 24-ките шарп бяха по 700лв с монтажа.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    39
    #11

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    Wish Master,с това Mitsubishi-RXV22T,дето си го набелязал,ще ти пасне баш на детската от 12м2.В него има и два яки антибактериални плазмени филтъра,които не са поставени току-тъй,и куп други лиги.В Пловдив миналата година го видях на 1720лв./нова машина/.Вземаш и забравяш.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    20
    #12

    Re: Климатик в Пловдив от къде???

    Общо взето меко казано не съм впечатлен от него да не говорим че с парите който дадох за тези 3 клими щях да взема почти 9 мидей
    които според мен доста повечко топлят да не говорим за някоя по добро фирма.
    То вън над 10 градуса вътре при турбо режим едва достига 23 не ми се мисли ако падни под нулата как ще топли

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    20
    #13

    Re:Mitsubishi Electric MSZ-RXV22T - не топли

    Ми толкова му беше животеца на хайванчето митсубиши едното почина.
    Виках фирмата 6 дена накрая дойдоха слагаха фреони махаха слагаха обикаляха го 3 часа
    тръхнаха си в 4 чака сега е 12 почти и не може да отлепи до 17 гродуса духа студено та се къса та
    съм пуснал и две духалки да му помогна и след като стана 21 ги спрях и за 20 мин пок си стана 17.
    Я някой мастер да казва като ги викна пак какво да ги правя тези майстори че ми се струва нито знаят какво
    да правят нито им идва отръки.Питах колко ще му даливате не знаят колко събира пак не знаят
    щели да се ориентират по налягането е направиха го на сега ми духа висулките в стаята.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #14

    Re:Mitsubishi Electric MSZ-RXV22T - не топли

    Леле, Wish.Master, този климатик е чудесен, обаче "майсторите" ти са се гаврили дълго с него!
    3 такива климатика ли имаш? Малко се обърках от това, което си писал - какви точно са стаите?
    С другите два климатика проблеми имаш ли? Струва ми се, че с този са се изгаврили грубо още при монтажа. Как може да съсипят такъв хубав климатик!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    20
    #15

    Re:Mitsubishi Electric MSZ-RXV22T - не топли

    Да имам 3 такива и двата си работят дибре. Дори единият топли хол 21 кв. без проблем.
    Също имам и едно мидиййка и национал но това е др. тема. Проблема е в този шибаният дето НЕ топли
    стоите са с догроми и изолац. и южа а мръсника не може и 17 градуса да направи сам и гори над 2 к.вата.
    Който знае нещо по темата да помогне какво да искам от тези изродчета незнаещи та да го подкарат да си работи коректно хайвана.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi MSZ-EX25H-W - вече не топли добре
    От jaky във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 12-01-11, 13:37
  2. Mitsubishi Еlectric MSZ-GA60VA - не топли добре
    От kiro67 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 0
    Последно: 13-01-08, 12:54
  3. Отговори: 1
    Последно: 01-11-07, 00:08
  4. Отговори: 2
    Последно: 18-09-07, 14:30
  5. Отговори: 4
    Последно: 22-02-06, 17:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе