Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тотално мазало при преинстал на WinXP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    67
    #1

    Тотално мазало при преинстал на WinXP

    Здравейте!Значи стана следното(много лошо) нещо с моя Windows - имам си аз на компютъра качена Norton Ghost за да мога да си връщам чрез рестор уина на старото ,добро положение,ама си направих и втори имидж,който е по-нов и всичко там вече си ми беше на 6,обаче докато си го ресторвах с този нов имидж и към края(90% бяха готови вече от рестора) ми даде няква грешка ,че трябвало да отворя некъв сегмент ли там и аз незнам какво ,който аз нямах и ме пита дали тогава да му дам cancel(демек да прекратя рестора) и аз взех че му натиснах cancel(което май беше най-голямата ми грешка)!След като го натиснах компа се ресна икогато минаха началните надписи на БИОСа и трябва да се появи екранчето на уиндолс при което долу минават чертичките че зарежда логото не се появява и остава черен екран и нищо не зарежда... Качих си аз един буутабъл диск на ХР ,ама след като го сложа и ми буутва и когато изпише "Setup inspecting your hardware configuration..." пак се пявява черен екран!Казах си първо да не би да е от бъгав диск и се оказах прав(имаше светлина в тунела),диска беше бъгав защото даде грешка на други 2 компа още на същото място!Направих си нов и го пуснах първо на друг комп и диска си тръгна на 100%,но когато го сложих на компа и пак стигна до надписа "Setup inspecting your hardware configuration..." отново ми излезна черен екран!Та моля ви се ,ако на някой му се е случвало това нещо да сподели от какво може да е и как да го оправя и да си инстална уина на ново!Мн 10х

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    Re: Тотално мазало при преинстал на WinXP

    Зареждане примерно от bootable диск на Win 98 в DOS режим (и Hiren's Boot CD върши работа), FORMAT на дяла, на който ти е бил инсталиран Win-a и после инсталация. Вероятно би помогнало, без да гарантирам - опитай.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    67
    #3

    Re: Тотално мазало при преинстал на WinXP

    Цитат Първоначално публикувано от Slero
    Зареждане примерно от bootable диск на Win 98 в DOS режим (и Hiren's Boot CD върши работа), FORMAT на дяла, на който ти е бил инсталиран Win-a и после инсталация. Вероятно би помогнало, без да гарантирам - опитай.
    Ще опитам,благодаря!

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #4

    Re: Тотално мазало при преинстал на WinXP

    Пробвай да възстановиш работещия имидж (първия). Би трябвало да оправи нещата.
    И занапред след като създадеш нов имидж задължително след това го тествай, защото, макар и много рядко, и на мен ми се е случвало да създава "счупени" имиджи, които после не могат да се възстановят.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    67
    #5

    Re: Тотално мазало при преинстал на WinXP

    Ми един пич ми каза,че можело да се визстанови първия имидж(това и аз искам да го направя много) с няква функция от Нортън Гоуста ,чрез дискета да се пусне имиджа или нещо такова от ДОС направо!Та моля те ако знаеш как да го направя ми кажи,или ако файла който трябва да кача на дискетата е малък,то да ти дам пощата ми да ми го пратиш,ще съм ти адски задължен!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Прецахах си тотално нетбука! Моля за помощ!
    От ivanivanivan във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 09-03-10, 21:52
  2. Преинстал на Windows
    От ZanGaDor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 01-06-08, 17:35
  3. Отговори: 1
    Последно: 01-11-07, 00:08
  4. Отговори: 2
    Последно: 18-09-07, 14:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе