Резултати от 1 до 5 от общо 5

Mitsubishi Electric MSZ-FD35VA - въпроси

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #1

    Mitsubishi Electric MSZ-FD35VA - въпроси

    Относно модела Мitsubishi MSZ-FD35VA и модела Мitsubishi MSZ-FD35VAH , разликата само в нагревателя на дъното ли е или има още "екстри" . Модела е на 220 волата, има ли разлика с японския си събрат?


    Другото ми питане е има ли резон в следното техническо решение,..

    Имаме 2 седмици температура примерно -10 градуса,... мове л ида се помогне на климатичето с термо-калъф,. имам преджид да се увие вуншното тяло,и да се поддържа положителна температура на тялото като цяло, ще се отрази ли положително на ефективността на климатика.?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2

    Re: Мitsubishi MSZ-FD35VA питанка?

    На някои места дават, че VAH има и по-висока максимална мощност. Но в една сервизна ги дават с еднаква, не знам...

  4. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #3

    Re: Мitsubishi MSZ-FD35VA питанка?

    Цитат Първоначално публикувано от Symptom
    Имаме 2 седмици температура  примерно -10 градуса,... мове л ида се помогне на климатичето  с термо-калъф,. имам преджид да се увие вуншното тяло,и да се поддържа положителна температура на тялото като цяло, ще се отрази ли положително на ефективността на климатика.?
    Успя да ме разсмееш  . За какъв термо-калъф говориш като на външно тяло корпуса му е на решетки почти отвсякъде? Кое точно ще завиеш - отворите ли? не е много добра идеята. Мисля че ще се отрази положително на ефективноста ако загряваш въздуха който обдухва радиатора на външното тяло, ама той от къде идва и как ще го хващаш да го загряваш ми е неизвестно - това беше шега разбира се.
    НЕ го мисли ако трябваше да има калъф - щяха да му сложат някаква вата. Където/каквото си трябва му е сложено - бъди спокоен и си пий ракията на топличко. На климатика това му е работата - да стои вънка - споко.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    186
    #4

    Re: Мitsubishi MSZ-FD35VA питанка?

    , Наздраве ! нема да го мислим хехеххе

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #5

    Re: Мitsubishi MSZ-FD35VA питанка?

    Термопомпа пич. Т.е. въздуха който изкарва климатика е с по-ниска темп. от околната. Следователно, ако го завиеш ще му е дори по студено.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA или Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE
    От Yavor_Panteleev във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-15, 21:59
  2. Mitsubishi FD35VA plasma въпрос
    От Porter във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 5
    Последно: 09-09-13, 19:56
  3. Продавам Климатик Mitsubishi Electric MSZ-FD35VA/MUZ-FD35VA
    От strashnia123 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 12-05-13, 15:15
  4. помогнете спешно: DAYKIN FTXS35G или MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD35VA
    От denis_7 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 27-03-12, 14:25
  5. Mitsubishi Electric MSZ-FD35VA Plasma Duo
    От kov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 24
    Последно: 08-02-12, 14:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе