Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree11Одобрявам

шум от сензора на MSZ-FH25VE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #16

    Отговор: шум от сензора на MSZ-FH25VE

    Не мога да разбера половината хора в този форум. Преди години бях писал един пост, че ще си поръчам от китай един контейнер с климатици с ламарина 1.5мм и заради това ще ги продавам като топъл хляб. Явно все още това е основен фактор при избора на климатик... Да взема пък да го поръчам тоя контейнер все пак...

    Относно работата на машините, аз лично мисля, че конкретно в това сравнение MELCO по абсолютно нищо не превъзхожда моделът на Самсунг. Естествено, всеки промит мозък ще каже обратното.

    И пак казвам не е само Алекси. Достатъчно много хора има с оплаквания от този модел, включително и аз като инсталатор.

    П.П. Най-искрено се кефя, когато съм предлагал на същите клиенти други модели и те са настоявали за великия FH и той се държи като ярмомелка при включването.
    mirandi одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #17

    Отговор: шум от сензора на MSZ-FH25VE

    Не ви се меся в спора ама шума от сензора на FH e като звука на моторчетата от клапите при Тошибите,едни го чуват други не.Монтирали сме доста FH ,даже на едно заможно и капризно Пловдивско семейство които имат ново100в Мицу последна дума на техниката Евала,им монтирахме един после още два и нямат оплакване .
    AC новите Самсунзи може да са супер ама не ги искат в Пловдив, не щат да ги взимат.Сигурно знаеш за Пловдивския им дилър,прави един обект лятото в Париж с мултита на Самсунг ,колегите ходиха вече няколко пъти само по ремонти и дертове.
    mkukas одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #18

    Отговор: шум от сензора на MSZ-FH25VE

    Знам го много добре пловдивския дилър. Също знам, че варненският дилър доставя части и му оправя VRF-ите, които не тръгвали, защото били боклуци. Та същите се бяха скапали след като пловдивският дилър свързал кабелите грешно и им беше изгорил платките, така че не търси винаги проблемите в машините.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #19

    Отговор: шум от сензора на MSZ-FH25VE

    Как с 1.5мм ламарина ще постигнеш по-добро запазване на температурата при -10 и по-добър коп? Ясно е, че FH е по-добрата машина.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #20

    Отговор: шум от сензора на MSZ-FH25VE

    Той има предвид ,че сляпо се гледа тежестта на външното тяло а не как е направена машината като цяло .. то имаше едни Мидеи с 35 кила външно и едноредов топлообменник ,дебела тежка ламарина само .
    VanDan, Mega, popov и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE
    От nrjize във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 200
    Последно: 15-09-22, 03:03
  2. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  3. MSZ-FH25VE или 35 ?
    От miroslav_dt във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 74
    Последно: 04-11-14, 17:08
  4. MSZ-FD25VA или MSZ-FH25VE
    От turboto1998 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 24-05-14, 22:19
  5. Цифров фотоапарат Sony DSC-T1 проблем с CCD сензора.
    От vdsvicky във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 26-12-13, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе