Резултати от 1 до 8 от общо 8

Външното тяло на Хевито тресе :(

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    108
    #1

    Външното тяло на Хевито тресе :(

    Та в тази връзка, някой да е ползвал читав техник в Русе?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #2

    Отговор: Външното тяло на Хевито тресе :(

    Коя фирма/Кой ви го е монтирал?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    108
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    Коя фирма/Кой ви го е монтирал?
    Беше отдавна. Имаше един фен, фирма Тонал или нещо подобно, до хотел Бистра и Галина. Но той нямаша сервиз, а като гледам и с климатици не се занимава, вече.
    Монтажниците бяха от Разград, от тамошния представител.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #4

    Отговор: Външното тяло на Хевито тресе :(

    Официални представители на марката за Русе са Камео, Виктор Електрик, Мега Елетроникс и Влади Клима. Всяка от тези фирми има опитни монтажни групи за MHI. Единствено редно е да се обадиш на някоя от тези фирми, а не на такива знайни и незнайни фенове.
    Този пост е редактиран от Phoenix_1; 15-04-19 в 23:39.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    108
    #5
    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    Официални представители на марката за Русе са Камео, Виктор Електрик, Мега Елетроникс и Влади Клима. Всяка от тези фирми има опитни монтажни групи за MHI. Единствено редно е да се обадиш на някоя от тези фирми, а не на такива знайни и незнайни фенове.
    Та на коя от четирите фирми да звънна?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #6

    Отговор: Външното тяло на Хевито тресе :(

    Ако ти дам подобен съвет във форума, може да се изтълкува като реклама, а и би бил субективен, тъй като всеки един случай би могъл да е различен. Тоест, може после аз да изляза виновен. В случай като твоя аз бих потърсил квалифицирана помощ, а такава най-добре на теория би трябвало да получиш от тези, които официално представляват MHE за града. И други фирми съм виждал да предлагат марката, но там кой какъв е, ми е тъмна индия... Ако ти е трудно да избереш фирма, напиши си ги на малки листчета, разбъркай ги, прекръсти се с молитва за благодатен сервиз и тегли едно.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    108
    #7
    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    Ако ти дам подобен съвет във форума, може да се изтълкува като реклама, а и би бил субективен, тъй като всеки един случай би могъл да е различен. Тоест, може после аз да изляза виновен. В случай като твоя аз бих потърсил квалифицирана помощ, а такава най-добре на теория би трябвало да получиш от тези, които официално представляват MHE за града. И други фирми съм виждал да предлагат марката, но там кой какъв е, ми е тъмна индия... Ако ти е трудно да избереш фирма, напиши си ги на малки листчета, разбъркай ги, прекръсти се с молитва за благодатен сервиз и тегли едно.
    Поради факта, че не искам да сбъркам със сервиза пуснах темата, уви ......

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #8

    Отговор: Външното тяло на Хевито тресе :(

    Ако си очаквал отговор "Отиди точно еди къде си и всичко ще е шест", значи си бил със свръхочаквания. Това са оторизираните дистрибутори на Мицубиши Хеви за Русе. Не би трябвало да сбъркаш с тях. Никой не може да ти даде 100% гаранция, че еди коя си фирма ще ти направи всичко очаквано, дори на друго място да го е направила, ако си прочел правилно. Каква е гаранцията, че ако аз съм доволен, ти също ще си доволен? Това е толкова относително. И после ще кажеш "оня е виновен", че ме насочи натам. За конкретни питанки, ако те интересува, си има лични съобщения.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Замърсяване на външното тяло
    От charliii във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 14
    Последно: 03-02-18, 21:47
  2. Заледява външното тяло
    От Mkilla във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 5
    Последно: 08-12-15, 21:28
  3. 09 LDC - шум от външното тяло
    От lightman във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 10
    Последно: 11-12-13, 01:58
  4. Външното тяло на FTXS 25 .
    От dimon във форум Климатици Daikin
    Отговори: 0
    Последно: 02-09-13, 18:03
  5. Нео 24-ка - външното тяло замръзва ?
    От velkov във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 23
    Последно: 23-01-11, 21:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе