Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем Mitsubishi src25zs

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    2
    #1

    Проблем Mitsubishi src25zs

    От климатика се чува шум( капене/пукане) периодично. Също така от време на време започва да пресветква зеления бутона за включване Прикачам и видео:
    https://photos.google.com/share/AF1Q...FHNE5Lb1RmVDVn

    Климатика е в гаранция, но пиша тука, защото фирмата която ми слага климатиците вече за 3-ти път ще ги викам за проблеми...


    Много ще съм благодарен ако някой ми каже от какво може да е това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #2

    Отговор: Проблем Mitsubishi src25zs

    Колега защо така "грубо" още с първото мнение (шегувам се) Климатика е влезнал в режим на саморазмразяване,който е нормален за всички климатици в режим на отопление. Може да споделиш и в какво помещение е инсталиран,изолации,дограми и често ли влиза в този режим? Освен това цъкане и пукане топло ли е в помещението? Достига ли зададените си градуси?

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2021
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Проблем Mitsubishi src25zs

    Наруши ми дрямката това пукане колега заради това така влезнах в темата . Помещението е 22кв. нова тухла , пвц дограма. Колкото до размразяването , до сега толкова гръмко капене/пукане не съм чувал в други климатици.
    Да често влиза в този режим по няколко пъти на час. Пукане/капене се чува дори и докато духа активно ,не само когато е в този режим и си почива.
    Когато го държан а 24/25 градуса много често влиза в този режим. На 29-30 градуса работи без да влиза в режима. Ето сега съм го оставил на 23 градуса , почива си но не издава никакви звъци.
    Интересното е че след като го пуснах да поработи 3 часа и вдигнах температурата, капането спря.
    Високите градуси ги достига със сигурност.
    Благодаря за бързия отговор и отделеното време!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с Mitsubishi MSZ-R22TWY-W
    От ATM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 17
    Последно: 02-07-20, 23:23
  2. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 17:48
  3. Проблем с MITSUBISHI MSZ-WX28J
    От don.mitio във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 38
    Последно: 28-02-12, 20:02
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 09:21
  5. Проблем с климатик Mitsubishi
    От NeRoX във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 6
    Последно: 04-07-10, 19:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе