Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Crown 410a 18000 Btu Inv. - проблем при отопление

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2
    #16

    Re:Crown 410a 18000 Btu Inv. - проблем при отопление

    Наистина има CROWN-и който съм виждал да работят при -17 и то без Defroze за 3-4 цикала на компресора,НО са пълнени по ,ВЕЗНА" от мои колеги...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    10
    #17

    Re:Crown 410a 18000 Btu Inv. - проблем при отопление

    Цитат Първоначално публикувано от muroni
    Добър вечер на всички участници във форума!Имам проблем с климатик Crown Hac 410a 18 Inverter в режим отопление - компресорът развърта,но не вдига повече от 20 бара налягане,токът е в граници 2.5а - 3.5а,(задържа оборотите на някакво ниско ниво).Не отчита някава грешка,работи си така с дни.Източен фреон,зареждане по табелката с везна-никакъв ефект.Променях температурата - охлаждах/нагрях датчиците,въздушен,тръбен на вътрешното тяло,на външното има датчици-един на питата,един върху корпуса на компресора и един на капилярата - ефект никакъв.Впрочем всички монтирани от този модел 18-ка правят същото без изключения.Не мога да определя какво ограничава работата на компресора в този режим.
    Предварително благодаря на всички отзовали се на този проблем,ако открия нещо друго ще допълня поста.
    Честито... Няма оправяне... при температура от 5С ще работи идеално климатика но под 0 ще вдига до 20 бара. Ако някой открие как да разреши този проблем моля да пише... За да се успокоиш този проблем го имат и други климатици от ниския клас с R410... но констатацията ми не решава проблема ти... а и аз го имам същия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем: CROWN TFT-черен екран
    От wizli във форум Други телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 09-02-13, 18:53
  2. Телевизор Crown TFT LCD 26884 - Сериозен проблем
    От Constantinas във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 11-03-12, 14:36
  3. Отговори: 1
    Последно: 18-10-11, 20:07
  4. проблем с Crown CG12A410 LIX
    От habibb във форум Други марки климатици
    Отговори: 0
    Последно: 23-08-11, 13:26
  5. Проблем с DVD Crown
    От ncuxap във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 25-12-06, 19:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе