Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 41
Like Tree6Одобрявам

NEO ACS-HR12LED R410

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #16

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    А за същите пари горе-долу можеше да си вземеш истински японски климатик, вярно, поработил малко, но многократно по-качествен, тих, икономичен и т.н.

  2.  
     
  3. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #17

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    василе...не ми се коментира - тъжно е,че няма пари няма ...но вакуумиране с прахосмукачка за пръв път чувам.Дано си се справил добре и да си го ползваш дълги години....но отрицателните му черти са повечко....а от положителните само цената ми харесва...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #18

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    rkk,кво да се прави.Аз искам четири Тошиби,ама имам четири шиби.А в интерес на истината има неота на 22 и 407 дето работят,ама тия на 410 няма да ги бъде(мое мнение).

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #19

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Такова нео слагах в едно магазинче 2на 2 метра на охлаждане го нямаше никакво а на топло още предния месец ми се оплака че не топлело. Ама аз не съм и го продал и предполагаме толкова си може.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    18
    #20

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Монтирах го едва днес.
    Като първи впечатления съм доста доволен.
    Като режим на работа е тих разпределя добре въздуха и не шуми много.
    Външното тяло затова пък е малко шумно.
    Компресора бучи като помпа на пералня при изхвърляне.
    Като екстри си има достатачно функции, липсва му само радио. и мп3.
    Но мидеята мсф6 12 хр топли мааалко повечко и е по шумна .
    Ще пиша пак като застудее още.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #21

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Цитат Първоначално публикувано от zak7
    Монтирах го едва днес.
    Като първи впечатления съм доста доволен.
    Като режим на работа е тих разпределя добре въздуха и не шуми много.
    Външното тяло затова пък е малко шумно.
    Компресора бучи като помпа на пералня при изхвърляне.
    Като екстри си има достатачно функции, липсва му само радио. и мп3.
    Но мидеята мсф6 12 хр топли мааалко повечко и е по шумна .
    Ще пиша пак като застудее още.
    MSF6 HR е последовател на MSF HR(12ската отдава 4,4кв на отопление) и за мен е най-добрата мидеа,с разлика прозорчето на диодите(а при АR бяха реотаните).Те са на Р22 и топлят кат лами(така и гълтат),но даянят и при -20,така че неото на 410 е на километри от MSFката-ще го разбереш като застудее.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    18
    #22

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Май си прав, дори още не е застудяло както трябва и вече си личи, че мидеята е трепач пред този модел на нео но карай взех го.
    За 360лв е, и си го монтирах сам за тези пари толкова, догодина или две нов - а дотогава специалистите от форума да са проверили кой от новите модели мидейчета е трепач та да си взема друг.

    П. П.Весели празници, повече работа и успех през новата година.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    18
    #23

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Не забравих, да се върна и да споделя мнението си - хубаво щеше да е всички да правеха така но.............
    Цитат Първоначално публикувано от zak7
    Монтирах го едва днес.
    Като първи впечатления съм доста доволен.
    Като режим на работа е тих разпределя добре въздуха и не шуми много.
    Външното тяло затова пък е малко шумно.
    Компресора бучи като помпа на пералня при изхвърляне.
    Като екстри си има достатачно функции, липсва му само радио. и мп3.
    Но мидеята мсф6 12 хр топли мааалко повечко и е по шумна .
    Ще пиша пак като застудее още.
    ---------------------------------------------
    ---------------------------------------------
    П. П. След отминаване на, не така тежката зима се оказа че този климатик нестава.
    На 0 и -10 градуса е пълно зле, и гълта ток повече от мидейката ми мсф6 12 хр. - същата излезе ебати кучето топлещо.

    АCS - HR12LED 410A
    Верно че е евтин и с монтажен кит но цената не заслужава дори да струваше и 150 лв.
    С една дума, повече, коли, печки, и техника енергиен клас А никога.
    Не рискувайте на сама глава а се допитайте поне до хората от този форум.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    351
    #24

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Явно толкова си може машината, но това за енергийния клас ''А'' не го разбрах.

  12. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #25

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    И аз от мидеите съм много доволен.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #26

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    И аз от мидеите съм много доволен.
    Мерцедесът сред болкуците! Нещо като циганското Ферари - Орел Салибра!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    2
    #27

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    През изминалата зима отоплявах квартирата-тристаен апартамент с отворени врати и сравнително голям коридор с посоченото Нео в хола и още едно Нео само че ACS-HL12ERA в детската. За този модел, който е в детската работата му не е нищо особенно, въпреки че е малко по- мощен НЕО-то в хола топли и охлажда много по-добре. Но като цяло квартирата, която е с 40 годишна дограма, която все пак криво ляво съм се постарал да уплътня, през зимата бе тостатъчно топла - в хола и детската температура 25-27 градуса, а във спалнята, която се отоплява през отворените врати и коридора от другите две стаи -20 градуса.

    Относно NEO ACS-HR12LED R410 тази година /2011/ отново го пуснаха в продажба в Техномаркет, но вече без монтажен кит и променена цена. Аз реших да взема един такъв и за спалнята, и си купих. До тук всичко хубаво, НО....... СЛЕД КАТО ОТВОРИХ КАШОНИТЕ ИМАШЕ НЕПРИЯТНИ ИЗНЕНАДИ

    1. КОМПРЕСОРЪТ ВЕЧЕ НЕ Е ТОШИБА /ВЪПРЕКИ РЕКЛАМАТА НА САЙТА И СЪОТВЕТНО В МАГАЗИНА/
    2. ЛИПСВА ВЪНШНИЯ ТЕРМИСТОР ЗА РАЗМРАЗЯВАНЕ - КОЕТО ОЗНАЧАВА ЧЕ ДОРИ И ПРИ 3 ГРАДУСА И МЪГЛИВО ВРЕМЕ ВЪНШНАТА ПИТА НА КЛИМАТИКА СТАВА НА ЛЕДЕНА БУЦА. И КРАЙ С ОТОПЛЕНИЕТО
    3.ПЛАТКАТА СЪЩО МАЛКО Е СКОПЕНА - ЛИПСВАТ ЧАСТ ОТ ЕЛЕМЕНТИТЕ СВЪРЗАНИ С ЛИПСВАЩИЯ ВЪНШНЕН ТЕРМИСТОР
    4. ВЪВ ВЪТРЕШНОТО ТЯЛО ЛИПСВА И СТЪПКОВИЯТ МОТОР УПРАВЛЯВАЩ ЖАЛУЗИТЕ ЗА ХОРИЗОНТАЛНО /СТРАНИЧНО/ НАСОЧВАНЕ НА ВЪЗДУШНАТА СТРУЯ
    5. ЕНЕРГИЙНИЯТ КЛАС И МОЩНОСТА НА КЛИМАТИКА СЕ ОКАЗАХА /КАКТО ОБИКНОВЕННО ЗА ТЕХНОМАРКЕТ/ РАЗЛИЧНИ ОТ РЕКЛАМИРАНИТЕ - СЪОТВЕТНО В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ В- клас И ОКОЛО 300 ВАТА ПО-МАЛКО В МОЩНОСТА ЗА ОХЛАЖДАНЕ

    След тези констатаций, не ми остана нищо друго освен да им направя рекламация по телефона на клиента на Техномаркет. След 10 минути ми се обадиха и обясниха че тази партида вече не е с компресори Тошиба. Предложиха ми да го заменят с накакъв друг модел, който дори не бях чувал, естественно с доплащане от моя страна, но отказах. Връщането на климатика стана бързо и безпроблемно. За около половин час - дойдоха, взеха си климатика, беше необходимо само да направя няколко подписа в магазина и ми възтановиха парите. Жалко само за изхабените нерви и време.

    Моят съвет: Не ви препоръчвам тази партида NEO ACS-HR12LED R410, освен ако се използва при над 10 градуса външна температура или само за охлаждане.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #28

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Нормално какво друго сте очаквали то при Нео Осака е нормално да има големи разлики в един модел от различни производители.

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    2
    #29

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Карам втора зима с този модел и се справя много добре в моите условия....в триетажна къща съм над мен няма никой,а
    съседа на третия топли само една стая но не постоянно...на моя етаж няма изолация.Тази есен смених дограмата с ПВЦ,
    и комфорта е по добър от миналата зима .
    Климатика е от първата партида с Тошиба-компресор 3300w на отопление при 914w консумирани,9кг е вътрешното тяло,
    32кг е външното,това са данни от табелките.
    Отоплява 26 куб.м,нагласям го на 23 С при MED вентилатор и потдържа 21-22 С.
    Замерих температурите: Външна -9 със слаб снеговалеж /в Шумен/,Стайна 22.0 /на метър от земята/,Входяща при климатика 22.5 ,Изходяща при вентилатор на макс 41.5

  18. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    1
    #30

    Re:NEO ACS-HR12LED R410

    Незнам от къде толкова компетентни хора се изказват без дори да са виждали как работи!Аз също имам въпроосният модел с компресор на Тошиба ...Тази зима при положение че знаете какви бяха температурите , топлех две стаи по 16 и 12 квадрата , както и коридора.При зададени 28-29 вътре беше средно 25градуса.Сега отново му се радвам при температури +40 отвън , вътре става като хладилник при 24-25 градуса.За тази цена не виждам алтернатива а за МИДЕЯ моля ви се нека някой,който има МИДЕЯ слит да се похвали колко топло е изкарал с нея тази зима ако е имал честта изобщо да се вклщчи перката...
    Който е решил да си го купи няма да сгреши , машината е чудесна !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. R410 в малки разфасовки за еднократна употреба?
    От milenjs във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 11
    Последно: 04-08-12, 10:01
  2. Празна бутилка от R410 от къде?
    От Mega във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 25-02-11, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе