Резултати от 1 до 3 от общо 3

FUGI 12UC (Osaka) - нормално ли е на отопление да не спира вентилатора?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    10
    #1

    FUGI 12UC (Osaka) - нормално ли е на отопление да не спира вентилатора?

    Здравейте.Наскоро си купих FUGI 12UC.Сравнявайки го със старата ОСАКА 12 JB която имам от 5 години,откривам че избора ми е добър.Много по-тих и вътре и вън, доста по бързо затопля помещението,пък и дизайна ми харесва повече.Та въпросът ми е ,нормално ли е след като достигне зададената температура в режим HEAT и SUPER QUITE,турбината на вътрешното тяло да продължи да се върти макар и с минимални обороти .Имам чувството че по този начин изстудява стаята по бързо.ОСАКА-та не правеше така.Като си загрее спира турбината и завърта клапите на горе.И още нещо пак сравнено със стария климатик.Имам чувството че FUGI-то се включва по-често да затопля макар че стаята която отоплява е по-малка от осаката която маи направо си заспиваше между две включвания.Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #2

    Re:дали е нормална такава работа на FUGI 12UC

    да, нормално е. аз имам същия и при мен е така! само не знам за какво изобщо ползваш SUPER QUITE режима?

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re:дали е нормална такава работа на FUGI 12UC

    Вероятно датчикът и софтуера са по-чувствителни, което е хубаво. Сам си казал, че Осаката е заспивала. За въртенето на въздуха той си знае най-добре. Не го дръж на super quiet, освен ако не ти е некомфортно шумно, в краен случай само докато спиш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 13-11-12, 20:39
  2. Отговори: 7
    Последно: 29-10-12, 20:07
  3. Fujitsu ASYB09LDC - нормално ли е компресора да спира?
    От Firefox във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 22-10-09, 21:01
  4. Osaka колона 60-ка - нормално ли е?
    От venust във форум Климатици Osaka
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-06, 21:08
  5. GeForce 2 MX 400 - вентилатора спира по време на работа
    От panevdd във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 10
    Последно: 13-10-06, 09:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе