Резултати от 1 до 3 от общо 3

Osaka CH-09 LBP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #1

    Osaka CH-09 LBP

    Привет на всички нов съм във форума и не разбирам нищо от климатици за това ви моля за малко съдействие angel
    Прочетох доста теми за Осака и ми стана ясно,че май не съм си купил хубав климатик както си мислех,но до сега 3г.нямах никакви проблеми с него до днес,когато сутринта излязох за работа и го изключих,когато се прибрах и го включих вътрешното тяло показва външна и вътрешна температура но я няма скалата ,която показва натоварването на компресора и външното тяло не стартира,включвах изключвах щепсела също неще и неще,прочетох за тест чрез бутона за Хайдт палър,направих го и ми излезе грешка 11..........сега обаче не знам какво означава тази грешка,ще съм ви много благодарен ако някой ми разясни!
    климатика е инверторен с голямото дистанционно с темп. датчик в него!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #2

    Re:Osaka CH-09 LBP

    явно никой не знае!!!???

  4. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #3

    Re:Osaka CH-09 LBP

    На работа имаме едни осаки случвало ми се е нещо "подобно"
    Пробвай да го изключиш от контактаповече време, като същевременно извадиш и батериите......
    поне за час два.... може и да има ефект.....
    Не мога да помогна с повече защото и аз клкото теб разбирам.... но и аз имам впечатление че не са лоши осаките стига да нямаш много претенции все пак за толкова пари толкова сирене.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Osaka CH-12-DJ
    От tito81 във форум Климатици Osaka
    Отговори: 23
    Последно: 15-01-16, 23:17
  2. Osaka CH-12-CN
    От petkirov във форум Климатици Osaka
    Отговори: 17
    Последно: 12-08-13, 16:10
  3. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 15:12
  4. OSAKA CH-09-JL
    От paralichko във форум Климатици Osaka
    Отговори: 10
    Последно: 29-07-09, 16:55
  5. Osaka CH-12-CN
    От kike_79 във форум Климатици Osaka
    Отговори: 1
    Последно: 01-11-08, 22:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе