Резултати от 1 до 8 от общо 8

За феновете на Panasonic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #1

    За феновете на Panasonic

    Всичко, което има като наличност на Panasonic-made in Malaysia e последни количества.През 2007,около май/юни вече ще е само China.Tогава ще е новия внос.Всеки да го тълкува както иска.Който иска малайзия-да купува докато все още има тук-там.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    144
    #2

    Re: За феновете на Panasonic

    Полезно. Аз мислех за едно t/h/x/e9dke.
    Но как да съм сигурен, че информацията е достоверна защото мислех да go взeма след зимата. Първо да видя как ще се справи 12ката.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #3

    Re: За феновете на Panasonic

    Ами потърси в Техномаркета,нали е вносител на Panasonic.Виж какво имат все още като наличност.Попитай дали могат да ти доставят E-12DKE,E-15DKE,CS/SU W-24DKE,CS/CU W-12DKE.....и т.н. малайзийци.Апропо-май и Climacom са го закьсали с G-Invertor серията.....Отново без коментар............Приготвяме се за ГОЛЯМАТА КИТАЙСКА ИНВАЗИЯ

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    118
    #4

    Re: За феновете на Panasonic

    Кой е този който ти каза че няма да има малайзийски?Дори японски ще има но модел 9 ще струма минимум 2000 лв.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #5

    Re: За феновете на Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от klimatik
    Кой е този който ти каза че няма да има малайзийски?Дори японски ще има но модел 9 ще струма минимум 2000 лв.
    Ми едно врабченце дето лети с орлите....Сещаш се ....нали
    Отвори телата на CU/CS-E12DKE/Malaysia/и CU/CS-TE12DKE/Japan?????/ и ако си в бранша поне 10 години,ще си отговориш сам.....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    55
    #6

    Re: За феновете на Panasonic

    Здравейте маниаци на тази марка.Имам Panasonic CS-E12DKE от година и нещо вече. МИнах една люта зима с него и при -20 градуса работеше безотказно! . Обаче, имам и един въпрос към по специалистите. Като включа да се тества ми дава грешка на една от тест точките F 11 - като издава писукащ звук?!?. Какво може да означава това и дали трябва да се вземат някакви мерки, защото тукашните пишман майстори - мее страх да ги викам- нямам им вяра. И второ - мисля, че е станал малко по шумен компресора, поне така ми се струва спрямо миналата година когато беше инсталиран и пуснат в действие. Ако някой има желания и възможност - моля да сподели нещо по моя "проблем".

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #7

    Re: За феновете на Panasonic

    Здравейте фенове на Панасоник!
    и аз съм фен на марката и това лято си напълнихме къщата с 8 броя деветки + 2 броя двадесет и единици/всичките са Малайзийски инвертори/. Тъй като нямам друго отопление, се надявам /тайно/, климите да се справят със студеното време, изолацията и дограмите са ми перфектни. Сега , когато бяха мъглите в София, климите се заскрежават и размразяват доста често, но навсякъде при зададени 22 градуса се потдържа 23 във всички помещения. За разхода на енергия нямам данни още, тъй като съм засега на "строителен ток-без нощна тарифа" но "времето ще покаже"! Дано да не ми се налага да купувам други отоплителни уреди, ако климите издържат на студа, ще си ги ползувам само тях, колкото и да харчат!

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #8

    Re: За феновете на Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от rsvr
    Здравейте фенове на Панасоник!
    и аз съм фен на марката и това лято си напълнихме къщата с 8 броя деветки + 2 броя двадесет и единици/всичките са Малайзийски инвертори/. Тъй като нямам друго отопление, се надявам /тайно/, климите да се справят със студеното време, изолацията и дограмите са ми перфектни. Сега , когато бяха мъглите в София, климите се заскрежават и размразяват доста често, но навсякъде при зададени 22 градуса се потдържа 23 във всички помещения. За разхода на енергия нямам данни още, тъй като съм засега на "строителен ток-без нощна тарифа" но "времето ще покаже"! Дано да не ми се налага да купувам други отоплителни уреди, ако климите издържат на студа, ще си ги ползувам само тях, колкото и да харчат!
    При температури около нулата всички размразяват често,това да не те притеснява.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. за феновете на tomb raider
    От fXOrange във форум ИГРИ
    Отговори: 14
    Последно: 21-05-13, 23:27
  2. За феновете на LG DVX 162
    От jbojanov във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 11-07-09, 14:55
  3. За феновете на Fujitsu
    От dindo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 7
    Последно: 26-07-07, 19:13
  4. За феновете на Mozilla Firefox...
    От G_R_U във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-07-05, 18:19
  5. Специлано за феновете на iP4 - само факти...
    От Mollov във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 25-02-02, 18:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе