Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 100

панасоник- ne9mke

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    93
    #46

    Re:панасоник- ne9mke

    От къде тръгна темата, че къде я закарахте.....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    99
    #47

    Re:панасоник- ne9mke

    Еми аз го поръчах и на 99% ако нещо не се обърка ще е той-стига се карахте

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Veliko Tarnovo, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    98
    #48

    Re:панасоник- ne9mke

    Цитат Първоначално публикувано от stanimir197_7
    Еми аз го поръчах и на 99% ако нещо не се обърка ще е той-стига се карахте
    Като му се нарадваш, пиши нещо за машината. Сравнено с ЛД серията как работи и.т.н.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2
    #49

    Re:панасоник- ne9mke

    Аз си взех Е9MKE-3 преди месец.
    Досега съм попаднал на 2 проблема. Единият е лек паразитен шум, като от въртене на някакво моторче, които се долавя ако се заслушаш, но доловиш ли го и при тишина в стаята дразни. Не прилича на този издаван от фреона, отделен е от шума на вентилатора, а в съседната стая имам 3 годишно хитачи, което макар да е по нисък модел го няма този звук. Другото което се случи е: климатика спира работа, капака на струята се полузатваря и лампичката Power започва да премига. На кодовете за грешки пиука на 00H, тоест че няма проблем, но може би не го правя както трябва. Нормално ли е това и как протича дефроста при тези климатици, може би аз бъркам дефроста със проблем? Извинавам се, но съм лаик спрямо климатиците, благодаря предварително за отговорите.

  6. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #50

    Re:панасоник- ne9mke

    начинаещ2 остава ти евентуално само единия проблем-ако е от лагери,или втулка на турбина,но пък за два месеца работа е малка вероятноста,но...По втория-дефроства ти машината.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #51

    Re:панасоник- ne9mke

    до тук тази година имах няколко оплаквания от шум от мотора на такъв климатик в тих режим и подменяхме мотори, съветвам те да се обърнеш към фирмата и да ти подменят мотора
    по отношение на дефроста не знам какво те притеснява - при всички панасоници като мига лампата или е дефрост или е подготовка за работа

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    18
    #52

    Re:панасоник- ne9mke

    Колеги, това KIT-NE-9MKE някакъв екзотичен модел ли е, че гледам само една фирма ги внася, а за съжаление са ми далеч?

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #53

    Re:панасоник- ne9mke

    Ами може да напишеш от къде си. А модела е екзотичен за България.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    18
    #54

    Re:панасоник- ne9mke

    От Н.Загора съм, но ако има фирма от Ст.Загора или Сливен предполагам няма да е проблем да го монтират и обслужват.

    ПП А евентуално частите за него дали ще са също така "екзотични" след време?

  12. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #55

    Re:панасоник- ne9mke

    Части за панасоник има и вече долкото знам няма проблеми с това а щом се фнася този модел значи и за него има части така че несе притесняваи Единствено колегата климамаркет го внася модела е предназначен за скандинавските страни

  13. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #56

    Re:панасоник- ne9mke

    turboie, кажи 1-2 думи за програмата за разскрежаване при този модел. Благодаря

  14.  
     
  15. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #57

    Re:панасоник- ne9mke

    Ами от това което забелязах до сега е че модела се справя отлично в студа Тука от кадето сам температурите спаднаха до около -12 до -15 наи много и машината си работи добре за дефроста забелязах че при -12 градуса ги прави на 40 минути кратки за по 3 минути някаде при по високо от около -1 до -3 са на около час приблизително а от 1градус на горе ги прави като се заскрежи хубаво топлообеника До сега НЕ САМ видял лед кадето и да е по тавата и топллобменика Веднъж го пробвах на -12 му задодох 30 гр и след минути се засили и на наи високата степен вади около 4,8 до 5 клв приблизително топлоодаване а на по ниската степен може и кам 5,5 да вади приблизително в помещението е 22 Откакто сам го сложил варви деноношно на 22 Страхотна машина за ценатаси

  16. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #58

    Re:панасоник- ne9mke

    За мен е притеснително да имаш дефрости на 40 минути при -15, когато няма грам влага и някой модели не дефростват с дни. Чудя се, едва ли инжинерите не знаят това, по-скоро има друга скрита цел.

  17. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #59

    Re:панасоник- ne9mke

    Да не забравяме че това е за друг климат проектиран не за тук и си има смисал на такъв дефрост при -10 и надолу и при буря и силен снеговалеж с сух сняг какво става ако го няма за нула време ше се заскрежи а така при такива дефрости това няма да се допусне Според мен това е смисала на такива чести дефрости

    Но според мен по важното е че топли добре и винаги се размразява като не остава лед и скреж и несе налага да дупча таватаму и да мисля за нагреватели Но за тази цена е много добро предложение жалко че вече и тои е на привършване

  18. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #60

    Re:панасоник- ne9mke

    ... Той за това има дефрост при нужда, когато се заскрежи да свали скрежа а не да дефроства без нужда.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. проблем с панасоник GKE 12
    От lacc във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-12, 17:36
  2. климатик панасоник
    От lacc във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 11-01-12, 23:04
  3. ПАНАСОНИК или САМСУНГ
    От niki_sev70 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 29-11-11, 16:35
  4. грешка H00 на панасоник
    От gerasimh във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 23-10-11, 22:08
  5. информация за панасоник gd 67
    От bu6ito във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 03-11-03, 10:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе