Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за Panasonic KIT - E9 - NKE -3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    2
    #1

    Въпрос за Panasonic KIT - E9 - NKE -3

    Здравейте ,
    предстои ми закупуването на климатик и доста се колебая в избора и се надявам тук да намеря верния отговор.
    Стаята ми е под 15 м/2 с PVC дограма и вътрешна изолация. Височината е на 2,60м/1. Като цяло съм се спрял на този климатик http://klimaonline.bg/product.php?id_product=5185 , като ще се използва предимно и изцяло през зимата , модела е 2012г. и няма да има наблюдения как се даржи при -10-15 гр. но повече ме притеснява дребния му шрифт , че не е препорачителен за 24 часова работа при под -5 градуса. Въпроса ми е дали ще ми е полезен за отопление , а и няма да откажа малко съвети.
    Благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #2

    Re:Въпрос за Panasonic KIT - E9 - NKE -3

    Nubian ,CS/CU-E09NKE-3 модела в сервизното го водят да работи при -15°,като става въпрос за модела с(-3)индекса на външното тяло,който също е с капилярка.Външното тяло било идентично с по старите модели от миналата и по миналата година,и няма проблеми в работата им.В съотношение цена възможности е добър избор.

    Има и във форума запитване тук:

    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg597125

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #3

    Re:Въпрос за Panasonic KIT - E9 - NKE -3

    Цитат Първоначално публикувано от Nubian
    Здравейте ,
    предстои ми закупуването на климатик и доста се колебая в избора и се надявам тук да намеря верния отговор.
    Стаята ми е под 15 м/2 с PVC дограма и вътрешна изолация. Височината е на 2,60м/1. Като цяло съм се спрял на този климатик http://klimaonline.bg/product.php?id_product=5185 , като ще се използва предимно и изцяло през зимата , модела е 2012г. и няма да има наблюдения как се даржи при -10-15 гр. но повече ме притеснява дребния му шрифт , че не е препорачителен за 24 часова работа при под -5 градуса. Въпроса ми е дали ще ми е полезен за отопление , а и няма да откажа малко съвети.
    Благодаря
    Имам малко по-стария модел в нас E9LKE-3.Външното тяло е същото като на E9NKE-3.Вече 2 зима отоплява 15кв.м стая с PVC дограма без абсолютно никакви проблеми.Тука е Русе последната зима беше ужасна ,но климатика се справи без проблеми.Както ти е писал колегата горе моделите,които "-3" накрая работят до -15 без проблем.Моя през последната зима работи и на още по-ниска температура.Така,че според мен няма да сбъркаш ако го вземеш.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    2
    #4

    Re:Въпрос за Panasonic KIT - E9 - NKE -3

    Благодаря ви за отговорите. мисля , че това ще е моя климатик.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Panasonic E9LKE-3
    От KING-T във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 54
    Последно: 16-02-14, 21:35
  2. Въпрос за Panasonic
    От Iliyand във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 04-05-13, 10:00
  3. Въпрос за PANASONIC CS/CU-E 9 GKE
    От icu1 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 03-03-12, 12:28
  4. Въпрос за PANASONIC TX-P50X10E
    От jororo1 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-10, 07:51
  5. Въпрос за ТВ Panasonic
    От dodo2000 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 08-11-06, 08:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе