Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въпрос за ТВ Panasonic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #1

    Въпрос за ТВ Panasonic

    Здравейте. Имам телевизор Panasonic 29 инча, 100 херца, чешка сглобка модел TX-29PM11P. От това, което успях да видя кинескопа е произведен от MT Germany (Matsushita Toshiba Germany). Обаче ми прави впечатление следното нещо. В най-горната част на екрана картината излиза крива ако мога така да се изразя. Ето тук може да видите снимки какво точно имам предвид. http://posoki.com/001.jpg http://posoki.com/002.jpg. Най-ясно това се вижда когато има на екрана някакви прави линии или правоъгълници. Та точно в горната част те излизат разкривени. Свих екрана в режим 16:9,като си мислех, че вероятно причината е в кинескопа и като картината е по-надолу няма да се получава така, но уви дори в режим 16:9, със свит екран пак горната му част така криви. Та явно излиза, че причината не е в кинескопа. Искам да попитам специалистите за мнение на какво може да се дължи този проблем и как мога да го отстраня, поне това много дразни. ТВ-то е на половин година и е така откакто съм го купил.
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #2

    Re: Въпрос за ТВ Panasonic

    почти всеки телевизор има такива изкривявания, друг е въпроса доколко са забележими

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    304
    #3

    Re: Въпрос за ТВ Panasonic

    е добре де ама на какво се дължат този вид изкривявания и могат ли да се управят

  5. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #4

    Re: Въпрос за ТВ Panasonic

    Със сервизното меню може да се регулира

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #5

    Re: Въпрос за ТВ Panasonic

    Аз имам в нас PS11, който според мен е по-добър от М моделите, но и той си има леките кусури, не че ги забелязвам, като гледам ТВ, но си ги знам. Може да се оправи, но до определни граници, и не вярвам в сервизното меню да има за настройване на кривенето, поне според мен отзаде на пушката има възможност за корекции. Ако греша ме поправете.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Panasonic E9LKE-3
    От KING-T във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 54
    Последно: 16-02-14, 21:35
  2. Въпрос за Panasonic
    От Iliyand във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 04-05-13, 10:00
  3. Въпрос за Panasonic KIT - E9 - NKE -3
    От Nubian във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 09-09-12, 15:45
  4. Въпрос за PANASONIC CS/CU-E 9 GKE
    От icu1 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 03-03-12, 12:28
  5. Въпрос за PANASONIC TX-P50X10E
    От jororo1 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 06-03-10, 07:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе