Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #16

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Имам един въпрос,техномаркет задължават ли те да е тяхна фирма ако монтажа не е включен в цената,за да важи гаранцията?Някой интересувал ли се е по въпроса.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    256
    #17

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    задължават те иначе гаранция франция (не че иначе има)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #18

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Благодаря колеги!
    Перфект електра е монтажната фирма на Маркета. Добри отзиви съм чувал за тях.
    Не можеш да си избираш фирма.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #19

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Да. Това е добре, щом са те. Само наблюдавай утре, като го монтират задължително за го вакууммират.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #20

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Всичко зависи от двете момчето които ще дойдат не толкова от фирмата. Дай им на ръка някой лев да си направят монтажа както трябва.

  7. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #21

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Така..дойде време и аз да споделя първи впечатления от PANASONIC CS/CU-E12QKE..перфектна машина!!!
    Много тихи, вътрешо и външно тяло!Изработка на ниво...просто си личи качеството.
    Създаде комфортна обстановка за около два часа в напечен хол - заварена, около 29 градуса-вътрешна температура.

    Да вметна нещо и за работата на монтажниците, които Техното ми изпрати- перфектни и много внимателни момчета!Спазиха всички процедури! Не съжалявам, че направих избора си именно от Техното. Пожелавам Весело Лято на Всички!!!...Успех в избора, Ви!!!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #22

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Цитат Първоначално публикувано от chachoto Виж публикацията
    Всичко зависи от двете момчето които ще дойдат не толкова от фирмата. Дай им на ръка някой лев да си направят монтажа както трябва.
    Дадох им, ама за тампони, 1,5 м тръби и кабел извън стандартните 3 м и 0,6 м кабелен канал - 81 лв.
    Горе долу доволно, въпреки че можеше и по-добре да го монтират, че ми зейна една дупка в картона, поради това че от другата страна на стената имам водосточна тръба и не можеше да бият директно насреща с коронката близко до вътрешната стена. Нищо, ще я иззидам ... в държавата ни просто голяма част от хората не са свикнали да работят с по-малко поразии.
    Бях се настроил да им дам и допълнително, но още при първия ми въпрос за това дали трябва да монтираме контакт (след ремонт съм), някак рязко ми отговориха, че не е тяхна отговорност, а аз просто исках да попитам ...
    Срещнаха насрещни кабели, предпазителите падаха на 2 пъти (нормално), затюхкаха се какво ще правим сега, е накрая единият кабел прекъсна. Окъртих си ги, свързах и изолирах аз. Желателно ще е да им купят уред за търсене на кабели.
    Но може би аз съм прекалено критичен, сигурно всичко ще е наред, не е зле като цяло.
    Иначе си вакуумираха (без да им напомням), надявам се както трябва. Помпата работи около 10 мин.
    Климатикът си е супер засега. Сравнително тих. Вече се "живее" и в спалнята, е нищо че в хола не се стои заради студа , то аз и не вирея много на студена струя.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #23

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Най-важното е да сте доволен. ... със здраве да си ползвате машината.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    96
    #24

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Цитат Първоначално публикувано от StacK Виж публикацията
    Дадох им, ама за тампони, 1,5 м тръби и кабел извън стандартните 3 м и 0,6 м кабелен канал - 81 лв.
    Горе долу доволно, въпреки че можеше и по-добре да го монтират, че ми зейна една дупка в картона, поради това че от другата страна на стената имам водосточна тръба и не можеше да бият директно насреща с коронката близко до вътрешната стена. Нищо, ще я иззидам ... в държавата ни просто голяма част от хората не са свикнали да работят с по-малко поразии.
    Бях се настроил да им дам и допълнително, но още при първия ми въпрос за това дали трябва да монтираме контакт (след ремонт съм), някак рязко ми отговориха, че не е тяхна отговорност, а аз просто исках да попитам ...
    Срещнаха насрещни кабели, предпазителите падаха на 2 пъти (нормално), затюхкаха се какво ще правим сега, е накрая единият кабел прекъсна. Окъртих си ги, свързах и изолирах аз. Желателно ще е да им купят уред за търсене на кабели.
    Но може би аз съм прекалено критичен, сигурно всичко ще е наред, не е зле като цяло.
    Иначе си вакуумираха (без да им напомням), надявам се както трябва. Помпата работи около 10 мин.
    Климатикът си е супер засега. Сравнително тих. Вече се "живее" и в спалнята, е нищо че в хола не се стои заради студа , то аз и не вирея много на студена струя.
    Сериозно ли след тези поразии и пари си им да. Още на опулването за контакта, съм ги изритал. То и заради това си имам човек, който от 15 години ми монтира климатиците де...
    Не съм от най-критичните, ама след такива поразии, не само, че нямаше да видят пари, ами щяха да мажат и шпакловат.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #25

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    С тоя безплатен монтаж, май са нанели за 300лв. щета...

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #26

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Най-впечатляващото е, че монтажните фирми на Техношита са открили що е това вакуум помпа и за какво служи. Това е едно добро начало, след години ще се научат да монтират и климатици.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #27

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Най-впечатляващото е, че монтажните фирми на Техношита са открили що е това вакуум помпа и за какво служи. Това е едно добро начало, след години ще се научат да монтират и климатици.
    Чакай сега, то може да е било компресорче за гуми, нека не ги превъзнасяме, че знаят какво е вакуум помпа.

    Цитат Първоначално публикувано от Lucky Luciano Виж публикацията
    Още на опулването за контакта, съм ги изритал.
    За поразиите съм съгласен, но на един монтажник на климатична техника не му е предмет на дейност да монтира контакти, предпазители и тем подобни. Виж, ако говориш за щепсел съм съгласен.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #28

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Така е нали си на далавера от отстъпката ще платиш с нея за оправяне на щетите.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    66
    #29

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    И като ги изритам какво. Ще трябва да губя още време, я пратят други, които да свършат по-добра работа, я не.
    А пари за тампони и допълнителен тръбен път нямаше как да не им дам, не влизат в стандартния монтаж.
    Абе не е за 300 лв. щета, отворът си е колкото е коронката 60 мм и е леко встрани, мястото е малко неудобно. Та ще си го иззидам и боядисам няма и за 3 лв., но защо трябва така да е. Или ще затапя с капачка за разклонителна кутия.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #30

    Отговор: Достатъчен ли ще е Panasonic CS-E09QKE за спалня 17,30 м2 45м3

    Защото стимулирате тази работа защото сте уж на далавера. А всъщтност можеше да получите перфектен монтаж от някоя фирма която работи това. А отстъпката щеше да я вземете през програма енергийна ефективност.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic CS-E09QKE
    От Airfan във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 211
    Последно: 24-06-18, 17:47
  2. Мега странен Panasonic E09QKE
    От yanko78 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 5
    Последно: 08-10-14, 23:17
  3. FUJI RSA-09LKC, достатъчен?
    От menko във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 17
    Последно: 18-07-12, 11:18
  4. Fujitsu ASYA07LGC - дали ще е достатъчен за 11 m²?
    От joro_tt във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 55
    Последно: 02-01-11, 01:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе