Страница 21 от 21 ПърваПърва ... 11192021
Резултати от 301 до 306 от общо 306

Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA '2014 - отзиви от потребители

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #301

    Отговор: Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA '2014 - отзиви от потребители

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Нм интересно !
    И кои/ кой е този/ тези климатици ?
    О, има много такива модели. За съжаление са различни за всяка комбинация ползвател-помещение.
    Друг е въпроса, че изискванията на някои потребители са, като в руските народни приказки...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    160
    #302

    Отговор: Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA 2014-Отзиви от потребителите

    [QUOTE=ogi28b;944081]И моите са така, от подписа. И двата са постоянно он-офф със средна консумация около 340-350, когато работят. Малкият е в стая 13 кв. м. Иначе и аз съм чел разни неща за тях, ама .............
    а пробвал ли си да местиш сензора извън вътрешното тяло, имам една тошиба на която така ми го изведоха извън климатика за да не се успива и почти не офф-и вече , на панасоника съм го отдалечил колкото се може от питата но е с 1-2см по нагоре от заводското му място и ефект няма , мен не ме дразни толкова че е он-офф, колкото се усеща промяната на температурата постоянно

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #303

    Отговор: Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA '2014 - отзиви от потребители

    Той не е допрян на питата, а и турбината никога не спира, постоянно го обдухва с въздуха, който засмуква, а той е с температура колкото е във високата част на стаята. Затова смятам, че местенето му е безсмислено. По съвети на колегите съм го пробвал и това - да го местя, но кабелчето му е съвсем късичко и почти няма накъде. Доколкото успях - нямаше промяна в поведението. Засега няма да пипам нищо повече, все още е гаранционен и гледам да внимавам къде и какво пипам. Другата зима ще е извън гаранция и може да си поиграя.

  5. Member Аватара на peshaka
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Сoфия
    Мнения
    154
    #304

    Отговор: Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA '2014 - отзиви от потребители

    Пускам едно мнение за модела след 6 години (горе долу) ползване , все още си е тих(и вътрешно и външно) както при покупката,никакво разтракване ,лагери празитни шумове и тн. Ако правеше по-редки дефрости и по-кратки когато е много студено (под -10) щеше да е перфектен . Йонизатора вече не го усещам (чистя го колкото мога ,но за заврян на @@@@ си ) .

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #305

    Отговор: Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA '2014 - отзиви от потребители

    Една профилактика на вътрешното тяло с демонтаж и последващ монтаж и машината ще работи като нова. Това важи и за външното тяло....Иначе модела е добра машина.

  7. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #306

    Отговор: Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA '2014 - отзиви от потребители

    Цитат Първоначално публикувано от peshaka Виж публикацията
    ... Йонизатора вече не го усещам (чистя го колкото мога ,но за заврян на @@@@ си ) .
    Трябва да се разглоби и да се лъсне/измие/подсуши цялостно - клеми, кабели, пластини... всичко - от пирамидката, до генератора, и ще заработи като нов.
    На панасониците това им е най-добрата екстра - НаноЕ-то много силно освежава и дезодорира въздуха.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 21 ПърваПърва ... 11192021

Подобни теми

  1. Panasonic Etherea 2016г.
    От emil vasilev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 561
    Последно: 24-04-19, 12:02
  2. Mitsubishi Heavy SRK35ZM-S/SRC35ZM-S или Panasonic CS-E12QKEW/CU-E12QKE
    От Panchito във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 27
    Последно: 27-07-16, 09:14
  3. Panasonic CS-E12QKEW - Проблем с вертикалните клапи
    От TsvetanY във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 9
    Последно: 03-08-15, 22:50
  4. Вътрешно тяло Panasonic CS-E12QKEW, какъв модел е външното?
    От laptop7788 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 8
    Последно: 30-06-14, 01:08
  5. Проблем с Panasonic CS/CU-E12-NKE-3 Etherea
    От ambrozia403 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-13, 23:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе