Резултати от 1 до 1 от общо 1
Like Tree5Одобрявам
  • 5 Post By Aleksandars

Panasonic KIT-FZ35-WKE - кратко представяне

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #1

    Panasonic KIT-FZ35-WKE - кратко представяне

    Добро утро!
    Вчера, докато разглеждахме новата Etherеa, имахме възможност да разгледаме и базовия модела на марката. Не съм имал достъп до моделите на R32 и затова ми беше любопитно.
    Като цяло, корпуса на вършеното тяло, както и при високия клас, е изработен от хубава пластмаса. Това го казвам на база, допира ми до други модели на други марки и правя сравнение. Тялото изглежда семпло, но пък има визия. Напомня ми дизайна на японски модел от миналия век, но това си е в реда на нещата....
    Филтрите са малко рехави, като ги сравня с Etherеa, но това си е характерно за марката при ниския им клас. Модела има възможност за добавяне на модула за интернет. Параметрите са му идентични на другите марки, влизащи в този ценови клас.
    Външното тяло и голямо, със същите размери като на Etherеa. Има единичен топлообменник по цялата дължина, а втория ред е намален с 50% от вътрешната част (вижда се от снимките). Сглобен е в Malaysia и количеството хладилен агент в модела е 670 gr.
    Като цяло, модела изглежда добре направен и бих казал, че ще покрие изискванията на непретенциозни клиенти.


    Прикачени изображения Прикачени изображения
    mimojef, Jack Krauser, kokovox и 2 други харесват това.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 12-02-19, 12:42
  2. Mustek PowerMate 1000 - кратко ревю.
    От Delta1 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 12-08-08, 19:06
  3. Кратко представяне на Panasonic TH-37 PV80P
    От mordo във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-08, 12:09
  4. Задача Междинна (нещо кратко)
    От omeganet във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 06-10-05, 07:23
  5. BG представяне на WCG?
    От mitsy във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-01, 14:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе