Резултати от 1 до 8 от общо 8

Samsung SH12BWHA - не работи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    6
    #1

    Samsung SH12BWHA - не работи

    Аз като новодошъл - имах неблагоразумието да си купя преди 2 години инверторен климатик Samsung модел SH12BWHA /за скромните 889 лв./ В понеделник ниските температури не му се отразиха добре и сега е блокирал и светят всички възможни лампички като тази на Турбото мига. Не прави връзка с дистанционното. Две години и повече работи без отказно. Правена му е "профилактика". Гаранцията му изтече преди 2 месеца. Каже те ми към кого да се обърна, че направо се напатих от фирмата за монтажа. Оставиха си пръстите при монтажа, идваха да слагат тампони след около 6 месеца, но не носеха такива, за тавичката ми искаха 50 лв. и въобще не искам и да чувам за тях. Спешно ми е че имам бебе вкъщи!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    62
    #2

    Re: Samsung модел SH12BWHA не работи!

    Аз ако съм на зор и питам във форума, ще кажа също така откъде съм и коя е фирмата извършила монтажа за да може желаещите да ти отговорят все пак да имат някаква представа.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    6
    #3

    Re: Samsung модел SH12BWHA не работи!

    Моля да ме извините, ама съм се побъркала с този климатик и си мисля, че София е България. От София съм и фирмата, която извърши монтажа и т.нар. "профилактика" е Елити Сервиз = Техноклима София.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    40
    #4

    Re: Samsung модел SH12BWHA не работи!

    Мой човек климатика е загубил паметта си може би от токов удар или друго.Ако искаш обади се на сервиза на КиК-техномаркет имат таблица с кодовете които се въвеждат или ако не те избръснат обади ми се на 0887163661-В.Търново,ще кажа кодовете и как да си го препрограмираш.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    6
    #5

    Re: Samsung модел SH12BWHA не работи!

    zarzalai да си жив и здрав. Да живее и ИНТЕРНЕТА! Послушах те за кодовете и влезнах в сайта им /на КиК сервиз/ и там на моя модел намерих кода и упътването за препрограмиране. Като за истерясал икономист се справих и сега на мен и бебето ми е топло. Сърдечни благодарности!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #6

    Re: Samsung модел SH12BWHA не работи!

    Цитат Първоначално публикувано от s bebe
    zarzalai да си жив и здрав. Да живее и ИНТЕРНЕТА! Послушах те за кодовете и влезнах в сайта им /на КиК сервиз/ и там на моя модел намерих кода и упътването за препрограмиране. Като за истерясал икономист се справих и сега на мен и бебето ми е топло. Сърдечни благодарности!
    Ммм, да! Самсунг правят и хубави работи , но гледай следващия ти климатик да не е от тази марка , че с това бебе.....има риск пак да сте на студено

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    6
    #7

    Re: Samsung модел SH12BWHA не работи!

    Боже, пази ме от студове, лоши климатици, монтажници и най-вече от мен, че съм голяма паника!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #8

    Re: Samsung модел SH12BWHA не работи!

    Цитат Първоначално публикувано от s bebe
    Боже, пази ме от студове, лоши климатици, монтажници и най-вече от мен, че съм голяма паника!
    В този форум и с такива съфорумци, място за паника няма !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung AQ18 не работи нормално
    От thebest във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 11
    Последно: 14-07-12, 14:46
  2. Samsung AQV12NSB не работи
    От uzunova_k във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 5
    Последно: 16-02-12, 22:53
  3. Samsung SR-L39WEB-ТАКА ЛИ ТРЯБВА ДА РАБОТИ
    От stanimir197_7 във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 29-06-11, 22:27
  4. Хладилник Samsung RL-36SBSW - не работи
    От blue1 във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 8
    Последно: 18-07-08, 00:17
  5. Хладилник SAMSUNG RT-24VHSS - диспенсера му не работи
    От citroen във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 06-06-08, 21:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе