Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 46

Новият AQV12YWAN

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #1

    Новият AQV12YWAN

    Ето и малко снимки от този според мен доста добър модел на Самсунг
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    56
    #2

    Re:Новият AQV12YWAN

    някой има ли информация защо толкова много демонтирани инвертори Самсунг се продават на намалена цена в ТМ "Владимир Вазов"?

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #3

    Re:Новият AQV12YWAN

    Защото са супер яка техника

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #4

    Re:Новият AQV12YWAN

    Красив-да,ама добър...я дай по-отблизо външното,да видим кво,как са сложили и малко параметри.

  6. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #5

    Re:Новият AQV12YWAN

    Сравних тази 12-ка с друг модел такава продавана във Великобритания AQV12VBAN. Първото, което се набива на очи е консумираната електроенергия от климатика. При този модел на охлаждане е 850W, а при другият продаван в чужбината 1030W.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #6

    Re:Новият AQV12YWAN

    Исках да публикувам още снимки и от външното тяло, но има ограничения за 4бр.
    По отношение на параметрите ето линк към каталога за 2011

    http://www.climamarket.bg/wp-content..._catalogue.pdf

    инсталирал съм един такъв за проба като чакам да хване якия студ и ще направя записи с S-net, защото този модел позволява това и ще ги публикувам за любопитните, които не са предубедени по отношение на Самсунг

    ето и линк за теглене на S-net, който е доста полезно нещо при сервизиране, но е необходим и USB-to-RS485 адаптер за правене на записи

    http://www.climamarket.bg/?page_id=3712&docs=software

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #7

    Re:Новият AQV12YWAN

    Хайде качи снимки и от външното, в нов пост - няма да се сърдим .

  10. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #8

    Re:Новият AQV12YWAN

    Модела компресор да видим и наличие на EEV, другото са дизайн и пластмаси.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #9

    Re:Новият AQV12YWAN

    Мисля , че този модел ще е сполучлив ,вижда се подобрение в защитата на електрониката от нестандартно захранване , което до сега създаваше основно проблеми при климатици Самсунг.
    А този FULL HD FILTER дали се продава като резервна част?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1322556180[/time]_________________________________________________

    valen1
    AQV12VBAN е модел 2007г. той със сигурност е с EEV и двоен топлобменник мисля и този новия е с EEV , но climamarket ще каже повече за този модел.

  12. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #10

    Re:Новият AQV12YWAN

    Този филтър се твърди, че пречиства въздуха. Хубаво е, ако има подобрение в електрониката, в какво ново се изразява.

    Full HD Filter: With Samsung's advanced Full High Density Filter, you can ensure your room is kept fresh and clean. The Full HD Filter offers improved filtration by removing even the smallest microscopic dust particles and transforming polluted air into clean energized air. Filter cleaning gets convenient, too. All you need to do is simply wash out the dirt with flowing water to clean the filter. Always keep your air clean and fresh with simple and easy care of the filter.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #11

    Re:Новият AQV12YWAN

    всякакви части за климатици самсунг може да се заявяват на

    http://www.climamarket.bg/customer/spares.php

    като е желателно обаче да се взема парт номера от сервизното за избягване на грешки

    след малко ще кача още снимки като основното е, че цялата нова серия на самсунг е с подобрена електроника вън, базирата на 2 IPM-а, която ми се струва значително по-читава от старата...
    тази зима ще покаже каквото има за показване...
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #12

    Re:Новият AQV12YWAN

    Това което се вижда от снимките е че модела запазва двойния топлобменник има го и EEV , като изпълнение от към конструкция и качество има сериозни разлики с моя инвертор от подписа ми ,към към подобрение.
    climamarket дали филтрите от AQV12YWAN стават на AQV 12 VBA ?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1322577000[/time]_________________________________________________


  16. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #13

    Re:Новият AQV12YWAN

    Не знам дали стават, във варненския офис има монтирано такова вътрешно и може да бъдат сравнени, но не знам дали това е удобно за теб
    Другия вариант е да поръчаме и да се изненадаш като дойдат...

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #14

    Re:Новият AQV12YWAN

    Цитат Първоначално публикувано от buki1
    Това което се вижда от снимките е че модела запазва двойния топлобменник има го и EEV , като изпълнение от към конструкция и качество има сериозни разлики с моя инвертор от подписа ми ,към към подобрение.
    climamarket дали филтрите от AQV12YWAN стават на AQV 12 VBA ?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1322577000[/time]_________________________________________________

    Аз виждам едноредов обменник.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #15

    Re:Новият AQV12YWAN

    съжалявам за качеството на снимките, но ако се вгледате по-добре се вижда двойния топлообменник

    според мен е добре, че все още същия този топлообменник е от медни тръби, защото напоследък се появи една доста страшна за мен мода с доминираш алуминий в сплав с мед и е въпрос на време кога и самсунг ще се разболеят от тази болест...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новият Херкулес
    От dedis във форум Логически задачи
    Отговори: 17
    Последно: 27-05-08, 12:42
  2. Новият 3D тест
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 51
    Последно: 05-08-07, 00:07
  3. Най-новият о/с рекорд !!!
    От FearMe във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 3
    Последно: 27-01-07, 21:19
  4. Новият Форум
    От sorrowsad във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-05, 01:17
  5. Новият Уиндоус
    От n0kia във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 24-01-05, 08:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе