Резултати от 1 до 5 от общо 5

проблем с климатик Самсунг AQV09UGA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    2
    #1

    проблем с климатик Самсунг AQV09UGA

    Здравейте, имам климатик Самсунг AQV09UGA на 2 г. и 3 мес., т.е. гаранцията му е изтекла преди 3 месеца. Преди два-три дни през нощта е изключил. Сега при включване светват горната и долната лампичка от индикатора на самия климатик в зелено, мигат известно време и след няколко минути климатика се самоизключва. Намира се в Пловдив, моля запознатите да ми пишат или да ми препоръчат специалист за Самсунг. На телефона от лепенката на външното тяло на климатика, дежурната служителка ми каза - записваме най-рано след седмица за диагностика. А на друг телефон, който намерих в интернет ми казаха - със Самсунг не се занимаваме и нямаме резервни части.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2

    Re:проблем с климатик Самсунг AQV09UGA

    Я си виж външното тяло в лед ли е и дали можеш да завъртиш перката без усилие. Ако се върти, изключи от контакта за 15 минути, включи и пробвай пак.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    2
    #3

    Re:проблем с климатик Самсунг AQV09UGA

    Не мога да стигна до нивото на външното тяло сега, пък е и тъмно. Утре сутринта ще взема стълба, първо това ще пробвам и ще пиша отново! Благодаря за съдействието и бързата реакция.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #4

    Re:проблем с климатик Самсунг AQV09UGA

    Ако преброиш миганията, някой запознат с марката може и да ти каже каква грешка точно индикира.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    19
    #5

    Re:проблем с климатик Самсунг AQV09UGA


    Провери в мрежата що е то "конфигурационен код" кой е кода за твоя климатик като сравниш модела.
    Въвежда се с дистанционното .Прочети и изпълни точно указанията за въвеждане.Има информация и в самото сервизно описание на модела.
    Може и да имаш късмет и да спестиш някой лев.От Бургас съм и не мога да ти помогна директно.
    Успех!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик Самсунг - кой от двата модела
    От simeonbf във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 3
    Последно: 20-03-15, 12:17
  2. Ремонт на Самсунг или нов климатик
    От FENER във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 29
    Последно: 16-02-12, 23:32
  3. Продавам електроника от климатик Самсунг aqv12msan
    От koko-bg във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 15-02-12, 09:55
  4. Проблем с климатик Самсунг
    От furious във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 10
    Последно: 05-02-12, 13:51
  5. Климатик Самсунг
    От VPM във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 6
    Последно: 12-07-11, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе