Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 48
Like Tree39Одобрявам

Информация за LG E18SQ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #31

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    LG рейтват всичките си модели до -10. Включително и модела им екстрийм инвертор, който го дават до -25. Не знам защо е така.
    Не обръщайте внимание на тези цифри. За мен това са някакви препоръчителни температури.
    На пасониците пише, че уж работели до -15, в действителност умират още при -7 като зациклят с безкрайни дефрости на всеки 40 минути.

    Ето още един модел на LG, който е с подобни показатели като Нокрията на Фуджицу:
    LG P18RK.NSC/P18RK.UE1 :: Инверторни системи :: Инверторни системи :: Климатични системи :: Климатици :: Technomarket Bulgaria
    Този пост е редактиран от Jack Krauser; 13-12-15 в 09:57.
    tony34al и mirandi харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #32

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Така са китайските боклуци в Русе. Истинските панасоници са по-различни.
    vadim одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    139
    #33

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Щом човека има проблем с финансите по-добре да види някое Gree.В Русе температурите падат доста често под -10 градуса.
    Да във Вимакс за 1409лв. GREE GWH18KG-Change с номинал- 5,57kw и максимум- 6kw... , но забележете до минус 20 градуса на отопление ...

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #34

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Цитат Първоначално публикувано от mirandi Виж публикацията
    Когато не си в час , недей бълва глупости , или си сложи очилата и погледни за кой модел съм писал -LG CS18AQ , а и аз давам лична БЕЗКОРИСТНА информация ,тъй като съм ползвател а не търговец или монтажник на тази техника , и се позовавам на лични наблюдения , а не на сайтова информация . Точно този климатик ме инспирира да взема новия СИРИУС на марката и от него ще споделя впечатления като му дойде времето . Засега е 6+ ......
    Точното означение на модела е LG CS18AQ/S18AQU, ако намеря книжката ще сканирам и кача снимка , иначе инфо намирам само на Унгарския сайт LG_RAC_Catalogue_2012_HU.pdf стр.19 - 20 .
    Под -10 LG-тата топлят повече и удрят в земята панасониците по мощност, защото са екипирани с мощни компресори и EEV-та, и дефростват рядко. Даже ако сравните данните от евровент ще видите, че LG-тата при минусови температури превъзхождат по отдавана мощност панасониците, които уж работели до -15.
    За мен тоя показател - минимална температура не е от значение. Ако някой тръгне да си избира климатик по минималната температура на работа, ще се набута яко, тъй като някои производители само и само да си пробутат дърветата, дето за нищо не стават, им пишат нереални данни. Това е моето мнение.
    Този пост е редактиран от Jack Krauser; 12-12-15 в 23:41.
    mirandi одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #35

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Истинските панасоници са по-различни.
    -"Един истинки Панасоник моля!"
    -"Заповядай" Климатици
    -"Ъъъ я по добре дай една успиваща се Тошиба"

    пп Без хейт.
    Този пост е редактиран от justify; 14-12-15 в 01:33.
    mirandi одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,169
    #36

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    А между другото какво стана с иновационната компания Arçelik-LG? Всички продукти ,които ги обсъждахме досега не са ли нейни изделия?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #37

    Wink Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    -"Един истинки Панасоник моля!"
    -"Заповядай" PowerClima - Климатици. Продажба на климатици, монтаж на климатици, сервиз.
    -"Ъъъ я по добре дай една успиваща се Тошиба"

    пп Без хейт.
    Няма хейт, панасоникът го удря в земята LG-то, както е видно в евровента. Нямам инфо за успиващи се тошиби.



    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от avenger; 14-12-15 в 08:11.

  10. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #38

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Ти пък намери тоя панасоник с кое да го сравняваш - точно с орязания модел на lg. Предполагам е случайно съвпадение. Пак добре, че не си избрал за сравнение някоя 12-ка на lg.
    justify и mirandi харесват това.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #39

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Търсих буквите и цифрите на гореспоменатото LG, но не ги открих. Пак ще погледна, довечера.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,169
    #40

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Търсих буквите и цифрите на гореспоменатото LG, но не ги открих. Пак ще погледна, довечера.
    Няма и да ги откриеш ,защото е произведено доста преди 2013г. Само произведените след тази година са длъжни да имат такава информация като в евровент.
    dodo_pv и mirandi харесват това.

  13. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #41

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Да, наистина в евровент са изтрили данните за старите модели. Доскоро си бяха там. Затрили са също и данните за PKE серията.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,169
    #42

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Извода от цялата работа,че не трябва да се рискува с LG E18SQ, особено в Русе. Ако човека има финансови затруднения да вземе някое Gree. Но най-доброто в случая е FG *18LFCA.

    П.П. Джак изхвърли най-накрая този калпав Panasonic, спри да се заглеждаш по LG-та ,и си вземи FG *12LTCA да се стоплиш като хората.Имам ,чувството ,че от няколкостотин километра те чувам да виеш от студ.
    VeleV.Klima одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #43

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Само за информация E18SQ перфектен климатик с голямо външно тяло и никакви проблеми при ниски температури... казвам го не само като служител на LG, но и от личен опит - 3 зими в последната ми квартира в София - 40 кв. м. Хол с кухня и трапезария в нова кооперация.
    Aleksandars, AC_From_Hell, tony34al и 2 други харесват това.

  17. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #44

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    П.П. Джак изхвърли най-накрая този калпав Panasonic, спри да се заглеждаш по LG-та ,и си вземи FG *12LTCA да се стоплиш като хората.Имам ,чувството ,че от няколкостотин километра те чувам да виеш от студ.
    На Фуджитсу моделите наистина топлят, но имат много странен и дървен дизайн. Както и дайсекая на Тошиба. Такова нещо никога не бих си взел. Вътрешните тела все едно са дялани с тесла. Приличат ми на кашони стърчащи на стената.
    Затова предпочитам LG, Panasonic, Mitsubishi и Sharp.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,169
    #45

    Отговор: Информация за LG E18SQ?

    Цитат Първоначално публикувано от cooler Виж публикацията
    Само за информация E18SQ перфектен климатик с голямо външно тяло и никакви проблеми при ниски температури... казвам го не само като служител на LG, но и от личен опит - 3 зими в последната ми квартира в София - 40 кв. м. Хол с кухня и трапезария в нова кооперация.
    И през последните 3 зими колко пъти са падали температурите под -10гр. и ако са падали колко дълго са се задържали?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Възтановяване на информация как???
    От king_pin във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 07-12-06, 18:11
  2. IMEI информация
    От anotherbrother във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 04-10-06, 17:26
  3. Информация за фиш на КАТ
    От Delta1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 16-05-06, 20:51
  4. някой има ли информация?
    От vikmay във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 19
    Последно: 15-05-06, 18:39
  5. Информация за FDD
    От JEITY във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-06, 22:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе