Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 32

Wind Free

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #16

    Отговор: Wind Free


  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #17

    Отговор: Wind Free

    Не е от склад а с ракета Хвасон-5 от Корейския полуостров ни го пратиха след затопленето на отношенията.Това че не го намираш не значи,че го няма.Всеки дилар може да ти го достави и монтира щом го имат вносителите.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #18

    Отговор: Wind Free

    Недко, повечето от хората занимаващи се такава техника, са като ощипани моми, като споменеш марката...защото са като овцете...иначе не се свенят да продават разни марки където само тук ги има...и твърдят че са железни...

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    160
    #19

    Отговор: Wind Free

    много добре замислено, харесва ми !

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #20

    Отговор: Wind Free

    Според мен,приложимо само за малки стаи ,без директно греене от слънцето.Освен това при отопление е минимум 1 кв,максимум 5,4 кв и тегло вътрешно 10 кг.Имам предния триъгълен модел AR09JSPFAWKNEU и той е 0,8 на 6 кв и вътрешното е 13 кг.,а и беше по евтин тогава.При него също така на тих режим 16 дб,се спи идеално на охлаждане без да се усеща студ и шум ,но през деня не смогва да охлажда ,а какво ли остава само през дупките.Изобщо добри модели имат напоследък,особенно хардуерно ,но дефрост алгоритъма е зле и ако не живеех във Варна,където поради климата това е реален проблем за около 2 седмици,надали щях да ги търпя.Освен всичко друго са и едни от малкото или единствените ,които в сервизното не дават никакво инфо за дефрост алгоритъма си.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #21

    Отговор: Wind Free

    Вчера вече монтирах от този модел и да ви кажа много добре работи машината.Много тиха работа,а с опцията wind free е направо безшумен а в същото време се усеща студеното излъчване.
    https://youtu.be/dQwZYoz-enw

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #22

    Отговор: Wind Free

    Сега ако се намери и някой да засече, колко лапа при wind free, ще е супер.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #23

    Отговор: Wind Free

    Малко да рефрешна темата, пък дано някой се излъже да сподели още малко впечатления

    Чудя се за монтаж на Wind-Free в спалня 11 квадрата (18 кубика), за охлаждане по време на сън без подухване и шум, както и в дневна (хол+кухня) 23 квадрата (45 кубика), където пък работя през деня и предпочитам да не съм на течение... малко ме притеснява това, че Самсунг не звучи като най-умната инвестиция в бъдещето като издържливост (а цената си е сериозна), но пък не открих други модели, които да предлагат нещо подобно...

    И още един въпрос - вътрешните тела се различават само по филтрите - дали Virus Doctor (плазма (SPi)) + PM2.5 филтър би заменил отделен уред за пречистване на въздуха?
    Този пост е редактиран от Aquadark; 04-07-18 в 13:47.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    165
    #24

    Отговор: Wind Free

    Като казваш спалня, аз пък имам друга чуденка - по клипчетата този wind free режим го рекламират само в режим охлаждане. За мен лично е по-важно в режим отопление да бяха показали нещо.
    Освен да почакаме да дойде зимата и Недко да сподели

  12. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #25

    Отговор: Wind Free

    Добре де, като искаш да те топли, как аджеба ще стане без да духа. Има и такива отоплителни уреди, ама не им викат климатизатори и са с СОР=1.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #26

    Отговор: Wind Free

    Само на охлаждане работи функцията,отзивите за сега са отлични.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #27

    Отговор: Wind Free

    Къде изчезнаха сега тези климатици... преди месец имаше всичко налично, сега точно кандардисах да монтирам и няма нищо... да не би да са изтеглени?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Русе
    Мнения
    121
    #28

    Отговор: Wind Free

    Не са изчезнали.Имам и от двата модела-AR09MSPXB и AR09MSWXB.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #29

    Отговор: Wind Free

    Цитат Първоначално публикувано от vlado1976 Виж публикацията
    Не са изчезнали.Имам и от двата модела-AR09MSPXB и AR09MSWXB.
    Ясно, някъде е станало объркване, явно защото гледах мулти-спплит системи.

    На мен ми трябва лятно охлаждане (и преходно отопление чат-пат) на две помещения - спалня 30 кубика и хол/кухня 60 кубика (вътрешни, източно изложение) и си мислих за 7+9... по принцип мога да си ги докарам от Италия - с вътрешни тела Wind-Free Ultra + външно AJ040MCJ2EH/EU за около 2900 лева, което е значително по-малко от цената тук (3800 за същото според Клима Маркет) или 3000 за две деветки с отделни външни тела...

    Също така не мога да разбера дали MSPX с VirusDoctor има PM2.5 като Wind-Free Ultra... и дали има разлика между R32 и R410a (и задължително ли е при multi-split с wind-free ultra)

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Русе
    Мнения
    121
    #30

    Отговор: Wind Free

    MSPXB няма РМ2.5 филтър,само Virus Doctor.Вариантите на вътрешни тела Wind Free за мултисплит са 3:Ultra,Optimum и Essential.Екстрите са различни и оттам естествено и цената.Не е задължително всички тела да са от една серия,може да комбинирате каквото искате.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 13-05-11, 23:54
  2. MSI WIND BOX DE500 ATOM-D510
    От martosblack във форум Мобилни устройства
    Отговори: 8
    Последно: 28-12-10, 22:58
  3. MSI Wind Top AC1900 - бюджетен All-In-One компютър
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-10, 21:12
  4. Продавам лаптоп MSI WIND U100 PINK за 720 лева
    От Yavor във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 24-08-08, 17:03
  5. Отговори: 5
    Последно: 18-06-05, 03:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе