Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 32 от общо 32

Wind Free

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #31

    Отговор: Wind Free

    Ясно, много благодаря. Мен ме интересува PM2.5, защото е в централна част на града и въздухът е една красота... със сигурност няма да е като отделна машина за пречистване на въздуха ала Филипс, но щом така и така ще върти по-добре да хваща тези частици като най-сериозен причинител на проблеми...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2021
    Мнения
    21
    #32

    Отговор: Wind Free

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    Според мен,приложимо само за малки стаи ,без директно греене от слънцето.Освен това при отопление е минимум 1 кв,максимум 5,4 кв и тегло вътрешно 10 кг.Имам предния триъгълен модел AR09JSPFAWKNEU и той е 0,8 на 6 кв и вътрешното е 13 кг.,а и беше по евтин тогава.При него също така на тих режим 16 дб,се спи идеално на охлаждане без да се усеща студ и шум ,но през деня не смогва да охлажда ,а какво ли остава само през дупките.Изобщо добри модели имат напоследък,особенно хардуерно ,но дефрост алгоритъма е зле и ако не живеех във Варна,където поради климата това е реален проблем за около 2 седмици,надали щях да ги търпя.Освен всичко друго са и едни от малкото или единствените ,които в сервизното не дават никакво инфо за дефрост алгоритъма си.

    Понеже вече е минало доста време от поста, може ли да споделиш още отзиви. Надявам се си работи безотказно... Дано по-новите модели са им оправили дефроста, понеше много ме грабна тази идеяс wind free

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Вчера вече монтирах от този модел и да ви кажа много добре работи машината.Много тиха работа,а с опцията wind free е направо безшумен а в същото време се усеща студеното излъчване.
    https://youtu.be/dQwZYoz-enw
    Дали може да споделиш мнение за по новите модели ARxxTXCAAWKN?
    По-старите как се представят ARxxNXCXA, изглеждат примамливи?
    Дали преоразмеряване и работа на затворена клапа е удачно лятото?
    Дали вече и зимата ще може да се ползва wind free-то? Дефроста дали е оправен?
    Този пост е редактиран от Atossico; 01-07-21 в 14:16.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 13-05-11, 23:54
  2. MSI WIND BOX DE500 ATOM-D510
    От martosblack във форум Мобилни устройства
    Отговори: 8
    Последно: 28-12-10, 22:58
  3. MSI Wind Top AC1900 - бюджетен All-In-One компютър
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 19-11-10, 21:12
  4. Продавам лаптоп MSI WIND U100 PINK за 720 лева
    От Yavor във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 24-08-08, 17:03
  5. Отговори: 5
    Последно: 18-06-05, 03:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе