Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38

Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #31

    Re:Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

    ... Да бе да, само дето цялата гама на Актон е в ClimaShop. В това няма нищо лошо разбира се, но нека не се правим на луди. В този бизнес всички се познават. Гледам вече и адреса е сменен с този на магазина в Люлин.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #32

    Re:Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

    Борбата е безмилостно жестока...Магазини, линкове от руски сайтове, гугъл рейтинг и какво ли още не...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    68
    #33

    Re:Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

    Значи:
    Шарпа засега е аут заради вероятно по-шумното вътрешно тяло /за 12 кв. м. стая/ няма как да го проверя и няма еднозначен отговор във форума
    остават Panasonic CS/CU-E9MKE-3
    http://www.climashop.bg/climatic/cat...l#.TvGmLtRzWdk
    и Mitsubishi MSZ/MUZ-GE25VA
    http://www.climashop.bg/climatic/cat...l#.TvmmQtRzWdk
    кое е за предпочитане, като се има предвид, че не ме интересуват модерните джаджи като филтри, интелигентни очи, сензори и тн...
    Важното да е тихо, да отопляват добре и да не вадят дефекти.

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    5
    #34

    Отговор: Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

    Здравейте .. в края на лятото си закупих такъв модел и относно шума наблюдението ми е,че наистина е малко шумен ако се ползв в спалня защото при пълна тишина шумът от въздушната струя е неприятен - поне за мен де особено при coanda ефекта когато жалузите са насочени нагоре шумът е най-голям.. при най-ниска позиция почти не се чува...но за съжаление неможе да се нагласи ръчно в най-долна позиция. сега на отопление още не съм го пускал ,но скоро ще видим . иначе външното тяло не се чува как работи. Ползвам го в стая по малка от 15 кв. и на охлаждане нямах проблеми. Само едно се чудя..защо цената на този модел е толкова висока - 1499 лв в техномаркет ( без монтаж) ?! на други места се намира и за 1300 лв , но все си мисля,че е висока тази цена? - аз го взех за 1180 лв. с монтажа.. просто собственика на фирмата ми дължеше услуга и ми направи добра оферта

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #35

    Отговор: Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

    Сега преглеждах раздела за Шаровците - та и тук да си напиша впечатленията по въпроса -

    Явно като цяло основните шумове от Шарповете идват от липсата на ниски скорости на вентилатора, с което се проявяват ДВАта основни проблема при потребителите: 1.ШУМ /но не от компресора, пластмаси или други несвойствени причинители/ а от движението на въздуха, и
    2. ТЕЧЕНИЕ, което наистина в малка стая би било МНОГО неприятно. Аз 9-ката в 20-21 квадрата доста я усещам, та ако е в наистина малко помещение под 12 кв.м. - не ми се мисли кво торнадо ще е на LOW, пък на HI - трябва да се крия зад секцията

  7. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #36

    Отговор: Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

    V_Simeonov
    Не ти ли идва слаб на отопление този климатик за тази квадрати?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #37

    Отговор: Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

    Като дойде зимата ще пиша как е! Но и в моя случай сградата е с ТЕЦ, съответно едни тръби минават през стаята, а и съм сложил 2см фибран изолацийка на външната стена /тухла четворка/ и тавана, пък ще видим. Аз ГОНЯ КОП! А и сега пък като работи он-оф нещо много ме дразни..., пък ако беше 12-ка се чудя какъв ветрилник щеше бъде - не ми се мисли! Тя жената искаше 12-ка де, ама дано не ми трие сол на главата после , че наште студове в Русе - ние си ги знаем!

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    5
    #38

    Отговор: Колко е шумен SHARP AY/АЕ-XP9HR

    Уж климатик с хубави параметри пък не са сложили Very Slow на вентилатора. Незнам, ама на мен ми е шумен все пак ми е в спалнята.. или ще го продавам или ще го местя в друга стая....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. SHARP AY/AE-XPC09JR или AY/AE-XP9HR за помещение 60 кубика
    От Валентин Бояджиев във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 08-08-14, 15:52
  2. Отговори: 3
    Последно: 27-06-14, 12:51
  3. SHARP AY/АЕ-XPC9JR става шумен при ниски температури
    От imegogo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 17-02-12, 21:06
  4. шумен хард
    От tonivp във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 13-11-11, 09:34
  5. Sharp AY-F22SE-W - с колко фреон трябва да работи?
    От bokanegra във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1
    Последно: 21-08-08, 13:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе