Резултати от 1 до 3 от общо 3

Климатика ми се успива, Sanyo SAP-CS22R

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #1

    Климатика ми се успива, Sanyo SAP-CS22R

    От известно време саниото се успива, когато слезе на минимум за по дълго време и турбината върти на ниски обороти се получава нещо като зависване.Не реагира от дистанционното, примерно задавам му по висока температура, нищо не се случва.Тази сутрин се събудих при 20 градуса при зададени 22 и ми направи същия номер.Ако случайно захапе и тръгне пък не развърта турбината на вътрешното тяло и само подгрява топлообменника. Оправя се като го изключа от контакта.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #2

    Re:Климатика ми се успива, Sanyo SAP-CS22R

    xm4e ,първото, което може да направиш ,е да си смениш батериите на дистанционното-при изтощени такива се губи комуникацията и ''заспива''.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    2
    #3

    Re:Климатика ми се успива, Sanyo SAP-CS22R

    Нали имаше възможност да се изключва тази опция от дистанционното? Иначе и на мен ми мина някаква такава мисъл през главата, но поне до колкото знам тази функция е изключена в момента.За всеки случай ще пробвам да сменя батериите и ще чакам резултата, така или иначе поне един път на десетина дни го прави този номер.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1327784987[/time]_________________________________________________

    Тази вечер ново двайсет, вече съвсем умря .Беше си надул компресора, а пък турбината въртеше супер слабо.Изключих го, извадих му тока за 10 мин.Включих го пак, но този път от бутона на вътрешното тяло за да не от дистанционното.Уж тръгна ама след 20 мин спря все едно е достигна зададената температура, а в стаята е едва 20 градуса.Да не би някой от датчиците на вътрешното тяло да е дал фира и от там да ми прави тези мизерии?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Sanyo SAP-A22U
    От jorosab във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 03-01-17, 20:00
  2. Sanyo SAP-222NVR & Co
    От fizika във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-12, 08:51
  3. Sanyo SAP-259VD
    От boborco във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 1
    Последно: 30-08-10, 23:31
  4. Sanyo SAP 259V
    От pagocTuH-Sanyo във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 6
    Последно: 12-08-10, 02:03
  5. SANYO SAP-DS45T2(N)
    От vacano във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 17
    Последно: 21-04-10, 19:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе