Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 47

Daiseikai vs. Ururu Sarara - моля за Вашето конструктивно мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    169
    #31

    Re: Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    G&A са вносител от време оно и са правилния вносител. Моделът им е RAS 13SAVP/RAS-B13SKVP, независимо какво пише на сайта, това пише на кашоните, а за компресорите моя грешка – с китайски са On/OFF машините и Nikiti-te. За още въпроси и отговори сме насреща. Хубави празници. PS има ги на склад
    Нищо лично или лошо, напротив, фирмата си е много читава, но немалко хора могат да "внесат". Какви и колко искаш да ти "внеса"? Нали всички взимат от едно и също място! А кой, как се титулува - отделен въпрос. За това, че има на склад..?..вярно ли? Търсиха се наскоро и стана ясно че преди края на януари - йок.

    По темата:
    И двете машини са достатъчно добри. И всяко търсена на теле под вола си е чиста проба заяждане или липса на информация. Както едните имат почитатели, така и другите. С враговете - същото положение.
    Както с Мерцедес, БМВ, Ауди и т.н.

    aivanov - има Дайсейкай, Супер Дайсейкай, Дайсейкай2, Дайсейкай3.......та каквото и да видиш, сигурно не е грешно. Актуално у нас за модела, доколкото знам е: savp/skvp

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #32

    Re: Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Нищо лично, но завчера бях в склада на G&A имаше няколко палета с 10 и 13 DAISEIKA-чета видях ги и знам че са за продажба, а не са на някой. Затова го споменах. Иначе за другото си прав всичко минава през лицето Жоро Сечков, представител на Toshiba/Cariier, а още по-глобално всички такива благини идват от Гърция, защото БГ е закачена за гръцкия офис.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #33

    Re: Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Весели празници на всички участници тук и всичко най-хубаво пожелавам

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #34

    Re: Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    G&A са вносител от време оно и са правилния вносител. Моделът им е RAS 13SAVP/RAS-B13SKVP, независимо какво пише на сайта, това пише на кашоните, а за компресорите моя грешка – с китайски са On/OFF машините и Nikiti-te. За още въпроси и отговори сме насреща. Хубави празници. PS има ги на склад
    Nikitа са Малайзия

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #35

    Re: Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Nikita и Suzumi едно и също ли са? Че до едно време ги водеха Nikita, сега гледам са Suzumi...

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #36

    Re: Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Явно са някаква нова модификация, козметични промени.И аз се учудих, като го прочетох, ама явно няма никаква съществена разлика.

    Цитат Първоначално публикувано от aivanov
    Благодаря на всички за мненията до тук.

    Между другото, с риск да задам адски тъп въпрос, виждам разлика м/у моделите, листнати на сайта на G&A и примерно, на Английският сайт на Тошиба...
    G&A дават модел "Дайсейкай - RAS-13JKVP-E (вътр. тяло) и RAS-13JAVP-E (външно)
    Английският сайт дава "Супер Дайсейкай - RAS-B13SKVP-E (вътр. тяло) и RAS-13SAVP-E (външно).
    Та, има ли разлика м/у Дайсейкай и Супер Дайсейкай?! Дали говорим за един и същи модел или този от Джи & Ей е като компютрите и компотите - не били комп, а компоти и не сме ги изнесли, а са ни ги върнали... все пак сме в Б-я... не бих искал да си имам Дайсейкай "Бългериън едишън".
    JKVP са първия ДАЙСЕЙКАЙ, не вярвам още да ги продават, иначе съм виждал тестове с него от 2004 и 2005 г. и е много добра машина в сравнение с другите модели, с които бе тестван.

    SAVR са ДАЙСЕЙКАЙ ІІ те мисля, че още се намират, а SAVP са последния за сега модел ДАЙСЕЙКАЙ ІІІ.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    7
    #37

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Цитат Първоначално публикувано от bigmouth
    Ето това имах предвид за 2-та вносителя на Toshiba
    Понеже няколко пъти я срещнах тази глупост с двата вносителя на Тошиба, искам да поясня малко. Тошиба има един вносител-Кериър България, всички други са дистрибутори. Т.е. няма никаква разлика откъде ще си купите климатика. Даже сервизът им е вече един Керъир сервиз. Оторизиран сервиз на ВНОСИТЕЛЯ. Моля преди да пишете, потърсете достоверна информация. Единствено за монтажа може да има значение.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #38

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Говориш глупости май.

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #39

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    ABVG, сигурно ще ти стана враг – ама май или си спал на течение или си служител на Carrier България. За мен друго обяснение няма. G&A си внасят от край време – от Гърция. Сега си имаме и Технополис – благодарение на Г.С.. Иначе гръцкия офис на Toshiba Carrier си отвори офис тук под шапката на големия брат Cariier и назначиха г-н Георги Сечков за ръководител на парада – нищо лошо за него. Да действително поръчките на G&A минат през офиса на Георги Сечков- но това беше спуснато от братята гърци (той дори не е грък,а арабин или палестинец – отговорника за български пазар познавам го лично). Така че формално погледнато да вносителя е един, но истината е друга.
    Ама сега границите са отворени – виж какво стана с любимото Фуджицу и какво става с Дайкина (там са 7 вносителя – аз поне толкова знам) така че какъв е проблема да си довлека от Полша, Австрия, Гърция или откъде ли не?
    А за сервиза: не съм чувал машинка купена от G&A да я ремонтира друг освен небезизвестния Пешката

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #40

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Цитат Първоначално публикувано от ABVG
    Понеже няколко пъти я срещнах тази глупост с двата вносителя на Тошиба, искам да поясня малко. Тошиба има един вносител-Кериър България, всички други са дистрибутори. Т.е. няма никаква разлика откъде ще си купите климатика. Даже сервизът им е вече един Керъир сервиз. Оторизиран сервиз на ВНОСИТЕЛЯ. Моля преди да пишете, потърсете достоверна информация. Единствено за монтажа може да има значение.
    Айде стига простотий и измислици!Както сам казваш потърси достоверна информация и ще разбереш че Тошибата на Джи и Ей е с ТРИ години гаранция и сервиза си е при тях,колкото до Сечков и Кериър сервиз ...не ми се говори ,ако някога ти се наложи да поръчаш резервна част на Кериър сервиз и Джи и Ей ще усетиш разликата между корекноста и професионализма на Джи и Ей и ................................................ на Кериър сервиз

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #41

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    ABVG- и къде се намира Кериър сервиз,ако наистина си в час де.Дай някакъв телефон или адрес поне.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #42

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Едно време май беше Перфект сервиз (не е Перфект Клима на Митко Стоичков) или нещо такова. Сега може да са направили нещо ново

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #43

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Че е ново-ново е,но да почакаме отговора на ABVG.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    7
    #44

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Никой от вас не може да ми стане враг, тъй като аз лично нямам нищо общо с този бизнес. Просто официално нещата стоят така. Джи и Ей са си обикновен дистрибутор (макар и основен) и нищо не могат да си внесат без да мине през Кериър България, които наистина са клон на Гърция, но са си вносител. Така че, това е факт. Нека не бъркаме търговската гаранция с гаранцията на вносителя (това дето Джи и Ей давали 3).
    Така че и частите минават пак през Кериър, разликата в обслужването идва от това какъв клиент си. Нали не очаквате вносителят да продава на краен клиент, за това са дистрибуторите.
    Колкото до това, че всеки може да си купи от чужбина-вярно е. Това важи за всяка стока. Но ако си краен клиент. Понякога фирмената политика задължава клоновете да не продават на дистрибутори от други държави, всичко трябва да си мине през местният вносител. Не говоря конкретно за климатична техника.
    И последно-данни за сервиз не мога да ви дам, защото пак повтарям в съвсем друга сфера бачкам.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #45

    Re:Daiseikai vs Ururu Sarara - Моля за вашето *конструктивно* мнение

    Я малко да те насоча-провери от колко години съществуват Джи и Ей и от колко Кериър България.Ще се учудиш как е ставал номера да внасяш през вносител,който още не е съществувал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля за вашето мнение
    От evgeniy във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 21-06-12, 00:11
  2. Daikin Ururu Sarara или SKVP2 Super Daiseikai VI
    От prodan1234 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 6
    Последно: 19-07-11, 09:19
  3. SKVP2 Super Daiseikai VI или Daikin Ururu Sarara
    От prodan1234 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 19-07-11, 00:25
  4. Моля дайте вашето мнение за Philips 3357/12
    От zerow във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-08, 10:54
  5. Моля за вашето мнение относно три модела DVD
    От defoo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 08-07-08, 09:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе