Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 40

тошиба

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #16

    Re:тошиба

    ....За какво му е на човека гайгеров брояч,то сигурно като е бачкала климата в Япония,Фукушима още не е била построена!!...А иначе,сериозно,кофти!Ами питай го тоя търговец и най малкото искай обяснение,защо не е бил коректен!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #17

    Re:тошиба

    Машината е модел 2006~7 година, надали е работила повече от 4 години и ако търговеца беше читав и поне го беше измил качествено, то за цената си от 570 лева е без аналог.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #18

    Re:тошиба

    ами така е като не се поинтересувах преди да се купи ,така става рисковете на втората употреба,но утре ще отида и ще им кажа че тази миризма на мухал ако не дойдат да си отстранят ,ще им нота да си и да си взимат чукалата и да си ми дават парите, че то имало за 750лв чисто нови и то с 3 години гаранция

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #19

    Re:тошиба

    За 750 лева нов с монтаж ще е абсолютен китайски боклук.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #20

    Re:тошиба

    ако можиш нещо препоръчай,което да е добре примерно дори и малко-повече пари да е

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #21

    Re:тошиба

    За този бюджет нов климатик аз не мога да ти препоръчам, машината която си взел като модел и година на производство е отлична, но отношението на търговеца очевидно те е разочаровало.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #22

    Re:тошиба

    днеска ходих в магазина и ми казаха че това BTU 10 000 отговаряло на 22 000 при японските климатици?????
    ,как и да е
    най любезно ум обясних че мериши на мухал и ми каза да съм го пръскал с нещо някав препарат , аз нямам време да се занимавам с това , и ми се развика тази нещо там продавачка ли е незнам каква е ,и им казах в срок от 2-ва дни да дойдат и да махнат тази миризма в противен случай,след тези 2-ва дена да идват и да си размонтират и да си ми дават парите

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #23

    Re:тошиба

    Надявам се, да решиш проблема по най-безболезнения за теб начин. Почти съм сигурен, че машината е била измита само външно. Иначе, ако всичко се третира със разтвор на сода каустик и препарати (както е редно да се прави), няма как да се получи тази миризма.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #24

    Re:тошиба

    да дано да не занимавам с тях много и по-добре да си го взимат и да си дадът парите, външно какво аз го изтърках с препарат беше доста почернял все едно сажди и светна

  12. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #25

    Re:тошиба

    vasko_vasko, адаш, какво е това " мериши " , " дадът " , сигурно е от гняв .
    Аре стига рева, както ти казаха по-горе, супер цена са ти предложили.
    Ти честен търговец виждал ли си ?! Вземи и го удари на чувства следващия път, като отидеш при тях и им кажи колко е неморално и господ гледа отгоре ?!?! То верно че и аз съм дребнав, но мен ме дернаха хилядарка за орязан ТОШО 28-ца на топло и студено, и на етикета пишеше 14 BTU Важно е да си бачка машината без проблем, което явно е така. Нито са ти взели повече пари, нито са ти продали дефектна стока, какъв ти е проблемът ? Купи си тогава чистонова Осачка 12 BTU, инвертор, както я искаш- без миризми, за 900 лв. Много доволен ще бъдеш...
    Я хвърли едно око в темата черен списак да видиш какво е сериозни главоболия.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #26

    Re:тошиба

    ок

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #27

    Re:тошиба

    разбрахме се ,идват и си взимат машината която пуска миризма на мухал, и си взимам обратно парите

  16. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #28

    Re:тошиба

    Сега какъв климатик мислите да си купите: марка, модел, нов или втора употреба?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #29

    Re:тошиба

    определено нов до 1000 лв но съм решил какъв

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    3
    #30

    Re:тошиба

    Здравейте,

    бих искала да помоля за съвет в избора на климатик. Наскоро взехме един, нов Мицубиши, работи си добре, но ни трябва още един. За него обаче ще трябва да вземем втора ръка, защото не ни достигат финансите. Днес ходихме до един магазин за климатици и там имаше три 12ки, които уж трябва да ни свършат работа. Може ли мнение (понеже в нета всичко, което излиза за тези серии е само на японски и не можем да намерим друга информация). Единият е Toshiba RAS281S; Toshiba RAS N255VJR (ако съм записала правилно); Sanyo SAP KX25N?

    Стаята е 15кв, без изолация, с дограма. Доста студена; три външни стени; отоплява се само отдолу; Изложение запад. Възможно е догодина да се сложи изолация, но още не е сигурно, тъй че ни трябва нещо което да топли.

    Моля посъветвайте дали някой от тези климатици е добър и ще ни топли хубаво. Много благодарим.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. мнение за тошиба
    От andro69 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 04-03-12, 14:01
  2. Йероглифи в интернета по ТВ Тошиба
    От Dave502 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 27-01-12, 20:38
  3. Панти за Тошиба
    От julian7981 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 10-06-11, 11:39
  4. Тошиба UDR питане
    От marian1 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 3
    Последно: 21-05-10, 14:33
  5. проблем с тошиба 340
    От diablo70 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 22-01-05, 18:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе