Резултати от 1 до 6 от общо 6

Как трябва да се подведе пакета с тръби за монтаж на Daiseikai5 RAS-13PKVP-E ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    16
    #1

    Как трябва да се подведе пакета с тръби за монтаж на Daiseikai5 RAS-13PKVP-E ?

    Здравейте,
    Имам намерение да взема някоя от тези Тошиби Daiseikai5 RAS-13PKVP-E или Daiseikai6 RAS-13SKVP2-E, но вече имам вкопан в стената пакет тръби и 5-жилен кабел.
    Бяха подготвени за General Fujitsu ASHB12LD. За съжаление докато се наканя, взеха че го спряха от производство...

    Въпросът ми е от коя страна на вътрешното тяло на Тошибата трябва да бъдат изведени тръбите?
    В момента са подготвени да влязат в лявият край на гърба на вътрешното тяло, гледано фронтално.

    И следващият въпрос: Споменатият 5-жилен кабел ще може ли да се използва? Захранването на Fujitsu-то е на вътрешното тяло, а до колкото разбрах Toshiba-та е със захранване на външното.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    191
    #2

    Re:Как трябва да се подведе пакета с тръби за монтаж на Daiseikai5 RAS-13PKVP-E ?

    от която страна ти е удобно можеш да го свържеш,а колкото за кабела пише го във упътването за монтаж на модела 1.5 кв захраващ , 1.0 кв. свързващ кабел. напиши модела и марката във гугал и прочети подробностите....аз го имам на български ако искаш да ти го пратя на имейла, не мога да го публикувам щото файла е над допустимите граници..пишеш марката , модела и упътване за монтаж , монтаж много важно...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #3

    Re:Как трябва да се подведе пакета с тръби за монтаж на Daiseikai5 RAS-13PKVP-E ?

    Ето ти го ръководството за монтаж, на стр. 10 от ПДФ-а е планката: http://www.megaupload.com/?d=5K0M9QKA

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    191
    #4

    Re:Как трябва да се подведе пакета с тръби за монтаж на Daiseikai5 RAS-13PKVP-E ?

    Цитат Първоначално публикувано от aimilios
    от която страна ти е удобно можеш да го свържеш,а колкото за кабела пише го във упътването за монтаж на модела 1.5 кв захраващ , 1.0 кв. свързващ кабел. напиши модела и марката във гугал и прочети подробностите....аз го имам на български ако искаш да ти го пратя на имейла, не мога да го публикувам щото файла е над допустимите граници..пишеш марката , модела и упътване за монтаж , монтаж много важно...
    Цитат Първоначално публикувано от aimilios
    от която страна ти е удобно можеш да го свържеш,а колкото за кабела пише го във упътването за монтаж на модела 1.5 кв захраващ , 1.0 кв. свързващ кабел. напиши модела и марката във гугал и прочети подробностите....аз го имам на български ако искаш да ти го пратя на имейла, не мога да го публикувам щото файла е над допустимите граници..пишеш марката , модела и упътване за монтаж , монтаж много важно...
    https://docs.google.com/open?id=0B9Z2ucfvAhflM2U4NmRmNDktYTgwYS00NWJhLTk2MjUtOWY2ZmViZjZjMGJh

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    16
    #5

    Re:Как трябва да се подведе пакета с тръби за монтаж на Daiseikai5 RAS-13PKVP-E ?

    Мн. благодаря за инфото!
    Явно ще имам проблем със захранването.
    Захранващият кабел е изведен за вътрешното тяло, а свързващият отива на вън...Трябва да мисля от къде да закарам захранване до външното.
    Дали могат да се ползват 2-те свободни жила на 5-жилният свързващ кабел за да изкарам ток на вън?

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    191
    #6

    Re:Как трябва да се подведе пакета с тръби за монтаж на Daiseikai5 RAS-13PKVP-E ?

    ами във инструкцията пише , че трябва да да има и заземяване значи ти трябват 3-проводника иначе ако са същите квадрати които се изискват не виждам проблем...даже някъде четох, че ако магистралата е по дълга от 10м. е по добре да се сложи 2кв. кабел отколкото 1,5 ...но това беше за ДАЙКИН не знам дали важи и за ТОШКО...
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321007268[/time]_________________________________________________

    но все пак според мен е по добре да имаш два отделни проводника , по малък е риска за системата при пожар и т.нт. по добре разкърти отколкото да съжаляваш един ден....

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да скрия пакета с тръбите в стаята?
    От bo4o във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 12
    Последно: 24-10-11, 15:16
  2. HD пакета на булсатком. Недостатъци на предлаганите операторски приемници.
    От Irvine_Welsh във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 21
    Последно: 16-01-11, 10:59
  3. Panasonic CS/CU-XE12EKE - кабелен канал за пакета в стаята
    От kirilmanika във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-08, 00:57
  4. Отговори: 9
    Последно: 23-03-08, 19:29
  5. Конденз по пакета - нормално ли е?
    От krasiika във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 5
    Последно: 03-08-07, 23:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе