Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Моторче за турбината на RAS-B10SVKP-E ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    351
    #16

    Re:Моторче за турбината на RAS-B10SVKP-E ?

    DaGa... ako ти се занимава тука има малко инфо за моторите...
    http://lampopumput.info/foorumi/index.php?topic=3485.0

  2.  
     
  3. DaGa
    Guest
    #17

    Re:Моторче за турбината на RAS-B10SVKP-E ?

    Бе,че ми се занимава - занимава ми се,но тоя език не го отбирам Ще разгелдам поне снимките..пък ще видим. Благодарско за линка

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    176
    #18

    Re:Моторче за турбината на RAS-B10SVKP-E ?

    аз на моя точно това правих вчера сменихме стария виещ Панасонишки мотор с друг такъв белия оста е по дълга, но не пречи и буксата е различна, ама стана има разлика от 15Вата в полза на стария ама майната му 30В към 45В
    измихме турбината светна
    но възникна друг проблем през 3-4 часа на включен Pure изгасва синята лампа и светва оранжевата Filter на някой да се е случвало това?
    плазмата съм я мил доста досега, а Филтър ми е светвал 1-2 пъти досега и с ресета се е оправял

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    50
    #19

    Re:Моторче за турбината на RAS-B10SVKP-E ?

    Цитат Първоначално публикувано от alexx
    аз на моя точно това правих вчера сменихме стария виещ Панасонишки мотор с друг такъв белия оста е по дълга, но не пречи и буксата е различна, ама стана има разлика от 15Вата в полза на стария ама майната му 30В към 45В
    измихме турбината светна
    но възникна друг проблем през 3-4 часа на включен Pure изгасва синята лампа и светва оранжевата Filter на някой да се е случвало това?
    плазмата съм я мил доста досега, а Филтър ми е светвал 1-2 пъти досега и с ресета се е оправял
    На мене ми се е случвало..получава се от мокър плазмен филтър или от не добре поставен.След това рестартираш климатика за да нулираш таимера за филтъра.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    176
    #20

    Re:Моторче за турбината на RAS-B10SVKP-E ?

    през 3-4 часа на включен Pure изгасва синята лампа и светва оранжевата Filter на някой да се е случвало това?
    плазмата съм я мил доста досега, а Филтър ми е светвал 1-2 пъти досега и с ресета се е оправял
    готово оправен е проблема. В горния десен ъгъл има микро-ключ, който се затваря от предния панел, при сглабянето нещата са се поизместили и капака не е затварял ключа през който минава и плазмата затова е светвал "Филтър"
    сега нещата работят

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    191
    #21

    Re:Моторче за турбината на RAS-B10SVKP-E ?

    моето мнение е , че няма смисъл да сменяш целият мотор, смени само лагерите , тъкмо ще се научиш как става , че сигурно и за във бъдеще ще се наложи пак същата гимнастика..Само помни кое от къде вадиш, че да не ти артисат една шепа чаркове на края..успех

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    176
    #22

    Re:Моторче за турбината на RAS-B10SVKP-E ?

    Цитат Първоначално публикувано от aimilios
    моето мнение е , че няма смисъл да сменяш целият мотор, смени само лагерите , тъкмо ще се научиш как става ...
    а това дали си го прочел?
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    аз съм сменял 3 пъти на моя ,че все не случвам на лагери ,но по принцип не се занимавам ,дай го на професионалисти .. Тошиба са всели най проблемната част от Панасоник и са я вградили

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Моторче на турбина CS/CU-XE9-DKE
    От p_k_y_1 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 17
    Последно: 08-07-13, 21:15
  2. Въпрос за оборотите на турбината?
    От blekota във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 0
    Последно: 14-11-12, 10:44
  3. мотор на турбината за хайер 22
    От mjechev във форум Климатици Haier
    Отговори: 0
    Последно: 05-09-11, 16:59
  4. Отговори: 5
    Последно: 04-01-11, 19:06
  5. От къде мога да си поръчам дистанционно и моторче за MHI ?
    От wv-gti във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 0
    Последно: 11-07-09, 19:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе