Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By edi1

относно RAS16SKV2-E1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #1

    относно RAS16SKV2-E1

    Здравейте.Искам да попитам дали някой има въпросната Тошиба RAS16SKV-E1 сузуми плюс относно работата му ,дефроста и шума.Дават го до 31-42 децибела.Дали като застанеш срещу него и ще те отвее и дали ще създава дискомфорт.Ще се използва за помещение 25кв западно изложение,8 последен етаж с изолация на тавана,пвц дограма,външна изолация 5см.Незнам ако е Митсубиши GE35VA дали ще може да се справи при-7 да подържа 23гр.Митсубишито го дават 19-20децибела като най-безшумния.БЛАГАДАРЯ ви предварително



    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2

    Отговор: относно RAS16SKV2-E1

    Няма да те отвее.СУЗУМИ + е с индекс 16SAV2-E, обикновеното СУЗУМИ е 16SAV-E.Бих си взел ТОШИБА-та.Машината е с двойноротационен компресор, същия като на ДАЙСЕЙКАЙ, двуредов обменник, външно 39 кила.При -15 ти остават 2378 вата при КОП 2,37.Освен това е доста по-мощна от 35-ицата на МЕ.
    Този пост е редактиран от edi1; 16-01-13 в 17:23.

  4. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #3

    Отговор: относно RAS16SKV2-E1

    А бутонът QUIET който е за ниски нива на шум до колко дицибела ги сваля

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4

    Отговор: относно RAS16SKV2-E1

    Като децибели не знам, но степените на вентилация са 9 и при КУАЙЪТ работи на степен L-, която е по-ниска от най-тихия режим.По графиката в инженерното го дават под 30 дб.

  6. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #5

    Отговор: относно RAS16SKV2-E1

    edi1 според теб сузумито заслужава ли си.За тези 23-25кв.кое ще е по-добре 13ска или 16ска .Софтуерно има ли нещо общо с Дайсекая.Ако може да ми кажеш нещо повече ще ти бъда благодарен


    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it




    CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #6

    Отговор: относно RAS16SKV2-E1

    Дефроста е същия като при ДАЙСЕЙКАЙ.Управлението на компресора е сходно, с малките разлики за намалените обороти на компресора и съответно намалената мощност на отопление.В общи линии е копие на ДАЙСЕЙКАЙ.Моторите на турбината и външното тяло са ICF серия на ТОШИБА, което е добре.За тези кубици 16-ицата.Машината си заслужава.
    Mega одобрява това.

  8.  
     
  9. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #7

    Отговор: относно RAS16SKV2-E1

    Единственото което ме притеснява е дали ще се получава този хладен полъх при намаляне оборотите на вътрешното тяло.При МЕ минимала е 1.6 при Дайкин ftxs 42 e 1.7 а при Тошибата 0.9.С този минимал сигурно ще създава дискомфорт.Хубаво щеше да е ако някой собственик на този модел даде информация,защото на хартия е едно а на практика друго

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Относно AP
    От get във форум Мрежи
    Отговори: 19
    Последно: 10-04-09, 13:03
  2. относно УСБ
    От gggggg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-12-06, 20:24
  3. Въпросче относно RAM
    От milen4o4o във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-05-05, 16:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе