Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

Започва Евакуация на Видин и Лом

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #1

    Започва Евакуация на Видин и Лом

    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=872805

    От роднина във Видин , преди 10 мин. Водата е стигнала 9,45м ( при 9,50 започва евакуациия на гр. Видин)
    Незнам какви ги измислят тия журналисти, ама малко да се осведомят* ( според тях при 9,30 града се евакуирал )

    Причината е пускането на повече вода от "Железни врата "

    Ако я пуснат рязко - вълни ще залеяти покрият изцяло целия Видин.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #2

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    По разпореждане на вицепремиера и министър на външните работи Ивайло Калфин в сряда спешно са били изпратени ноти по дипломатически път с молба от правителството на България до правителствата на Румъния и на Сърбия и Черна гора да предприемат възможните мерки за ограничаване на изпускането на води от "Железни врата" през следващите дни и за получаване на достатъчно сигурни данни за количеството води, които се очаква да бъдат изпускани през следващата седмица, съобщи говорителят на МВнР Димитър Цанчев.
    съседи...


  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Преглед на новините от страната до 13 часа /Агенция “Фокус”/
    ...
    Видин.
    Призовавам тези, които нямат преки ангажименти в град Видин – ученици, възрастни хора да напуснат града, докато премине тази критична ситуация. Това заяви за Агенция “Фокус” кметът на Видин д-р Иван Ценов. Д-р Ценов съобщи, че нивото на река Дунав тази сутрин е 939 см. Тенденцията е утре нивото да достигне 953 см. Нивото на реката ще се повишава и през следващите дни, като се очаква на 19 април (сряда) то да бъде 990 см.
    ...
    http://www.focus-news.net/?id=n466991

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #4

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=872805

    От роднина във Видин , преди 10 мин. Водата е стигнала 9,45м ( при 9,50 започва евакуациия на гр. Видин)

    Ама и ти малко като журналист си пуснал темата...хем евакуация не е започнала, хем зглавието бомабстик
    Напомня ми на "Цунами залива Пловдив" от близките няколко месеца...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    хехехехе - е чак пък толкова.
    при 9,50м започва масова евакуация !

    както каза брат ми , първо жените и децата , после педерасите и най-накрая мъжете !

  7. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #6

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    хехехехе - е чак пък толкова.
    при 9,50м започва масова евакуация !

    както каза брат ми , първо жените и децата , после педерасите и най-накрая мъжете !
    Педерите да останат.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #7

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Това си е чиста дискриминация. Сега клуб делфин, и кви бяха другите гейозащитни организации ще скочат защо толкова забавят педерасите.
    Иначе областта около видин не е ли с доста тъмнокожо население?
    Мисля че и те може да останат (което в най-лошия случай означава ошушкване на всички квартали)

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #8

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Нали сте си на сухичко и далече от Дунав вмятате черен хумор . Интерестно ми е дали ако някой от вас живееше близо до реката или да има роднини там щеше да му е толкоз леко на душата.
    Искренно се надявам да няма сериозни щети - без значение на кой ще бъдат причинени!

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #9

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Ами имам роднини и...
    Казаха да не се шашкам и да не гледам много телевизия!
    Виж, това за 9.90 ме безпокои, но за пръв път го срещам!
    Освен това, както пише Mr.TECHNO, при 9.50 почва да става проблем, а и не целия град е съвсем в ниското - предимно не много законно построения квартал `Нов път`, но за електората на Доган ще се погрижат с предимство, така че за тях не се безпокоя!

    Апропо - в последните години дали и 20000 останаха във Видин, което предполага по-малко хора за евакуация...

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    28
    #10

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Аз съм във Видин. От сутринта 8:00 часа Дунав не се е повишил нито на сантиметър. Всичко друго са журналистически лакърдии.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    @mitov искаш да кажеш че и брат ми ме лъже ?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #12

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Цитат Първоначално публикувано от bucho
    Нали сте си на сухичко и далече от Дунав вмятате черен хумор . Интерестно ми е дали ако някой от вас живееше близо до реката или да има роднини там щеше да му е толкоз леко на душата.
    Искренно се надявам да няма сериозни щети - без значение на кой ще бъдат причинени!
    1 Ама много елементарен въпрос - защо са построени до реката ?? Разливи на реката има от бескрай години - нищо ново под слънцето.
    ПО същата тъпотия и в Силистра хотела е на брега на реката. И в Русе. А баири и около двата града дал Господ.
    През следващата седмица съм в Русе - дано не ми се наложи да си нося плавници и шнорхел , а лодката я хвърлих вече

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #13

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    1 Ама много елементарен въпрос - защо са построени до реката ?? Разливи на реката има от бескрай години - нищо ново под слънцето...

    Kris11, ами то никой от живущите сега там не е виновен, че са построили града до реката, но пък я си представи икономическите предимства (и облаги) на/за едно населено място да е (близо) до голям воден басейн? Просто майката-природа се е развилняла малко и не мисля, че някой е виновен за това... Ако почнем предварително да се барикадираме срещу всякакъв вид евентуални природни/космически бедствия... отиде, та се не видя..


    "Нещо толкова малко като крило на пеперуда, може да причини тайфун в другата половина на земята."
    - Из Теорията на хаоса -

    "Нещо толкова малко като група заблудени пияни швейцарци, пикаещи в Дунава, може да предизвика наводнение в България..."
    - Из Теориите на Иво -

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    322
    #14

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™

    Kris11, ами то никой от живущите сега там не е виновен, че са построили града до реката, но пък я си представи икономическите предимства (и облаги) на/за едно населено място да е (близо) до голям воден басейн? Просто майката-природа се е развилняла малко и не мисля, че някой е виновен за това... Ако почнем предварително да се барикадираме срещу всякакъв вид евентуални природни/космически бедствия... отиде, та се не видя..


    "Нещо толкова малко като крило на пеперуда, може да причини тайфун в другата половина на земята."
    - Из Теорията на хаоса -

    "Нещо толкова малко като група заблудени пияни швейцарци, пикаещи в Дунава, може да предизвика наводнение в България..."
    - Из Теориите на Иво -
    Ха-ха...Изкефи ме,браво!Аз съм в Свищов,но тук Дунава трябва доста да повиши нивото си за да ни залее.Но-о-о...знае ли човек...с тези пияни,пикаещи швейцарци...колко пикаят...

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #15

    Re: Започва Евакуация на Видин и Лом

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    1 Ама много елементарен въпрос - защо са построени до реката ?? .......
    Да - наистина много елементарен въпрос

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Започва ерата на 3D филмите
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 22
    Последно: 29-01-12, 21:09
  2. Отговори: 1
    Последно: 03-01-11, 09:33
  3. Отговори: 0
    Последно: 15-10-10, 07:44
  4. THE BEST OF THE BEST (ВИДИН)
    От skynet във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 28-01-05, 17:34
  5. В неделя започва F1 сезона....
    От Milanoff във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 41
    Последно: 18-03-02, 09:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе