Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 44

Bugatti Veyron за шефа на Волф

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #16

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от DPetrov
    Няма нищо лошо,нека купува човека,айде стига злобяли,мамка му и тъпата БГ злоба
    него не го гледайте,той се пак е бизнесмен...какво да кажем за ДЪРЖАВНИТЕ служители от митницата със коли по 200000евро?Да сте минавали покрай главно данъчно да видите там какви коли спират?
    Ами какво да кажем за служба ДАИ,където зимат по 200 лева нето?Я им погледнете паркинга!
    Че каква е разликата??? Нали за същата корупция говорим, какво значение има от коя страна на гишето е?
    Можех да сложа поне десетина епитета преди думичката "корупция", но дискусията и без това става прекалено емоционална...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #17

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Avis, луд изяжда и 2 зелинка,нали знаеш,пак казвам,не Волфа е виновен....какво да кажем за Софиянски?
    Всеки ако му предложат ще земе,както и зимат разбира се
    По между другото е нормално и разбираемо,имайки в предвид заплатите на държавните и общински служители

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #18

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Моето мнение е, че всеки средноинтелигентен човек, особено в България, може да извърши убийство, без да го хванат (гледали сме филми, а и нашето родно МВР също сме го виждали). В този случай кой е виновен - извършителят или системата, която го е допуснала? Отделен е въпроса, че системата по принцип е толкова тясно свързана с обществото, че направо са неразличими (поне с невъоръжено око, т.е. без оптически мерник); така че в известен смисъл наистина всички сме виновни. Закони се променят лесно, но промените в мисленето се измерват в поколения.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #19

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Закони се променят лесно, но промените в мисленето се измерват в поколения.
    Да си дойдем на думата



    най-жалкото нещо което човек може да види през живота си е българин на прием във послоство

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #20

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Дано мине пред нас пък барем преди това запълнят дупките да не пречука колата. Ще стане като с бай Тошо навремето където ходи и пред него правят пътя...

  7. Member Аватара на diaflin6
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    194
    #21

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal
    Много ми е интересно къде ще кара тази кола.
    Хората джипове трошат по тези пътища, камо ли този Вейрон.
    Като го гледам, височината му е не повече от 10см.
    и на мен ми е интересно, как ще я кара из софия тази кола. през 2-3 дупки да мине и ще и разкаже игрите. освен ако не възнамерява да я кара само из двора си

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #22

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    тоя няма май отношение към дупките по улиците, но има отношение към събирането на буклука и очевидно този не си върши работата

    разбирам Бил Гейтс да си купи такава кола, (сигурен съм че няма, защото все пак е интелигентен), но да си купиш за в България такова нещо за мен значи едно - безкрайна наглост и абсолютна простащина - богатите бизнесмени на запад гледат да си купуват по-незабележими коли..(не става дума за рапъри или филмови звезди...)

    защо наглост ли? защото е очевидна проява на грандоманщина - вижте колко съм велик, а пък вие си дишайте праха по непочистените улици...

    Ал Капоун са го хванали за неплатени данъци...тази кола е повод за данъчна проверка...

    ...богатството променя хората...към по-лошо...особено у нас...
    ...но богатството значи и отговорност - вместо да даде пари за кола, можеше да ги даде за производство, за нови работни места и т.н.

    ако цялата тази история е вярна, само потвърждава едно за държавата ни...айде няма да го пиша, че ще прозвучи много грубо...

    Стефан Цанев май беше казал - ако някои кара ново БМВ, го вкарвай в затвора, заслужил си го е...

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #23

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Ако вдигне повече от трета, ще му измия колата лично. При тази кола сменяш на втора след 120 км/ч... ....Защо като не си знаеш парите не направиш един пансион за изоставени деца например...или не ги набуташ в някоя лаборатория...така много повече ще те почитат/уважават...

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #24

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от Smurfa
    така много повече ще те почитат/уважават...
    за какво му е да го уважават, след като има толкова пари?!

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #25

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Да се изфукаш...да покажеш колко богат си....знам ли... за какво с ги купуват тия коли на първо време...Тозарите на запад се убиват от такива начинания....всеки има по няколко фондации за нещо си....

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #26

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от Smurfa
    Ако вдигне повече от трета, ще му измия колата лично. При тази кола сменяш на втора след 120 км/ч... ....Защо като не си знаеш парите не направиш един пансион за изоставени деца например...или не ги набуташ в някоя лаборатория...така много повече ще те почитат/уважават...
    Когато ти имаш толкова пари ги давай по пансиони и лаборатории. Аз ако ги имам ще си купувам Вейрони ..

    Иначе е много лесно да разполагаш с милиона на другия и да го раздаваш. Чудно ми е само дали се чувстваш с удовлетворен "граждански дълг" - вече "раздал" 1 500 000 лева ...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #27

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Голям майтап пада в тая тема!
    Ако задам въпроса вие комунисти ли сте или демократи всички единогласно ще ревнат - ДЕМОКРАТИ!
    Ами един от принципите на демокрацията е свободната пазарна икономика. А тя предполага бедни и богати. Има човека пари - купува си скъпа кола, няма - ходи пеш. Ама не бил ги спечелил с честен труд? Този въпрос не стои на дневен ред. Осъден ли е по нашите закони за кражба, мошенничество и т.н. Ами май не е. Значи се приема, че е невинен и парите са му чисти! Ама кой му ги е дал - ами будалите. Кой няма да вземе ако му дават?

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #28

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    @Lupus - всичко, което казваш щеше да бъде много хубаво, но 1) в БГ няма никой осъден за спечелени пари с нечестен труд и 2) будалите сме аз, ти (ако си плащаш данък смет разбира се) и останалите 1,5-2 млн софиянци.
    P.S. Има и такива, които не взимат крадени пари, но са на изчезване, особено по високите етажи на властта.

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #29

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    аз пък не съм демократ. тая приказка, че демокрацията не била идеална, ама от нея по-хубаво нямало измислено е топъл въздух!

    хората са стадо, и като стадо им трябва пъдар. при диктатурите/монархиите пъдарят е официален, при "демокрацията" е неофициален - това е разликата

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #30

    Re: Bugatti Veyron за шефа на Волф

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    аз пък не съм демократ. тая приказка, че демокрацията не била идеална, ама от нея по-хубаво нямало измислено е топъл въздух!

    хората са стадо, и като стадо им трябва пъдар. при диктатурите/монархиите пъдарят е официален, при "демокрацията" е неофициален - това е разликата
    Кога ли и "стадото" ще го осъзнае това?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Защо Шефа Убива КИРО ?
    От z0r0 във форум Логически задачи
    Отговори: 9
    Последно: 08-04-07, 11:30
  2. За сватбата на шефа на АКБ Форес
    От hihimor във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 10-12-06, 17:45
  3. Застреляха шефа на 'ВАИ холдинг' Георги Илиев
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 34
    Последно: 29-08-05, 12:52
  4. Интервю със "Шефа" на data.bg
    От Zetle във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-11-04, 11:45
  5. Проблем с шефа
    От knoppix във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 15-06-04, 12:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе