Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 38

Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #16

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    Медиите пак "произведоха" "новина"...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #17

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с ма

    Абе ... струва ми се, че вие въобще не се вслушвате в това, което си говорят тия малоумници и антивойници.
    Ако съм арабин или най-общо казано, силно вярващ мюсулманин и ако някой се изрази по подобен "закачлив" начин за дъщеря ми и отделно от това е дошъл от майната си по неизвестна за мен причина, преди да го колна по техен местен обичай, е възможно е да се посъберем с половин дузина приятели и да се позабавляваме с него. Естествено без вазелин.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #18

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    @Malone - добре че не чуваш лапешките подмятания по повод щерка ти !
    гарантирам че са далеч по -вулгарни .
    Не искам да те засегна , но съм сигурен че има всякакви които говорят по език който и ти иаз ще се изчервим. Вярно че много псувам , че съм много избухлив , но онзи ден в едно у-ще каквото чух , ме накара да се изчервя! И то бе по повод "женките" и какво искал да ги прави. ( а като го видиш какъв е - незнае как да си над***ви онази работа , а и в огледало не се бе виждал отскоро! - честно помечтах си за рунд срещу него , на кеч манията. Гарнтирано щеше да е в гипсова вана поне 1 г. след това! )

    Проста раса сме и това е .

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #19

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    Не виждам какво толкова е казал нашият човек Освен мангал и циганин .
    Нито е заплашвал с оръжие, псувал, бил и т.н. Даже си раздава водата от дажбата си и на своите колеги. .

    А и не би трябвало да се доближават до колата тези деца. Все пак са религиозно подковани и като нищо някое от тях може да метне я граната, я да извади пистолет.
    пример с палестинците - живи бомби.

  6. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #20

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    Извинения на останалите читатели, но ще "преведа" на kris11.
    На единия от нашите как видиш ли му се еб.ло, ама поне още 3-4 години да било детето по голямо.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #21

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    Ако си в казармата и тово ти го говори стария всичко ще остане скрито покрито. Ако имаше по рано телефони с камери сигурно щяха да сиатанат достояние на всички извращенията на родните казарми. В случайа мосия, че не е станало кой снае какво. Само се раздухва за да има какво да пишат вестниците.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #22

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Извинения на останалите читатели, но ще "преведа" на kris11.
    На единия от нашите как видиш ли му се еб.ло, ама поне още 3-4 години да било детето по голямо.
    Ами има съвест момчето, не посяга на малки.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #23

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    то освен, че има съвест, трябва и да го съжаляваме!

    ще трябва да се мъчи да е.е нечистоплътно, заразно, парцаливо 15-годишно иракчанче, а не може както си му е реда пак за същите пари (1 почерпка в дискотечка) да изпраска едно 15-годишно свежо, добре облечено, доброволно искащо българче.

    ааа, забравих, нашите 15-годишни девойки не правят такива неща

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #24

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с ма

    Циници! Перверзници! Засрамете се! Ама сте пропаднали типове , а...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #25

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ...ще трябва да се мъчи да е.е нечистоплътно, заразно, парцаливо 15-годишно иракчанче, а не може както си му е реда пак за същите пари (1 почерпка в дискотечка) да изпраска едно 15-годишно свежо, добре облечено, доброволно искащо българче.
    В казармата старите кучета водеха в стаичката до кучкарника нечистоплътни, заразени, парцаливи черни циганки и даже се хвалеха, че били по-топли от българките. И след това пиеха антибиотици
    Така че казаното от оня не е било съвсем на майтап...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #26

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с ма

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    ако някой се изрази по подобен "закачлив" начин за дъщеря ми и отделно от това е дошъл от майната си по неизвестна за мен причина, преди да го колна по техен местен обичай
    Хмм, имам един запис тука, но чакай да видя колко ще плати Докера да не ти го пращам...


    ----------

    Колкото до клипа в него се виждат добродетелите на българския войник, като състрадание към дечицата. Ако беше някой американец директно щеше ги опраска.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #27

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с ма

    Чудя ви се!
    Да ви разкажа една случка с мен преди 3-4 години - спира ме полиция малко преди Атина, а с мен бяха още няколко българи знаещи перфектно гръцки(а аз бъкел не отбирам), но поради това че тогава гърците се заяждаха с българи говорещи езика им имайки ги за потенциални гастарбайтери, се бяхме разбрали да дават вид че не разбират какво им се говори. Та гръцкия полицай (иначе приличен на вид чичко) като видя че не вдявам какви ми ги говори, с усмивка на лице проверявайки документите постоянно ми говореше нещо. И пак с усмивка и гальовна гръцка реч ми върна документите и ме пусна да продължа. След като се отдалечихме другите ми преведоха какво ми е говорил - възможно най-мръсни и обидни думи! А пък в центъра на Атина регулировчик викаше "стига спа бе п***ас!" (недейте се захилва - не бе по мой адрес )
    Та хора - не скачайте с гръмки фрази колко прост и груб народ сме.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #28

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    Цитат Първоначално публикувано от bucho
    Чудя ви се!
    Та хора - не скачайте с гръмки фрази колко прост и груб народ сме.
    Аз нямах предвид, че това е нещо ново и фрапиращо - напротив, това са ситуации, с които се е сблъсквал всеки, минал през казарма, искаше ми се да коментираме този конкретен пример, защото в други сайтове попаднах на едва ли не одобрителни и възхвалителни мнения.

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Добре е, че все още някой от тях не изпразнил калашника по невинни хора, че тогава наистина ще берем срама им.
    Ами след излезлият разказ на призналият се за автор на клипчетата "рейнджър" се оказва, че наистина е така.


  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #29

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    Аз пък не виждам нищо фрапиращо в записа - да не би да не са мангали?

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #30

    Re: Българските рейнджъри в Ирак - или какво е да си комплексиран нещастник с малко

    "Проблемът" е решен - точно по сталинистки

    Обмисля се забрана на мобилни телефони при изпълнение на задачи в армията, заяви министърът на отбраната Веселин Близнаков, след като посрещна втората охранителна рота, която се завърна от лагера "Ашраф" в Ирак.
    цялата новина

    Има информация - има проблем, няма информация - всичко е наред.

    Предлагам по почина на министър Близнаков, МВР и Министерството на правосъдието да забранят криминалните репортажи в медиите - какво е това безобразие, разни репортери постоянно да пишат че в България нямало осъдени босове на организираната престъпност, както и че нямало осъден висш политик за корупция.
    Останалите министерства могат да закрият останалите медии по техен избор...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Колко “желаещи” останаха в Ирак?
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 06-07-06, 12:39
  2. Отговори: 54
    Последно: 26-07-04, 21:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе