Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 51

ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #16

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Не бях я чувал до сега, ама добре пее момето. Наистина, дано не пропее чалга.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #17

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Цитат Първоначално публикувано от NO CARRIER
    Добре де, защо вместо да ми триете въпроса снощи някой не каза с две приказки, че става дума за простотията "Мюзик айдъл", което звучи като "мозъчна пръдня"?!
    Ми, не е длъжен всеки да гледа тъпата телевизия с още по-тъпите им предавания от "национална значимост", ебаси.
    пЪрдон бре градски, мислех че поне от обща култура...., сигурно запълваш свободното си време с ужасно по смислени неща Лично аз също не гледах "пръднята" - слушах фоново, но и това остави някакво впечатление в мен и определено мисля, че момичето може повече от това да държи еротично микрофона според един друг изказал се, също не гледал и слушал. Е, не беше толкова високоинтелигентно предаване като Брадърите, @Pat, с които виждам, доста добре си запознат Нищо лично, хора всякакви...

    Лично според мен е чудесно да се правят такива предавания, абстрахирайте се от това, че е предаване на Слави, според мен то показа, че в малка България има ужасно много таланти, деца по на 15-20 години, които мислят, опитват се, правят неща доста по различни от висенето по кафенетата и нощните клубове продавайки телата си.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #18

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    Лично според мен е чудесно да се правят такива предавания, абстрахирайте се от това, че е предаване на Слави, според мен то показа, че в малка България има ужасно много таланти,
    Да бе, и още 2-3 Биг брадъра да пуснат, и там яко таланти има.
    То сега всеки втори певец тръгна да става, и плешивия си трупа пачки от всички 'певачки'

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #19

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Oх, цели 17 поста и 80% са на негледали, oт останалите половината само са гледали фасада ..; и пишат ли пишат
    Отворете си ушите, бре хора! Момиченцето ИМА ГЛАС!

    До снощи я бях чул инцидентно за 2-3 мин. като пееше с Устата в Айдъла и не обърнах внимание,
    но снощи като разбрах кой е спечелил (не съм го гледал предаването снощи) се поразрових из нета.
    Ами послушайте "Даньова мама" изпълнена заедно с "Мистерията на българските гласове", пък после коментирайте!
    http://www.bgshare.com/get_f46902f7b...e10d632eb.html
    и вижте клипа: http://vbox7.com/play:df53bc7f
    Ето, вижте и това: http://vbox7.com/play:e6747abe
    Ето ви и линк към сайт на който попаднах снощи:
    http://nevena.coneva.free.bg/Begin.htm Струва се да се поразцъка.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #20

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    "Даньова мама" я изпя страхотно, ама ако може да се махнат "Истерията на българските гласове"

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #21

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Друг трябваше да е истинския победител, но карай там нещо да върви пък квото стане! Нека и е ЧЕТИТА ПОБЕДАТА!!!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #22

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!


    Браво на НЕВЕНА. Според мен спечели един от най-добрите, че ако не и най добрия участник в MUSIC IDOL!!

    п.с. Много е лесно да се приказва на зелено, от хора които не са слушали концертите !! Затова и цялата ни държава е такава. Първо приказваме, после мислим!! Разбира се обаче всеки си има своето мислене!

    И още нещо, ако сте забелязали, забележките на журито към нея по време на цялото състезание бяха най-малко, което означава, че за всички стилове и изпълнения, тя не е имала почти никакви издънки. Всички останали са се дънили ..........

    Нямам какво друго да кажа!!

    Дано Невена се реализира в света на музиката по подобаващ начин и да използва възможно най-добре отдалата и се възможност!

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #23

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    А каква беше наградата?
    Аз гледах всички концерти, но така и не разбрах какво получава победителя.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #24

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Честито на победителката наистина има заложби но докато се научи да пее както трябва доста време и много много практика ще и трябва. За съжаление не става само с глас

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #25

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Аз пък бях за пича. По ме кефеше И по пеене и по държание, забавен ми беше. Както и да е, да и е честито на Невена!

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #26

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Silviya
    А каква беше наградата?
    Влажни погледи и мокри сънища от милионите пред телевизионните екрани

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #27

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Договор със звукозаписно студио - универсум май, не чух добре

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #28

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Не мога да разбера каква е тази истерия. Имала глас - голяма работа. И оперните певици имат и глас, но и музикално образование, и със сигурност пеят по-добре от нея. Колко често ходите на /слушате/ опера?

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #29

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Къде видя истерия?
    Нормално обсъждане на едно прилично предаване.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #30

    Re: ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!

    Няма такова понятие като "обща култура" за това предаване!
    Аз от "обща култура" може да трябва да си легна с мъж може би ?
    И аз съм гледал максимум 1 час общо от всичките предавания на "MI" - не се смятам за изостанал, тъп, ограничен...
    Да речем, че е интересно, забавно, (комерсиално), но не смятам че НЕгледането му ми пречи по един или друг начин.
    Иначе..честито на победителката и дано да се запази по-дълго време неопорочена във всичкия смисъл да думата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Честито Левскари!
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 23
    Последно: 30-04-15, 00:53
  2. Честито!
    От Lupus във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 99
    Последно: 26-05-07, 11:48
  3. Честито 3Di:-)
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 13-10-04, 14:39
  4. Да ни е честито |:-[
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 29-07-03, 14:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе