Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 100

Честито!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #1

    Честито!

    Както личи до този момент, в Европарламента ще ни представят най-вече турци и цигани! Честито! Този път - без вазелин!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: Честито!

    Пфу да им се невиди.И аз имам вина,от снощната ракия ме мързеше да се надигна да пусна един глас.Излиза че България е пълна с ненормални,аз като гледам резултатите само...

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #3

    Re: Честито!

    Просто не ми се говори.... ДПС - No 1 !!!
    Хак му е на българина... той си заслужава политиците!
    А пък който не е гласувал, не виждам смисъл да се обажда даже!

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Честито!

    Ами защо не гласувахте? Сехга ще се тюхкате. Аз накарах наще да гласуват само да се намали процента на турците. Съседите също гласуваха за да са против турците. Много хора все още не схващат, че негласуването доведе до високите резултати на ДПС. Турците в България не са толкова много. Ако всички излезем да главсуваме даже може да не влязат в парламента. Работата пак върви към "турско робство"

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re: Честито!

    Това показва едно - класическата западна схема на демокрация в България не работи и никога не е работила....

  7. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #6

    Re: Честито!

    Все пак вътре в себе си си мисля, че ГЕРБ, за които и дадох гласа си ще удържи преднината. Убеден съм.

    Чудя се на всички онези, които отиват и гласуват за битите каузи - ДСБ, СДС и прочие образувания който перманентно не минават повече от 1-5%. Да дадеш гласа си на обречен е все едно да го хвърлиш на буклука. Все едно не си гласувал.



  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    Re: Честито!

    А защо на вече не знам кои поред избори гласуваме срещу някой? Кога ще отидем да гласуваме за някой конкретен?

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: Честито!

    ама вие наистина ли вярвате, че от тези избори има някакъв смисъл?

    за парламентарни, за президентски, за местни - ДА, но за евродепутати?!

    единственото нещо, за което се гласуваше днес, беше кои конкретно личности да се налапат с парите, полагащи се на европредставителите ни. нито един от тях няма да има абсолютно никаква роля в европарламента, нито ще наклони в някаква посока линията на действие на евросоциалистите, евродесните, еврорадикалите и т.н.

    помислете малко и оставете инерцията от вътрешните ни избори. медийната истерия е целта на съществуването на медиите. политическата истерия засяга само политиците (т.е. тези няколко облажили се човека). на българския народ се полага да изпада в истерия САМО когато вотът му засяга самия НЕГО, а не дали 1 повече социалист да получава тия хиляди евро или 1 повече царист...

  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #9

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от glarus
    А защо на вече не знам кои поред избори гласуваме срещу някой? Кога ще отидем да гласуваме за някой конкретен?
    Защо бе glarus - това което в момента става по телевизията не те ли навежда на определени мисли. Мисли, които трябва да ти кажат, кой би трябвало да е твоя конкретен? Или трябва да минем през пробно "турско управление" за да го разбереш....м?

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ама вие наистина ли вярвате, че от тези избори има някакъв смисъл?

    .............
    Има ли въобще смисъл от избори в България?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe

    помислете малко и оставете инерцията от вътрешните ни избори. медийната истерия е целта на съществуването на медиите. политическата истерия засяга само политиците (т.е. тези няколко облажили се човека). на българския народ се полага да изпада в истерия САМО когато вотът му засяга самия НЕГО.....
    И какво да се прави? За кого и кога да се гласува?


  13. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #11

    Re: Честито!

    Първо честито за новите ЕВРОДЕПУТАТИ

    С писанието на @FearMe не съм много съгласен
    ама вие наистина ли вярвате, че от тези избори има някакъв смисъл?

    за парламентарни, за президентски, за местни - ДА, но за евродепутати?!
    единственото нещо, за което се гласуваше днес, беше кои конкретно личности да се налапат с парите, полагащи се на европредставителите ни. нито един от тях няма да има абсолютно никаква роля в европарламента, нито ще наклони в някаква посока линията на действие на евросоциалистите, евродесните, еврорадикалите и т.н.
    Основното което е, не е заплатите на евродепутатите и това, че сме избрали няколко човека които ще взимат ГОЛЕМИТЕ ЗАПЛАТИ. Основното е, че европарламента ще дава едни пари на България и от това кои точно ще са депутатите зависи и къде точно ще идат парите...
    Така, че ако на теб ти е безразлично, че парите които ще даде Европа няма да стигнат до теб, значи наистина няма смисъл да се гласува...

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #12

    Re: Честито!

    ммммм.... досега България са управлявали всички цветове на дъгата, а парите, които са достигнали до мен са само тези, които съм изработил със собствения си труд (което не може да се каже за който и да е депутат от която и да е политическа сила). така че продължавам да поддържам тезата си, че който и да бъде избран, промяна за хората няма да има, НАЙ-ВЕЧЕ поради факта, че евродепутатите не се занимават с вътрешната политика, и не вземат вътрешни решения за страните, от които са дошли, а творят европейска политика - нещо, което нас ама ИЗОБЩО не ни засяга, и следователно ИЗОБЩО следва да ни е все едно кой ще открадне парите

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #13

    Re: Честито!

    Айде и от мене да ви е честита. аркадашлар. новата ни първа политическа сила!!!
    Подсказвам ви една идея за бъдещ процъфтяващ бизнес- отваряйте цехове и дюкяни за фесове и фереджета!!!
    Търсенето ще е огромно и цените им ще литнат в небесата!!! Също като сега на светлоотразителните жилетки!!!

    Посипвам си главата с пепел и си признавам, че не гласувах! За пръв път в живота си не гласувах на избори!
    А и на тоя кротък дъждец рибата как кълвешеее...
    Нямаше за кого да гласувам, а и нямаше смисъл!

    Нооо както е казал Вазов след пиянството на един народ... започва тежкия махмурлук...

    Ненапразно вече всички се питат - КОЙ НИ РАЗВИНТИ ГАЙКАТА???

    Щом и самият агент Гоце чрез един от съветниците си е казал, че внасяме проблем в Европа,
    значи всички ние барабар с червените бабички сме се оакали!!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #14

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ммммм.... досега България са управлявали всички цветове на дъгата, а парите, които са достигнали до мен са само тези, които съм изработил със собствения си труд (което не може да се каже за който и да е депутат от която и да е политическа сила). така че продължавам да поддържам тезата си, че който и да бъде избран, промяна за хората няма да има, НАЙ-ВЕЧЕ поради факта, че евродепутатите не се занимават с вътрешната политика, и не вземат вътрешни решения за страните, от които са дошли, а творят европейска политика - нещо, което нас ама ИЗОБЩО не ни засяга, и следователно ИЗОБЩО следва да ни е все едно кой ще открадне парите
    +1

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #15

    Re: Честито!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    ммммм.... досега България са управлявали всички цветове на дъгата, а парите, които са достигнали до мен са само тези, които съм изработил със собствения си труд (което не може да се каже за който и да е депутат от която и да е политическа сила). така че продължавам да поддържам тезата си, че който и да бъде избран, промяна за хората няма да има, НАЙ-ВЕЧЕ поради факта, че евродепутатите не се занимават с вътрешната политика, и не вземат вътрешни решения за страните, от които са дошли, а творят европейска политика - нещо, което нас ама ИЗОБЩО не ни засяга, и следователно ИЗОБЩО следва да ни е все едно кой ще открадне парите
    Tъкмо си мислех да напиша и аз нещо в тоя дух....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Честито Левскари!
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 23
    Последно: 30-04-15, 00:53
  2. ЧЕСТИТО НЕВЕНА!!!
    От Tommorow във форум Коментирай новина
    Отговори: 50
    Последно: 10-06-07, 09:57
  3. Честито 3Di:-)
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 13-10-04, 14:39
  4. Да ни е честито |:-[
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 29-07-03, 14:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе