Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

Firefox изяжда пазарния дял на Internet Explorer

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #31

    Re: Firefox изяжда пазарния дял на Internet Explorer

    За който се вълнува: Приземиха оценките за браузъра Firefox. Аз си продадох акциите и не ми пука за пазарния им дял.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #32

    Re: Firefox изяжда пазарния дял на Internet Explorer

    Скоро се насилих и пробвах "добавката" за IE7 - IEPlus, има и IE7pro, която е друг софт.продукт. Аха да копира лисицата едно към едно, ама си остава в близката далечина.
    Възстановяване на сесии, блокиране на съдържание все хубави работи. Благодатна почва за IE маниаците. Сигурно има и плъгин за времето и активиране на табове само с минаване над тях с мишката, ама като лисицата ги има от 2 години тия, защо да си губим времето.

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #33

    Re: Firefox изяжда пазарния дял на Internet Explorer

    IE 7 е по-спънат браузер от IE6, Firefox-а е няколко обиколки по-напред и то отдавна.
    IE7 се опитва да копира Лисицата, но доста неуспешно.
    Чудно ми е, ако IEхх не се предлагаше доброЗорно заедно със уиндоуса, а беше отделен продукт, то кой би си го свлил, да не говорим закупи, за да го ползва?

  5. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #34

    Re: Firefox изяжда пазарния дял на Internet Explorer

    Тия дни видях ситуация, при която, човек се принуждава да инсталира Firefox на чисто новия си лаптоп с Vista+IE7.
    Парадоксалното в случая, е че принудата идва от продукти на Майкрософт, а не от продукти на конкуренти.

    Става въпрос за Exchange 2000 + Outlook Web Access. При Vista+IE7, потребителя може да чете пощата, но не може да създава. (при XP или IE6, всичко е наред)
    След дълго ровене и четене, се оказва, че проблема е известен по форумите на MS ... поддръжка на DHTML, Active X, бла-бла-бла ... но е неразрешим от потребителската страна. Трябва да се пачне и фиксне сървъра, което в конкретния случай е невъзможно, или по-точно, невъзможно да стане в кратки срокове. Е, една лека добавка на алтернативен браусър към Вистата, бързо и лесно оправи нещата.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #35

    Re: Firefox изяжда пазарния дял на Internet Explorer

    Гледайте това клипче.. балъците с IE не знаят нищо
    https://www.youtube.com/watch?v=7oIot3Qxu_U

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #36

    Re: Firefox изяжда пазарния дял на Internet Explorer

    Ей ме на Фанта, с Опера съм от 4-5 години - май откъм 7-ма версия, откак въведоха тъй наречените gestures(който ги ползва знае за какво говоря ), не съм я сменял, иначе си работя и с ИЕ и Лисицата, но както съм забелязал и двата пропускат здраво spy/ad ware, иначе съм напълно съгласен с по горе изказаните мнения че няма нищо по стабилно от ИЕ 6, 7 е пълен боклук и не знам как може някой да му се радва изобщо ...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #37

    Re: Firefox изяжда пазарния дял на Internet Explorer

    А това нещо http://www.ie7pro.com/?language=bu е маи с почти година по назад от Opera-та. Изобщо се чудя как ги не е срам да копират.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. explorer.exe гърми заради .js на firefox
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 12:08
  2. Internet Explorer
    От DENITO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 03-06-08, 23:33
  3. Internet Explorer 6.0
    От polpoz във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 02-02-04, 20:51
  4. Win XP и Internet Explorer
    От Wizard във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 14-05-03, 23:40
  5. Tup "bug" v Internet Explorer
    От Aquadark във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 12-11-02, 00:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе