Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 57

Подписка срещу правителството

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #1

    Подписка срещу правителството

    Не видях да се коментира това http://www.zagrada.bg/show.php?storyid=546755 .По-скоро би било интересно в кои градове къде има пунктове за "уволнение".

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: Подписка срещу правителството

    какво да му коментираме - циркаджийщина

    едните няма да видят парламент скоро/изобщо, другите ще видят психодиспансера отвътре ( пак скоро, дай боже завинаги ), на третите не им дреме, тъй като бутилират всичката минерална вода и продават всичкия дървен материал....

    да не говорим и че която болна тиква е решила да освирква по време на един от най-националните празници, заслужава брадва

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #3

    Re: Подписка срещу правителството

    Понеже на никой не му дреме сме на тоя хал.Предния път комунягите като ни докараха до голотия ги запалиха(бях ученик и не участвах).Сега всеки се прави на разсеян,а те си пълнят гушите и разсипват държавата по най-безобразен начи.И в България национални празници повече от всякъде другаде.Това национален празник ли е или поредния неработен ден-по какъв начин си празнуваме националните празници?Като ходим на пикници и екскурзии,защото ги сливат с уикенда.
    Та къде в София,Варна и други градове има пунктове?Ако поне по този начин не реагира народа,правителството за пореден път ще се изсмее нагло и ще кажат - "Виждате ли,българинът си живее добре,ние сме си свършили работата,има увеличаване на доходите и само 2 % инфлация''.Хайде стига!

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Подписка срещу правителството

    "песимист" е думата, която оптимистите използват за реалистите

    да направим кратка ретроспекция на историята на България от '89 насам:

    1. комунистите крадоха (някой вика "мани ги тия! нека дойдат тези от т.2")
    2. демократите крадоха (някой вика "мани ги тия! нека дойдат тези от т.3")
    3. социалистите крадоха (някой вика "мани ги тия! нека дойдат тези от т.4")
    4. демократите крадоха (някой вика "мани ги тия! нека дойдат тези от т.5")
    5. монархистите крадоха (някой вика "мани ги тия! нека дойдат тези от т.6")
    6. социалистите + монархистите крадат (някой вика "мани ги тия! нека дойдат други")

    паралелно вървят още няколко процеса:
    1. етническа партия краде постоянно заедно с демократи или социалисти... както дойде
    2. самозвани месии искат да крадат - кеф ти националисти, кеф ти реформирани пожарникари. някои успяват да се докопат, други не

    е, давай да видим сега кои ще са следващите много желани, единствени и неповторими, най-съвестни и най-български политици

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #5

    Re: Подписка срещу правителството

    Ами дойде ред на другите.Поне малко разнообразие.Съвестни български политици е имало до 44та,миналия век.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re: Подписка срещу правителството

    И кои са тези светни български политици от преди 44-та година на миналия век? За пръв път чувам за такива. Ако имаш жива баба или дядо ги питай какво е било преди 44-та година.

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Подписка срещу правителството

    аз имам. животът е бил чуден!

    отивала е рано сутрин да жъне на чуждите, като яденето й за цял ден е била глава лук. откакто дошъл мръсния комунистически режим отгледала двете си деца - дъщеря филолог и син-академик в БАН. построила си апартамент тук и е жива на 82 години, като акъла си й е в главата и няма нужда от памперси

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #8

    Re: Подписка срещу правителството

    Оф,аз пък на комунисти попаднах,съжалявам.Ами продължавайте да добрувате в това процъфтяващо правителство ,купувайте олио по-скъпо от швейцарското.Пра-пра дядо ми е бил собственик на земите на цяло село(Стожер),пра-дядо ми на по-малка част,сега има една къща и двор 2 декара.Със сигурност не са яли лук.http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...BB%D0%BE%D0%B2 със сигурност е достоен.

  11. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #9

    Re: Подписка срещу правителството

    FearMe, нали не твърдиш, че с всички е било така, както с твоята баба?
    Щото с моята пък е било точно обратното ;-)
    Или мечтаеш в днешно време да сме както в Куба?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #10

    Re: Подписка срещу правителството

    Тъй като съм от Пловдив и бях на честването на празника искам да добавя, че освен освиркване на агента-президент имаше и други интересни факти. Полиция униформена, цивилна и жандармерия беше повече от гражданите дошли на площада, за толкова години на този празник за пръв път виждам такава масова охрана. Другарите си бяха докарали с десетина автобуса клакьори които бяха завардили от ранни часове най- близките до трибуната позиции. По телевизията странно защо отразиха освиркването, но изобщо не споменаха, че речта на президента освен от червената агитка не беше аплодирана от гражданството дошло на площада. Всъщност най-бурните аплодисменти бяха на края на фойерверките които наистина бяха впечатляващи.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Re: Подписка срещу правителството

    vanquished, аз съм толкова комунист, колкото и египетски фараон. просто човек трябва да гледа безпристрастно на нещата, като знае, че идолът има повече от една страна, на която да се кланяме. за едни сиренето е мухлясало, за други е синьо. или ако трябва трети път да кажа едно и също нещо - не трябва да се абсолютизира нищо, защото това е равнозначно на ограничаване.

    бих бил благодарен обаче, вместо да се коментира моят вероятен политически уклон, да чуя коментари относно хронологията на българския политически пост-'89 живот, който така благо описах. с нещо не си съгласен? нещо съм изопачил? защото видях само да споменаваш думата "други", без да конкретизираш, докато аз ясно съм написал "комунисти", "демократи", "монархисти" и т.н., и т.н.

    чакам твоето "други" на какво е равно

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #12

    Re: Подписка срещу правителството

    Тотална глупост е да се мисли, че поредния дошъл на власт, който и да е той или които и да са те няма да крадат. Всеки, който успее да се домогне до власт още в началото на мандата си разбира, че силите, които движат нещата напред или назад не са им подвластни и това е непроменяемо. След което разбират много добре, че благодарение на това няма да могат да изпълнят никаква програма, по-малко или повече амбициозна и в резултат ще разочароват тези които са ги поставили на власт, избирателите им. За да премахнат неприятния факт, властта им да зависи от настроението на избирателя, тръгват по единствения сигурен път - да крадат до побъркване, акумулирайки в себе си огромен финансов ресурс, с който освен да живеят безгрижно да могат да купят или манипулират вота или настроенията в своя полза. Текущата опозиция пък следи това да не става в "невероятно и умопомрачително големи размери", като се стремят да размахат пред очите на гласоподавателя това или онова "прекаляване с власт" а те от своя страна да зацъкат с език "тц тц тц, какво безобразие". Знаят, че "изпуснат ли Михаля" - никога няма да го стигнат...и един ден сменят. Самозабравилите се в такъв момент властимащи затварят за малко вечно алчните си устища...но само за малко. Това се нарича "опозиционен контрол по български" - "кради, но с мярка" а ние ще правим шоуто. Своеобразен постоянен "Hyper Big Brother" на високо ниво в който всички сме пред телевизора, пускаме си смс-ите и парите, а тарикатите си правят играта от лицемерие, подливане на вода, прецакване, гъзолизане,сълзи и сополи, когато се наложи...Ако искаш да изгониш..., ако искаш да остане....изпрати си левчето, будала такъв!

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #13

    Re: Подписка срещу правителството

    FearMe - Понеже така наречените ''монархисти" не се различават от комунистите и сега са в един кюп с тях и не смеят да се отдръпнат от всичката помия ги слагам в едно общо."Другите" са демократите.Както си отбелязъл правителствата се редуват.Това имам и предвид - сега е ред на демократите.Така или иначе друга алтернатива няма.Ако не беше държавата във валутен борд положението може би щеше да е подобно на това от 97ма.Дори да не фалират толкова банки и лева да не е толкова обезценен ,но почти.Преди 2 години се говореше ,че до 2010 средната работна заплата трябва да достигне минималната в Гърция и Испания - 500 евро според тогавашни данни.Не виждам как ще стане това.
    И никой не обръща внимание на главното-едните се осират,другите позамитат ,но обират пешкира,след което идват пак първите и си продължават първоначалния курс.Първите са комунистите.Вторите са т.нар. демократи.И понеже за четири години няма да могат да оправят кашата,народа който забравя бързо пак ще си избере предишните и така се въртим в един порочен кръг.
    Решението е всичко в сегашната политика да се изчисти(избие?) ,но кой ще дойде после?Вече не виждам светлина в тунела ,но когато тези @#!€$ са на власт (да не говоря и за Сокола барабар) просто е нетърпимо.Надявам се да си ме разбрал.
    ПП - Синьото сирене си е мухлясало,така или иначе.
    ПП ПП - Къде все пак има места за подписки?Никой ли не се интересува?

  17. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #14

    Re: Подписка срещу правителството

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Не видях да се коментира това http://www.zagrada.bg/show.php?storyid=546755 .По-скоро би било интересно в кои градове къде има пунктове за "уволнение".
    Ето тук можеш да се подпишеш:
    http://www.azsumevropeec.eu/

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Re: Подписка срещу правителството

    значи накратко казваш - ред е пак на демократите да крадат, защото по-"други" няма
    евала ти за намирането на решения

    след това чета, че е време да се разстрелят всички. евала ^2. по-конструктивна критика човек може да чуе само от устата на иван и андрей по адрес на азис

    нека тогава поставя следния въпрос - след като всички крадат едни след други и насищане нямат, не е ли по-добре да оставим за по-дълго време едни и същи, та барем така се оядат и така се зациментират във властта, че най-накрая да остане нещо и за редовия гражданин?

    а за гражданско-политическата ми позиция само ще добавя, че 'ич не ми дреме кой краде. ама ХИЧ. никой нищо не ми е дал наготово, заплатата и доходите ми никога не са били повлияни партията на власт, а от личните ми усилия и знанията придобити след като съм се преборил да вляза в най-елитната гимназия в града си (Варна), преборил да вляза в най-желания университет в града си, да съм постъпвал на работа, преборвайки другите кандидати със знанията си, и понастоящем занимавайки се в IТ сферата след 20-годишен стаж пред монитора.

    какво било по времето на бабите ни засяга бабите ни. това обаче, което засяга мен и теб е това, което НИЕ ще постигнем. така че ако нечии доходи зависят от партията на власт - нека се пени. аз само констатирам, че интелектът на майка ми, баща ми, чичо ми и вуйчо ми щяха да бъдат похабени, пасейки овце на село, а са имали възможност да се докажат. приказките, че сега можел човек да се докаже, защото имало свобода са бръщолевения на селския идиот. нима не се вижда колко доказали се лекари има зад волана на таксито, колко доказали се юристки продават обувки, и колко доказали се идиоти ръководят мега-фирми, само защото са играли в същия училищен футболен отбор на сина на ллицето Х или Y

    аз ще спирам, защото разговорът стана като на маса, а и след 00:00 човек става свръх-словоохотлив по ред физиологични причини

    и с най-голяма радост ще чакам промените, които ще настъпят след събирането на подписите. колко трябва да се съберат? 100 000? 1 000 000? 6 000 000? кога да чакаме количествените натрупвания да доведат до качествени изменения?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 01-04-12, 11:32
  2. как се прави електронна подписка-софтуер
    От vtdy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-03-11, 16:11
  3. Поредното малоумие на правителството
    От Eddie във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-10, 11:07
  4. Топкомпании с подписка срещу Windows Vista
    От Perk0 във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-07, 12:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе