Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Сомалийските пирати ще ги съдят в Москва

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #16

    Re:Сомалийските пирати ще ги съдят в Москва

    Със сомалийците трябва да се действа по принципа на Стали. Има човек, имс прблем, нама човек, няма проблем. Ня трябва да има и компромис на този принцип.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #17

    Re:Сомалийските пирати ще ги съдят в Москва

    Както вече писах, руснаците са решили въпроса по соломоновски. Тъй като нямали право да задържат и съдят пиратите, те са ги "пуснали"... в малка лодка без уреди за навигация на 500 км от най-близката суша. От тогава, никой не ги е виждал и чувал...
    За жалост, нашите моряци най-вероятно ги чака съдбата на екипажа от "Ейшън Глори"...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    48
    #18

    Re:Сомалийските пирати ще ги съдят в Москва

    Според мен е много лесно да се оправят със тези пирати не само руснаците но и американците, даже и която и да е държава от ЕС. Макар че 10 години имам стаж в сухопътната армия, а не в морските части, имам си понятие как може да се проведе едно тактическо прочистване на тая измет там. Могат - технически и тактически е напълно възможно да стане това, но не знам защо не го правят. Всички отвлякъни кораби са все от развити държави които имат голяма военна мощ за разлика от нас, и не знам защо си траят и не взимат мерки. Ако зависеше от мен - до сега да ги бях барикадирал със няколко ракетоносци в залива им, и да дам заповед за обстрел с крилати ракети до като ги изравнят със земята! Няма нужда дори от изстребители-бомбардировачи, нито от десантни части да изплуват на сушата и да навлизат в града - онези ще са подготвение за това. Само крилати ракети ще оправят положението, така няма да има и жертви от армията. Жалкото е че там има и мирно население което ще пострада. Другото което може да се направи е - да се пуснат специални разузнавателни отряди, и да ги изловят всичките до един от високите рангове пирати заедно с подчинените им, и да ги заточат някъде в някой затвор забравен от Бога, дето нито вали, нито пече слънце, нито е ден, нито е нощ, ама за цял живот!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 43
    Последно: 05-08-13, 16:21
  2. Особености на шофирането в Москва
    От fori във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 27-11-07, 19:40
  3. Отговори: 0
    Последно: 29-11-06, 15:49
  4. Ще съдят младеж за обида на Първанов
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 25
    Последно: 25-08-05, 10:55
  5. "Съдят производители на PC-та за заблуда"
    От Pa3KaTaH във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 42
    Последно: 04-10-03, 21:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе